‘Antwerp haalt vervanger Butez in eigen competitie’

door
‘Antwerp haalt vervanger Butez in eigen competitie’

Royal Antwerp FC houdt volgens Gazet van Antwerpen nog steeds rekening met een vertrek van doelman Jean Butez. De Fransman wordt al verschillende mercatos bij een vertrek genoemd.

Butez lijkt klaar voor een nieuwe uitdaging en de 28-jarige Fransman staat voor een transfer naar het buitenland. Bij Antwerp heeft de sluitpost nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van acht miljoen euro.

LEES OOK: Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Dure vogel

The Great Old zal Butez aldus niet zomaar de deur laten uitwandelen. Met Senne Lammens werd er al een jonge doelman ingewerkt om de Fransman te vervangen, maar GVA meldt dat er toch naar een vervanger wordt gezocht.

Naar verluidt moet Gaetan Coucke de strijd aangaan met Lammens om komend seizoen de nummer één onder de lat bij Antwerp te worden. Antwerp legde in de zomer van 2020 één miljoen euro op tafel voor de goalie.

Absolute sterkhouder

De afgelopen seizoen is Butez uitgegroeid tot een absolute sterkhouder bij Antwerp met als hoogtepunt de dubbel en een Champions League-campagne. In het verleden speelde Butez voor Lille en Moeskroen. De doelman werd al verschillende keren in verband gebracht met een transfer naar Frankrijk.

Als vervanger kijkt Antwerp naar Coucke. De doelman is einde contract bij KV Mechelen en kan aldus de transfervrij de overstap maken. Coucke komt uit de bekende doelmannenopleiding van KRC Genk en werd gezien als een groot talent. Maarten Vandevoordt had echter een streepje voor. Ook het Franse Toulouse is in de markt voor Coucke.

Is Coucke een goede doelman voor Antwerp?

Meest recent

'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

105
105
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

18
18
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

129
129
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

112
112
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

264
264
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

67
67
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

204
204
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

251
251
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

142
142
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

250
250
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

582
582
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

199
199
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

28
28
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

459
459
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

214
214
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

440
440
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

89
89
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

296
296
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

286
286
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

132
132
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

617
617

Meer sportnieuws