Euvrard onthult welke 3 transfers Dender nog wil doen

door
Euvrard onthult welke 3 transfers Dender nog wil doen

De Challenger Pro League zorgde vorig seizoen voor de nodige verrassingen. Zo werd Beerschot kampioen en legde FCV Dender beslag op de tweede plaats, waardoor zij straks weer aan de bak mogen in de Jupiler Pro League. Vooral dat laatste was een ferme verrassing.

Het was al van 2009 geleden dat Dender nog eens op het hoogste niveau geacteerd had, maar vijftien jaar later maken ze dus hun wederoptreden. De club trof de nodige weken alvast de nodige voorbereidingen. Ze toonden zich onder meer al zeer actief op de transfermarkt.

LEES OOK: Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

Dender wil nog 3 aanwinsten

Het haalde deze zomer al Bryan Goncalves en David Hrncar weg bij SK Beveren, nam Mohamed Berte over van het ter ziele gegane KV Oostende, nam huurling Desmond Acquah definitief over van OHL, ging in Frankrijk Guillaume Dietsch en Malcolm Viltard ophalen en huurde Roman Kvet van Viktoria Plzen.

Daarmee staat de teller al op zeven aanwinsten, maar daar zal het niet bij blijven. In Het Nieuwsblad geeft trainer Vincent Euvrard aan dat er nog minstens drie aanwinsten bij moeten komen: een rechtsvoetige centrale verdediger, een doelman en een spits.

Verdediger, doelman en spits gezocht

"De komst van een rechtsvoetige centrale verdediger is wel een must met het oog op een driemansdefensie. Die verdediger zou ook als rechtsachter kunnen fungeren", legt Euvrard uit. "Naast Dietsch en Guillaume Devriendt hebben we nog een derde keeper nodig, bij voorkeur iemand met ook wat ervaring op het hoogste niveau. Ook voorin moet er nog iemand bij, liefst een ervaren speler."

Dender zal voor die posities de markt nog afspeuren, al zou het goed kunnen dat de transfers nog even op zich zullen laten wachten. Bij de promovendus beseffen ze immers dat er later op de transferperiode weleens koopjes te doen kunnen zijn.

Zal Dender kunnen overleven in de JPL?

Meest recent

De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

61
61
Lammens is 'hot' in Engeland: paparazzi en doelen

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

43
43
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

32
32
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

42
42
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

64
64
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

38
38
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

26
26
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

155
155
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

220
220
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

69
69
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

260
260
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

227
227
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

145
145
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

70
70
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

44
44
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

169
169
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

80
80
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

244
244
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

205
205
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

325
325
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

161
161
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

274
274
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

190
190

Meer sportnieuws