Euvrard onthult welke 3 transfers Dender nog wil doen

door
Euvrard onthult welke 3 transfers Dender nog wil doen

De Challenger Pro League zorgde vorig seizoen voor de nodige verrassingen. Zo werd Beerschot kampioen en legde FCV Dender beslag op de tweede plaats, waardoor zij straks weer aan de bak mogen in de Jupiler Pro League. Vooral dat laatste was een ferme verrassing.

Het was al van 2009 geleden dat Dender nog eens op het hoogste niveau geacteerd had, maar vijftien jaar later maken ze dus hun wederoptreden. De club trof de nodige weken alvast de nodige voorbereidingen. Ze toonden zich onder meer al zeer actief op de transfermarkt.

LEES OOK: Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Dender wil nog 3 aanwinsten

Het haalde deze zomer al Bryan Goncalves en David Hrncar weg bij SK Beveren, nam Mohamed Berte over van het ter ziele gegane KV Oostende, nam huurling Desmond Acquah definitief over van OHL, ging in Frankrijk Guillaume Dietsch en Malcolm Viltard ophalen en huurde Roman Kvet van Viktoria Plzen.

Daarmee staat de teller al op zeven aanwinsten, maar daar zal het niet bij blijven. In Het Nieuwsblad geeft trainer Vincent Euvrard aan dat er nog minstens drie aanwinsten bij moeten komen: een rechtsvoetige centrale verdediger, een doelman en een spits.

Verdediger, doelman en spits gezocht

"De komst van een rechtsvoetige centrale verdediger is wel een must met het oog op een driemansdefensie. Die verdediger zou ook als rechtsachter kunnen fungeren", legt Euvrard uit. "Naast Dietsch en Guillaume Devriendt hebben we nog een derde keeper nodig, bij voorkeur iemand met ook wat ervaring op het hoogste niveau. Ook voorin moet er nog iemand bij, liefst een ervaren speler."

Dender zal voor die posities de markt nog afspeuren, al zou het goed kunnen dat de transfers nog even op zich zullen laten wachten. Bij de promovendus beseffen ze immers dat er later op de transferperiode weleens koopjes te doen kunnen zijn.

Zal Dender kunnen overleven in de JPL?

Meest recent

Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

13
13
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

98
98
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

70
70
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

22
22
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

32
32
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

30
30
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

170
170
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

281
281
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

115
115
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

80
80
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

195
195
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

442
442
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

335
335
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

110
110
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

359
359
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

412
412
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

117
117
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

90
90
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

190
190
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

187
187
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

206
206

Meer sportnieuws