Club Brugge zorgt voor verrassingen in stage-selectie

1167
Club Brugge zorgt voor verrassingen in stage-selectie

Voor Club Brugge begint het nieuwe seizoen in principe al binnen twee weken, want op 20 juli moet het al aan de bak in de Supercup tegen Union. Het wordt daardoor een zeer korte voorbereiding voor de landskampioen, want die moet nog heel wat spelers missen.

Nicky Hayen moest het tot dusver met een zeer jonge kern stellen in de voorbereiding en dat zal in de komende week niet anders zijn. Die week zal het doorbrengen in Nederland, want van maandag tot zaterdag is Club op stage in het Nederlandse Sint-Michielsgestel.

LEES OOK: Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Geblesseerden en heel wat jonkies mee op stage Club

Op zijn website maakte Club bekend welke 31 spelers mee op de bus gestapt zijn en daar zitten toch enkele verrassingen bij. Zo gaan in tegenstelling tot wat eerder gemeld werd Kyriani Sabbe en Bjorn Meijer toch mee op de bus. De twee backs zijn nog geblesseerd, maar zullen in het stageoord individueel aan hun herstel werken.

Daarnaast reizen uiteraard ook aanwinsten Zaid Romero en Christos Tzolis mee af. Zij zullen ook kennismaken met heel wat spelers van Club NXT die de komende week zich nog eens mogen bewijzen aan Hayen. Het gaat om doelmannen Axl De Corte (18) en Argus Vanden Driessche (17), verdedigers Denzel De Roeve (19), Amin Et-Taïbi (21) en Siebe Wylin (21), middenvelders Alejandro Granados (18) en Liam De Smet (20) en aanvallers Jesse Bisiwu (16), Tobias Lund Jensen (18) en Lenn De Smet (20).

Shinton gepasseerd, ook EK-gangers ontbreken

Uiteraard ontbreken ook een aantal spelers in de selectie. Joel Ordoñez, Maxim De Cuyper, Ardon Jashari, Michal Skoras en Andreas Skov Olsen krijgen nog wat extra vakantie na hun deelnames aan respectievelijk de Copa America en het EK.

Ook Nick Shinton is een opvallende afwezige. De 23-jarige fungeerde de voorbije seizoenen als derde doelman bij de A-kern en nummer één bij Club NXT, maar lijkt nu voor zijn toekomst te moeten vrezen. Hij heeft nog een jaar contract bij Club.

De stageselectie van Club Brugge

Simon Mignolet, Nordin Jackers, Hans Vanaken, Bjorn Meijer, Brandon Mechele, Jorne Spileers, Christos Tzolis, Joaquin Seys, Dedryck Boyata, Kader Yameogo, Zaid Romero, Antonio Nusa, Raphael Onyedika, Romeo Vermant, Casper Nielsen, Ferran Jutglà, Víctor Barberá, Kyriani Sabbe, Philip Zinckernagel, Chemsdine Talbi, Hugo Vetlesen, Denzel De Roeve, Amine Et Taïbi, Alejandro Granados, Jesse Bisiwu, Siebe Wylin, Tobias Lund Jensen, Liam De Smet, Lenn De Smet, Axl De Corte en Argus Vanden Driessche

Denk je dat één van die jonkies in het komende seizoen zal doorbreken bij Club Brugge?

Meest recent

Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

1
1
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

220
220
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

73
73
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

140
140
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

92
92
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

41
41
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

164
164
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

70
70
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

97
97
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

31
31
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

192
192
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

148
148
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

176
176
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1077
1077
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

87
87
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

51
51
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

204
204
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

104
104
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

188
188
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

198
198
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

83
83
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

462
462

Meer sportnieuws