‘Westerlo doet het weer en dokt miljoenenbedrag’

door
‘Westerlo doet het weer en dokt miljoenenbedrag’

Westerlo heeft met de Turkse eigenaars Oktay Ercan en Hasan Cetinkaya heel wat financiële slagkracht, maar De Kemphanen blijven toch elke transferperiode weer verbazen. Nu gaat het miljoenen op tafel leggen voor Emin Bayram.

Bayram staat onder contract bij Turkse topclub Galarasaray, maar afgelopen seizoen speelde hij al op huurbasis bij Westerlo. Nu willen de Kemphanen de centrale verdediger definitief naar de Belgische velden halen.

LEES OOK: Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

Stevig prijskaartje

Bayram heeft bij de club van Michy Batshuayi en Dries Mertens nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van vier miljoen euro. Volgens Turkse media zal Westerlo zo’n 2,5 miljoen euro op tafel leggen plus 50% op de doorverkoop van een toekomstige transfer.

Bayram speelde afgelopen seizoen 23 competitiewedstrijden waarin hij één keer kon scoren twee assists kon geven. De Turkse jeugdinternational kan zowel als verdediger als verdedigende middenvelder uit de voeten. Nu staat Bayram dicht bij een definitieve transfer naar Westerlo.

Flikken het weer

Het is niet de eerste keer dat Westerlo miljoenen op tafel legt voor een versterking. De club baarde opzien toen het 5,5 miljoen euro op tafel legde voor Matija Frigan en ook Bryan Reynolds kostte 3,5 miljoen euro. In totaal betaalde het vorige transferperiodes een slordige twintig (!) miljoen euro aan versterkingen.

Een goede transfer voor Westerlo?

Meest recent

‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

4
4
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

67
67
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

161
161
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

7
7
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

100
100
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

27
27
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

238
238
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

307
307
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

40
40
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

282
282
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

333
333
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

560
560
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

609
609
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

879
879
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

153
153
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

41
41
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1046
1046
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

282
282
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

340
340
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

157
157
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

195
195
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

614
614
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

594
594
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

337
337
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

575
575

Meer sportnieuws