'Guardiola baalt: vertrek sterkhouder City alsmaar dichter'

435
'Guardiola baalt: vertrek sterkhouder City alsmaar dichter'

Manchester City slaagde er afgelopen seizoen niet in om zijn treble te evenaren en moest uiteindelijk vrede nemen met enkel de Engelse titel, nadat het in de kwartfinale van de Champions League sneuvelde tegen Real Madrid en de finale van de FA Cup verloor van Manchester United. Stilaan komt het einde van een tijdperk in zicht bij de Cityzens.

Het heeft er immers alle schijn van dat Pep Guardiola aan zijn laatste seizoen als trainer van City begint. De Spanjaard heeft nog een jaar contract en liet al uitschijnen dat hij toe is aan rust. Daarnaast lijken ook de nodige sterkhouders aan een vertrek te denken. Er is bijvoorbeeld het geval van Kevin De Bruyne, die ook aan zijn laatste contractjaar toe is.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Ederson kan Man City verlaten

Een andere belangrijke pion lijkt al deze zomer te vertrekken. In mei raakte bekend dat Saudische clubs lonkten naar Ederson Moraes en dat City zijn doelman niet tegen zou houden als hij zou aandringen op een vertrek. Fabrizio Romano meldt nu in een update dat de gesprekken tussen Ederson en de Saudi's nog steeds lopen.

Het standpunt van City zou ook nog niet veranderd zijn, al wachten ze nog altijd op een formele aanbieding van een andere club. Vooral Al-Nassr, het team van Cristiano Ronaldo, wordt genoemd als mogelijke bestemming voor de Braziliaanse goalie, die door een blessure wel de Copa America moest laten schieten.

City duidt zijn opvolger al aan

Het wordt dus nog afwachten waar de toekomst van Ederson ligt, maar één knoop hebben ze bij City wel al doorgehakt. Als hij zou vertrekken, dan gaan ze niet op zoek naar een nieuwe eerste doelman. In dat geval wordt reservedoelman Stefan Ortega gepromoveerd tot nummer één.

De Duitser maakte in het slot van vorig seizoen grote indruk met enkele belangrijke reddingen toen hij de geblesseerde Ederson moest vervangen. In de lente werd hij nog even gelinkt aan Anderlecht, maar voor Paars-Wit lijkt hij stilaan helemaal niet meer haalbaar te zijn.

Zal City erin slagen om Ederson te houden?

Meest recent

KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

5
5
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

52
52
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

66
66
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

17
17
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

130
130
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

65
65
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

170
170
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

155
155
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

236
236
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

188
188
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

232
232
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

395
395
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

189
189
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

190
190
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

165
165
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

142
142
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

78
78
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

45
45
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

217
217
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

135
135
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

78
78
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

35
35
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

19
19
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

321
321

Meer sportnieuws