Euvrard onthult welke 3 transfers Dender nog wil doen

door
Euvrard onthult welke 3 transfers Dender nog wil doen

De Challenger Pro League zorgde vorig seizoen voor de nodige verrassingen. Zo werd Beerschot kampioen en legde FCV Dender beslag op de tweede plaats, waardoor zij straks weer aan de bak mogen in de Jupiler Pro League. Vooral dat laatste was een ferme verrassing.

Het was al van 2009 geleden dat Dender nog eens op het hoogste niveau geacteerd had, maar vijftien jaar later maken ze dus hun wederoptreden. De club trof de nodige weken alvast de nodige voorbereidingen. Ze toonden zich onder meer al zeer actief op de transfermarkt.

LEES OOK: Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

Dender wil nog 3 aanwinsten

Het haalde deze zomer al Bryan Goncalves en David Hrncar weg bij SK Beveren, nam Mohamed Berte over van het ter ziele gegane KV Oostende, nam huurling Desmond Acquah definitief over van OHL, ging in Frankrijk Guillaume Dietsch en Malcolm Viltard ophalen en huurde Roman Kvet van Viktoria Plzen.

Daarmee staat de teller al op zeven aanwinsten, maar daar zal het niet bij blijven. In Het Nieuwsblad geeft trainer Vincent Euvrard aan dat er nog minstens drie aanwinsten bij moeten komen: een rechtsvoetige centrale verdediger, een doelman en een spits.

Verdediger, doelman en spits gezocht

"De komst van een rechtsvoetige centrale verdediger is wel een must met het oog op een driemansdefensie. Die verdediger zou ook als rechtsachter kunnen fungeren", legt Euvrard uit. "Naast Dietsch en Guillaume Devriendt hebben we nog een derde keeper nodig, bij voorkeur iemand met ook wat ervaring op het hoogste niveau. Ook voorin moet er nog iemand bij, liefst een ervaren speler."

Dender zal voor die posities de markt nog afspeuren, al zou het goed kunnen dat de transfers nog even op zich zullen laten wachten. Bij de promovendus beseffen ze immers dat er later op de transferperiode weleens koopjes te doen kunnen zijn.

Zal Dender kunnen overleven in de JPL?

Meest recent

Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

3
3
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

8
8
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

74
74
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

45
45
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

39
39
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

51
51
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

14
14
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

142
142
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

169
169
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

235
235
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

89
89
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

71
71
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

432
432
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

258
258
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

328
328
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

541
541
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

298
298
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

54
54
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

98
98
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

102
102
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

204
204
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

66
66
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

261
261
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

420
420
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

354
354

Meer sportnieuws