Westerlo laat spits vertrekken, blijft smaakmaker alsnog?

door
Westerlo laat spits vertrekken, blijft smaakmaker alsnog?

Westerlo stelde afgelopen seizoen zwaar teleur, want ondanks zware investeringen in de spelerskern wist het maar net de Relegation Play-Off te vermijden. Het versleet ook drie trainers, maar met Timmy Simons als nieuwe coach wil het nu een nieuwe start nemen.

Die start lijkt wel grotendeels met dezelfde spelersgroep te gaan gebeuren. Een aantal spelers zijn wel al vertrokken, maar op de eerste inkomende transfer is het nog steeds wachten. Bovendien moet de eerste zomeraanwinst een oude bekende worden.

LEES OOK: Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

Westerlo wil Bayram terughalen

Tegenover Het Nieuwsblad geeft vice-voorzitter Hasan Cetinkaya aan dat Westerlo Emin Bayram in Het Kuipje wil houden. "Emin houdt van onze club en wil bij Westerlo blijven. Makkelijk wordt het niet, omdat clubs uit de Europese topcompetities interesse tonen voor hem", klinkt het. "We onderhandelen over een definitieve transfer. Maar ook een nieuwe huurovereenkomst is een mogelijkheid. De laatste dagen zit er een positieve evolutie in het transferdossier."

Bayram werd afgelopen seizoen gehuurd van Galatasaray en de 21-jarige Turkse verdediger maakte toen een uitstekende indruk. Hij kwam 24 keer in actie, waarbij hij één keer scoorde en twee assists gaf. Westerlo zal wel een stevige transfersom moeten betalen, want Bayram heeft nog twee jaar contract en Transfermarkt schat zijn waarde op 4 miljoen euro.

Gouré verhuurd aan Zürich

Daarentegen is Westerlo niet van plan om Ravil Tagir terug te halen, geeft Cetinkaya aan. De eveneens 21-jarige Turk was twee jaar op huurbasis bij de Kemphanen aan de slag, maar keert nu terug naar Basaksehir. Westerlo wil nog enkele spelers van de hand doen en voor één van hen werd al een oplossing gevonden.

De club kondigt namelijk aan dat Fernand Gouré verhuurd wordt aan FC Zürich. De Zwitserse club bedong ook een aankoopoptie. De 22-jarige spits streek in 2021 neer bij Westerlo, maar kon zich nooit echt doorzetten. De voorbije seizoenen werd hij al verhuurd aan Ujpest en Dunajska Streda.

Moet Westerlo zich nog versterken?

Meest recent

Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

57
57
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

27
27
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

16
16
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

42
42
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

195
195
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

164
164
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

19
19
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

109
109
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

143
143
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

293
293
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

221
221
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

21
21
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

348
348
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

77
77
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

189
189
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

66
66
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

96
96
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

57
57
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

207
207
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

72
72
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

401
401
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

69
69
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

46
46
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

43
43

Meer sportnieuws