'Charleroi pakt uit met Frans jeugdinternational'

door
'Charleroi pakt uit met Frans jeugdinternational'

Charleroi blikt terug op een zeer moeilijk seizoen, waarin het zich pas in de Relegation Play-Off kon verzekeren van het behoud. Om straks een herhaling van dat scenario te vermijden, zijn de Carolo's nu zeer actief op de transfermarkt.

Met Théo Defourny (RWDM), Mardochée Nzita (Beerschot), Noam Mayoka-Tika (Marseille) en Mohamed Koné (Le Havre) streken er al vier aanwinsten neer op Mambourg, maar daar zal het niet bij blijven. De club blijft ook werk maken van een verlengd verblijf van Achraf Dari en er liggen nog enkele dossiers op tafel.

LEES OOK: Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

Charleroi strikt Frans jeugdinternational

Met Yacine Titraoui (AC Paradou) en Raymond Asante (Udinese) zouden er nog twee Afrikaanse talenten op komst zijn, maar Sudpresse weet dat Charleroi ook nog op het punt staat om een andere fraaie slag te slaan. Ze zouden namelijk ook nog een Franse jeugdinternational binnen hengelen.

Check Keita zou op het punt staan om bij Charleroi te tekenen. De 21-jarige centrale verdediger komt over van Stade Reims, dat hem afgelopen seizoen verhuurde aan Bastia. Daar maakte Keita een uitstekende indruk in de Ligue 2. Hij heeft ook negen wedstrijden in de Ligue 1 op de teller.

Keita komt definitief van Reims

Daarnaast was Keita de voorbije twee seizoenen ook een vaste waarde bij de Franse nationale U20, met wie hij een jaar geleden het WK speelde en de voorbije weken actief was op het prestigieuze jeugdtoernooi van Toulon. Hij leerde er ook een toekomstige ploegmaat kennen, want ook Charleroi-middenvelder Etienne Camara speelde op beide toernooien mee.

Charleroi zou Keita nu definitief gaan overnemen van Reims. Er ligt voor de speler een contract voor drie of vier seizoenen klaar in het Zwarte Land. Het is voorlopig niet bekend welke transfersom er met de overgang gemoeid is.

Goede transfer van Charleroi?

Meest recent

Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

24
24
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

47
47
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

94
94
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

64
64
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

205
205
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

207
207
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

253
253
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

76
76
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

68
68
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

316
316
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

432
432
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

370
370
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

325
325
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

241
241
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1790
1790
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

123
123
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

320
320
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

414
414
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

236
236
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

188
188
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

234
234
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

261
261
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

95
95
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

94
94
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

69
69

Meer sportnieuws