'Charleroi pakt uit met Frans jeugdinternational'

door
'Charleroi pakt uit met Frans jeugdinternational'

Charleroi blikt terug op een zeer moeilijk seizoen, waarin het zich pas in de Relegation Play-Off kon verzekeren van het behoud. Om straks een herhaling van dat scenario te vermijden, zijn de Carolo's nu zeer actief op de transfermarkt.

Met Théo Defourny (RWDM), Mardochée Nzita (Beerschot), Noam Mayoka-Tika (Marseille) en Mohamed Koné (Le Havre) streken er al vier aanwinsten neer op Mambourg, maar daar zal het niet bij blijven. De club blijft ook werk maken van een verlengd verblijf van Achraf Dari en er liggen nog enkele dossiers op tafel.

Charleroi strikt Frans jeugdinternational

Met Yacine Titraoui (AC Paradou) en Raymond Asante (Udinese) zouden er nog twee Afrikaanse talenten op komst zijn, maar Sudpresse weet dat Charleroi ook nog op het punt staat om een andere fraaie slag te slaan. Ze zouden namelijk ook nog een Franse jeugdinternational binnen hengelen.

Check Keita zou op het punt staan om bij Charleroi te tekenen. De 21-jarige centrale verdediger komt over van Stade Reims, dat hem afgelopen seizoen verhuurde aan Bastia. Daar maakte Keita een uitstekende indruk in de Ligue 2. Hij heeft ook negen wedstrijden in de Ligue 1 op de teller.

Keita komt definitief van Reims

Daarnaast was Keita de voorbije twee seizoenen ook een vaste waarde bij de Franse nationale U20, met wie hij een jaar geleden het WK speelde en de voorbije weken actief was op het prestigieuze jeugdtoernooi van Toulon. Hij leerde er ook een toekomstige ploegmaat kennen, want ook Charleroi-middenvelder Etienne Camara speelde op beide toernooien mee.

Charleroi zou Keita nu definitief gaan overnemen van Reims. Er ligt voor de speler een contract voor drie of vier seizoenen klaar in het Zwarte Land. Het is voorlopig niet bekend welke transfersom er met de overgang gemoeid is.

Goede transfer van Charleroi?

Meest recent

Twee nieuwe WK-sprookjes, opsteker Duivels bij loting

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht geplaatst voor het WK in Canada, Mexico en de ...

6
6
'De Cat grof wild: transferplannen Anderlecht bekend'

Door de vroegtijdige uitschakeling van de Belgische ploeg op het WK U17, is Nathan De Cat ruim op ...

79
79
‘Druk op García stijgt: Belgische topcoach klopt al aan’

De druk op Rudi García wordt met de dag zwaarder: de resultaten vallen nog mee, maar op het ...

92
92
België naar WK: buitenlandse pers smult van één Rode Duivel

Als de balletjes op vijf december in de trommel gaan voor de loting van de groepsfase op het WK ...

92
92
Domper op feestavond: Garcia clasht met Gilles De Bilde

De Rode Duivels gaan naar het WK 2026! Zoals verwacht werd de kwalificatie dinsdagavond verzilverd ...

435
435
Met nieuwe bondscoach naar WK? 'Vincent Mannaert aan zet'

De Rode Duivels zijn sinds dinsdagavond zeker van hun WK-ticket na een mooie gala-avond tegen ...

81
81
Duivel solliciteert meteen naar WK: "Verdien mijn plaats"

De Rode Duivels mogen naar het WK, zoveel is nu ook definitief duidelijk. De kwalificatie kon hen ...

187
187
Kranten unaniem: één Rode Duivel alweer dé uitblinker

De Rode Duivels hebben dinsdagavond uiteindelijk toch hun WK-ticket in stijl weten binnen te halen. ...

249
249
Deze landen mogen al naar WK, zo zien barrages eruit

Dinsdagavond werden de laatste kwalificatiewedstrijden voor het WK afgewerkt. Enkel in Noord-Amerika ...

227
227
Spanje, Zwitserland, Oostenrijk, Schotland naar WK na thrillers

Naast de Rode Duivels wisten nog een aantal Europese landen zich dinsdag van het WK te verzilveren. ...

90
90
Rode Duivels mogen met monsterscore toch nog naar WK

De Rode Duivels hebben dinsdagavond gewoon hun ticket voor het WK binnengehaald. Tegen Liechtenstein ...

105
105
Van Gaal ziet pijnlijke oorzaak voor crisis bij Ajax

Voor Ajax is het alweer een zwaar tegenvallend seizoen aan het worden. In de Eredivisie heeft het nu ...

64
64
Toch nog een opsteker: jonge Duivels mogen nog dromen van EK

Het is voor de Belgische nationale jeugdelftallen geen al te best interlandluik geworden. De Jonge ...

151
151
Rode Duivels op voorsprong, maar fans uiten grote twijfel

De Rode Duivels lijken goed op weg om hun ticket voor het WK gewoon binnen te halen. Tegen ...

142
142
'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

226
226
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

70
70
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

162
162
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

427
427
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

392
392
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

90
90
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

101
101
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

113
113
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

904
904
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

125
125
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

119
119

Meer sportnieuws