Euvrard onthult welke 3 transfers Dender nog wil doen

door
Euvrard onthult welke 3 transfers Dender nog wil doen

De Challenger Pro League zorgde vorig seizoen voor de nodige verrassingen. Zo werd Beerschot kampioen en legde FCV Dender beslag op de tweede plaats, waardoor zij straks weer aan de bak mogen in de Jupiler Pro League. Vooral dat laatste was een ferme verrassing.

Het was al van 2009 geleden dat Dender nog eens op het hoogste niveau geacteerd had, maar vijftien jaar later maken ze dus hun wederoptreden. De club trof de nodige weken alvast de nodige voorbereidingen. Ze toonden zich onder meer al zeer actief op de transfermarkt.

Dender wil nog 3 aanwinsten

Het haalde deze zomer al Bryan Goncalves en David Hrncar weg bij SK Beveren, nam Mohamed Berte over van het ter ziele gegane KV Oostende, nam huurling Desmond Acquah definitief over van OHL, ging in Frankrijk Guillaume Dietsch en Malcolm Viltard ophalen en huurde Roman Kvet van Viktoria Plzen.

Daarmee staat de teller al op zeven aanwinsten, maar daar zal het niet bij blijven. In Het Nieuwsblad geeft trainer Vincent Euvrard aan dat er nog minstens drie aanwinsten bij moeten komen: een rechtsvoetige centrale verdediger, een doelman en een spits.

Verdediger, doelman en spits gezocht

"De komst van een rechtsvoetige centrale verdediger is wel een must met het oog op een driemansdefensie. Die verdediger zou ook als rechtsachter kunnen fungeren", legt Euvrard uit. "Naast Dietsch en Guillaume Devriendt hebben we nog een derde keeper nodig, bij voorkeur iemand met ook wat ervaring op het hoogste niveau. Ook voorin moet er nog iemand bij, liefst een ervaren speler."

Dender zal voor die posities de markt nog afspeuren, al zou het goed kunnen dat de transfers nog even op zich zullen laten wachten. Bij de promovendus beseffen ze immers dat er later op de transferperiode weleens koopjes te doen kunnen zijn.

Zal Dender kunnen overleven in de JPL?

Meest recent

Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

De 25ste speeldag van de Jupiler Pro League werd uiteindelijk integraal afgewerkt, maar achter ...

10
10
‘Anderlecht betaalt zich blauw: nieuwe TD kost fortuin’

Anderlecht zoekt koortsachtig een nieuwe technisch directeur en schakelt zelfs een headhunter in. ...

68
68
'Code oranje bij Club: grote smaakmaker in mentaal dal'

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. Om ...

59
59
'Overmars naar Lotto Park: Anderlecht hakt knoop door'

RSC Anderlecht maakt momenteel naarstig werk van de aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer. ...

172
172
Rampzalige avond Barça: Witsel clasht zwaar met Yamal

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid na 24 speeldagen opnieuw de macht gegrepen. FC ...

63
63
'Anderlecht nadert Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

244
244
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

268
268
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

315
315
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

156
156
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

248
248
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

50
50
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

276
276
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

222
222
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

490
490
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

96
96
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

654
654
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1128
1128
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

462
462
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

330
330
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

368
368
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

488
488
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

510
510
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

231
231
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

454
454
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

103
103

Meer sportnieuws