'Charleroi pakt uit met Frans jeugdinternational'

door
'Charleroi pakt uit met Frans jeugdinternational'

Charleroi blikt terug op een zeer moeilijk seizoen, waarin het zich pas in de Relegation Play-Off kon verzekeren van het behoud. Om straks een herhaling van dat scenario te vermijden, zijn de Carolo's nu zeer actief op de transfermarkt.

Met Théo Defourny (RWDM), Mardochée Nzita (Beerschot), Noam Mayoka-Tika (Marseille) en Mohamed Koné (Le Havre) streken er al vier aanwinsten neer op Mambourg, maar daar zal het niet bij blijven. De club blijft ook werk maken van een verlengd verblijf van Achraf Dari en er liggen nog enkele dossiers op tafel.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Charleroi strikt Frans jeugdinternational

Met Yacine Titraoui (AC Paradou) en Raymond Asante (Udinese) zouden er nog twee Afrikaanse talenten op komst zijn, maar Sudpresse weet dat Charleroi ook nog op het punt staat om een andere fraaie slag te slaan. Ze zouden namelijk ook nog een Franse jeugdinternational binnen hengelen.

Check Keita zou op het punt staan om bij Charleroi te tekenen. De 21-jarige centrale verdediger komt over van Stade Reims, dat hem afgelopen seizoen verhuurde aan Bastia. Daar maakte Keita een uitstekende indruk in de Ligue 2. Hij heeft ook negen wedstrijden in de Ligue 1 op de teller.

Keita komt definitief van Reims

Daarnaast was Keita de voorbije twee seizoenen ook een vaste waarde bij de Franse nationale U20, met wie hij een jaar geleden het WK speelde en de voorbije weken actief was op het prestigieuze jeugdtoernooi van Toulon. Hij leerde er ook een toekomstige ploegmaat kennen, want ook Charleroi-middenvelder Etienne Camara speelde op beide toernooien mee.

Charleroi zou Keita nu definitief gaan overnemen van Reims. Er ligt voor de speler een contract voor drie of vier seizoenen klaar in het Zwarte Land. Het is voorlopig niet bekend welke transfersom er met de overgang gemoeid is.

Goede transfer van Charleroi?

Meest recent

UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

7
7
Ai ai ai Genk! Pijnlijke fouten zorgen voor verlengingen

Na de 1-3-zege in de heenmatch tegen Dinamo Zagreb, leek KRC Genk zijn schaapjes op het droge te ...

39
39
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

32
32
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

52
52
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

131
131
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

47
47
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

26
26
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

587
587
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

20
20
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

400
400
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

201
201
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

393
393
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

229
229
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

152
152
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

227
227
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

206
206
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

753
753
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

127
127
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

136
136
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

319
319
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

140
140
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

395
395
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

538
538
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

456
456
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48

Meer sportnieuws