'Vanheusden droomt van verrassende transferwending'

438 stemmen
'Vanheusden droomt van verrassende transferwending'

Bij Standard nemen ze deze zomer afscheid van een waslijst aan spelers. Denis Dragus en Cihan Canak werden al verkocht aan Trabzonspor, terwijl ook een pak spelers vertrokken die einde contract waren of gehuurd werden. Onder meer Zinho Vanheusden meldde zich niet meer voor de start van de voorbereiding.

De 24-jarige verdediger ging een jaar geleden al voor de derde keer in zijn carrière aan de slag bij de Rouches. Na zijn passages in de jeugd tussen 2008 en 2015 en bij de A-ploeg van 2018 tot 2021 keerde hij terug om zijn loopbaan opnieuw te lanceren na enkele moeilijke jaren.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Seizoen met twee gezichten voor Vanheusden

Vanheusden was in 2021 immers teruggekeerd van Standard naar Internazionale, maar daar had hij nog geen kans gekregen. Uitleenbeurten aan Genoa en AZ werden bovendien ook geen succes door aanhoudend blessureleed. In Luik verging het Vanheusden aanvankelijk wel goed. Hij kreeg de aanvoerdersband en werd zelfs opnieuw Rode Duivel.

Maar dan belandde Vanheusden toch weer in de ziekenboeg. Door eerst een knieblessure en daarna een hernia kwam hij na Nieuwjaar amper nog aan de bak. Hij klokte uiteindelijk af op 24 wedstrijden en keert nu terug naar Milaan. Maar daar lijkt bij de Italiaanse kampioen ook niet meteen een toekomst voor hem weggelegd te liggen.

Vanheusden hoopt op nieuwe kans bij Inter

Dat zou Vanheusden echter anders zien. Hij mag straks aan de voorbereiding bij Inter beginnen, op zijn minst tot alle internationals terug zijn en de kern compleet is. Maar volgens Corriere dello Sport is het wel degelijk de bedoeling van Vanheusden om ook daarna bij Inter te blijven.

Hij zou trainer Simone Inzaghi in de komende weken willen overtuigen om hem komend seizoen bij de A-kern te houden. Dat zou Inter ook niet slecht uitkomen, want dan moet het niet op zoek naar een zesde verdediger om alle posities in de driemansdefensie dubbel bezet te hebben. Momenteel kan Inzaghi achterin rekenen op Francesco Acerbi, Stefan de Vrij, Benjamin Pavard, Alessandro Bastoni en Yann Bisseck.

Zal Vanheusden nog doorbreken bij Inter?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

24
24
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

94
94
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

47
47
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

66
66
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

342
342
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

92
92
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

136
136
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

501
501
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

60
60
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

243
243
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

367
367
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1315
1315
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

562
562
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

186
186
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

206
206
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

828
828
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

610
610
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

205
205
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws