'Vanheusden droomt van verrassende transferwending'

door
'Vanheusden droomt van verrassende transferwending'

Bij Standard nemen ze deze zomer afscheid van een waslijst aan spelers. Denis Dragus en Cihan Canak werden al verkocht aan Trabzonspor, terwijl ook een pak spelers vertrokken die einde contract waren of gehuurd werden. Onder meer Zinho Vanheusden meldde zich niet meer voor de start van de voorbereiding.

De 24-jarige verdediger ging een jaar geleden al voor de derde keer in zijn carrière aan de slag bij de Rouches. Na zijn passages in de jeugd tussen 2008 en 2015 en bij de A-ploeg van 2018 tot 2021 keerde hij terug om zijn loopbaan opnieuw te lanceren na enkele moeilijke jaren.

LEES OOK: 'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Seizoen met twee gezichten voor Vanheusden

Vanheusden was in 2021 immers teruggekeerd van Standard naar Internazionale, maar daar had hij nog geen kans gekregen. Uitleenbeurten aan Genoa en AZ werden bovendien ook geen succes door aanhoudend blessureleed. In Luik verging het Vanheusden aanvankelijk wel goed. Hij kreeg de aanvoerdersband en werd zelfs opnieuw Rode Duivel.

Maar dan belandde Vanheusden toch weer in de ziekenboeg. Door eerst een knieblessure en daarna een hernia kwam hij na Nieuwjaar amper nog aan de bak. Hij klokte uiteindelijk af op 24 wedstrijden en keert nu terug naar Milaan. Maar daar lijkt bij de Italiaanse kampioen ook niet meteen een toekomst voor hem weggelegd te liggen.

Vanheusden hoopt op nieuwe kans bij Inter

Dat zou Vanheusden echter anders zien. Hij mag straks aan de voorbereiding bij Inter beginnen, op zijn minst tot alle internationals terug zijn en de kern compleet is. Maar volgens Corriere dello Sport is het wel degelijk de bedoeling van Vanheusden om ook daarna bij Inter te blijven.

Hij zou trainer Simone Inzaghi in de komende weken willen overtuigen om hem komend seizoen bij de A-kern te houden. Dat zou Inter ook niet slecht uitkomen, want dan moet het niet op zoek naar een zesde verdediger om alle posities in de driemansdefensie dubbel bezet te hebben. Momenteel kan Inzaghi achterin rekenen op Francesco Acerbi, Stefan de Vrij, Benjamin Pavard, Alessandro Bastoni en Yann Bisseck.

Zal Vanheusden nog doorbreken bij Inter?

Meest recent

Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

3
3
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

27
27
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

85
85
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

104
104
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

221
221
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

866
866
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

47
47
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

120
120
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

120
120
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

229
229
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

71
71
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

53
53
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

504
504
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

109
109
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

359
359
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

571
571
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

308
308
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

364
364
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

370
370
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

78
78
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

451
451
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

79
79
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

77
77
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

96
96
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

267
267

Meer sportnieuws