'Guardiola baalt: vertrek sterkhouder City alsmaar dichter'

435 stemmen
'Guardiola baalt: vertrek sterkhouder City alsmaar dichter'

Manchester City slaagde er afgelopen seizoen niet in om zijn treble te evenaren en moest uiteindelijk vrede nemen met enkel de Engelse titel, nadat het in de kwartfinale van de Champions League sneuvelde tegen Real Madrid en de finale van de FA Cup verloor van Manchester United. Stilaan komt het einde van een tijdperk in zicht bij de Cityzens.

Het heeft er immers alle schijn van dat Pep Guardiola aan zijn laatste seizoen als trainer van City begint. De Spanjaard heeft nog een jaar contract en liet al uitschijnen dat hij toe is aan rust. Daarnaast lijken ook de nodige sterkhouders aan een vertrek te denken. Er is bijvoorbeeld het geval van Kevin De Bruyne, die ook aan zijn laatste contractjaar toe is.

LEES OOK: 'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Ederson kan Man City verlaten

Een andere belangrijke pion lijkt al deze zomer te vertrekken. In mei raakte bekend dat Saudische clubs lonkten naar Ederson Moraes en dat City zijn doelman niet tegen zou houden als hij zou aandringen op een vertrek. Fabrizio Romano meldt nu in een update dat de gesprekken tussen Ederson en de Saudi's nog steeds lopen.

Het standpunt van City zou ook nog niet veranderd zijn, al wachten ze nog altijd op een formele aanbieding van een andere club. Vooral Al-Nassr, het team van Cristiano Ronaldo, wordt genoemd als mogelijke bestemming voor de Braziliaanse goalie, die door een blessure wel de Copa America moest laten schieten.

City duidt zijn opvolger al aan

Het wordt dus nog afwachten waar de toekomst van Ederson ligt, maar één knoop hebben ze bij City wel al doorgehakt. Als hij zou vertrekken, dan gaan ze niet op zoek naar een nieuwe eerste doelman. In dat geval wordt reservedoelman Stefan Ortega gepromoveerd tot nummer één.

De Duitser maakte in het slot van vorig seizoen grote indruk met enkele belangrijke reddingen toen hij de geblesseerde Ederson moest vervangen. In de lente werd hij nog even gelinkt aan Anderlecht, maar voor Paars-Wit lijkt hij stilaan helemaal niet meer haalbaar te zijn.

🚀

Zal City erin slagen om Ederson te houden?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

87
87
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

36
36
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

29
29
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

317
317
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

52
52
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

188
188
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

225
225
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

158
158
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

667
667
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

64
64
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

166
166
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

165
165
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1047
1047
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

671
671
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

444
444
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

838
838
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

830
830
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

136
136
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

490
490
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

395
395

Meer sportnieuws