Euvrard onthult welke 3 transfers Dender nog wil doen

212 stemmen
Euvrard onthult welke 3 transfers Dender nog wil doen

De Challenger Pro League zorgde vorig seizoen voor de nodige verrassingen. Zo werd Beerschot kampioen en legde FCV Dender beslag op de tweede plaats, waardoor zij straks weer aan de bak mogen in de Jupiler Pro League. Vooral dat laatste was een ferme verrassing.

Het was al van 2009 geleden dat Dender nog eens op het hoogste niveau geacteerd had, maar vijftien jaar later maken ze dus hun wederoptreden. De club trof de nodige weken alvast de nodige voorbereidingen. Ze toonden zich onder meer al zeer actief op de transfermarkt.

LEES OOK: Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

Dender wil nog 3 aanwinsten

Het haalde deze zomer al Bryan Goncalves en David Hrncar weg bij SK Beveren, nam Mohamed Berte over van het ter ziele gegane KV Oostende, nam huurling Desmond Acquah definitief over van OHL, ging in Frankrijk Guillaume Dietsch en Malcolm Viltard ophalen en huurde Roman Kvet van Viktoria Plzen.

Daarmee staat de teller al op zeven aanwinsten, maar daar zal het niet bij blijven. In Het Nieuwsblad geeft trainer Vincent Euvrard aan dat er nog minstens drie aanwinsten bij moeten komen: een rechtsvoetige centrale verdediger, een doelman en een spits.

Verdediger, doelman en spits gezocht

"De komst van een rechtsvoetige centrale verdediger is wel een must met het oog op een driemansdefensie. Die verdediger zou ook als rechtsachter kunnen fungeren", legt Euvrard uit. "Naast Dietsch en Guillaume Devriendt hebben we nog een derde keeper nodig, bij voorkeur iemand met ook wat ervaring op het hoogste niveau. Ook voorin moet er nog iemand bij, liefst een ervaren speler."

Dender zal voor die posities de markt nog afspeuren, al zou het goed kunnen dat de transfers nog even op zich zullen laten wachten. Bij de promovendus beseffen ze immers dat er later op de transferperiode weleens koopjes te doen kunnen zijn.

Zal Dender kunnen overleven in de JPL?

Meest recent

Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

11
11
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

59
59
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

25
25
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

122
122
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

64
64
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

139
139
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

23
23
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

218
218
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

158
158
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

764
764
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1000
1000
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

347
347
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

178
178
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

256
256
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

197
197
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

156
156
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

83
83
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

177
177
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

106
106
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

41
41
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

75
75
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

120
120
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

87
87
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

171
171

Meer sportnieuws