‘Antwerp haalt vervanger Butez in eigen competitie’

door
‘Antwerp haalt vervanger Butez in eigen competitie’

Royal Antwerp FC houdt volgens Gazet van Antwerpen nog steeds rekening met een vertrek van doelman Jean Butez. De Fransman wordt al verschillende mercatos bij een vertrek genoemd.

Butez lijkt klaar voor een nieuwe uitdaging en de 28-jarige Fransman staat voor een transfer naar het buitenland. Bij Antwerp heeft de sluitpost nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van acht miljoen euro.

LEES OOK: KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

Dure vogel

The Great Old zal Butez aldus niet zomaar de deur laten uitwandelen. Met Senne Lammens werd er al een jonge doelman ingewerkt om de Fransman te vervangen, maar GVA meldt dat er toch naar een vervanger wordt gezocht.

Naar verluidt moet Gaetan Coucke de strijd aangaan met Lammens om komend seizoen de nummer één onder de lat bij Antwerp te worden. Antwerp legde in de zomer van 2020 één miljoen euro op tafel voor de goalie.

Absolute sterkhouder

De afgelopen seizoen is Butez uitgegroeid tot een absolute sterkhouder bij Antwerp met als hoogtepunt de dubbel en een Champions League-campagne. In het verleden speelde Butez voor Lille en Moeskroen. De doelman werd al verschillende keren in verband gebracht met een transfer naar Frankrijk.

Als vervanger kijkt Antwerp naar Coucke. De doelman is einde contract bij KV Mechelen en kan aldus de transfervrij de overstap maken. Coucke komt uit de bekende doelmannenopleiding van KRC Genk en werd gezien als een groot talent. Maarten Vandevoordt had echter een streepje voor. Ook het Franse Toulouse is in de markt voor Coucke.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek
29

Is Coucke een goede doelman voor Antwerp?

Meest recent

STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

5
5
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

29
29
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

62
62
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

70
70
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

19
19
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

199
199
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

256
256
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

91
91
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

358
358
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

290
290
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

122
122
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

200
200
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

399
399
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

108
108
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

281
281
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

206
206
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

251
251
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

458
458
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

190
190
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

316
316
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

187
187
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

224
224
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

402
402
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

573
573

Meer sportnieuws