'Vanheusden droomt van verrassende transferwending'

438 stemmen
'Vanheusden droomt van verrassende transferwending'

Bij Standard nemen ze deze zomer afscheid van een waslijst aan spelers. Denis Dragus en Cihan Canak werden al verkocht aan Trabzonspor, terwijl ook een pak spelers vertrokken die einde contract waren of gehuurd werden. Onder meer Zinho Vanheusden meldde zich niet meer voor de start van de voorbereiding.

De 24-jarige verdediger ging een jaar geleden al voor de derde keer in zijn carrière aan de slag bij de Rouches. Na zijn passages in de jeugd tussen 2008 en 2015 en bij de A-ploeg van 2018 tot 2021 keerde hij terug om zijn loopbaan opnieuw te lanceren na enkele moeilijke jaren.

LEES OOK: ‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Seizoen met twee gezichten voor Vanheusden

Vanheusden was in 2021 immers teruggekeerd van Standard naar Internazionale, maar daar had hij nog geen kans gekregen. Uitleenbeurten aan Genoa en AZ werden bovendien ook geen succes door aanhoudend blessureleed. In Luik verging het Vanheusden aanvankelijk wel goed. Hij kreeg de aanvoerdersband en werd zelfs opnieuw Rode Duivel.

Maar dan belandde Vanheusden toch weer in de ziekenboeg. Door eerst een knieblessure en daarna een hernia kwam hij na Nieuwjaar amper nog aan de bak. Hij klokte uiteindelijk af op 24 wedstrijden en keert nu terug naar Milaan. Maar daar lijkt bij de Italiaanse kampioen ook niet meteen een toekomst voor hem weggelegd te liggen.

Vanheusden hoopt op nieuwe kans bij Inter

Dat zou Vanheusden echter anders zien. Hij mag straks aan de voorbereiding bij Inter beginnen, op zijn minst tot alle internationals terug zijn en de kern compleet is. Maar volgens Corriere dello Sport is het wel degelijk de bedoeling van Vanheusden om ook daarna bij Inter te blijven.

Hij zou trainer Simone Inzaghi in de komende weken willen overtuigen om hem komend seizoen bij de A-kern te houden. Dat zou Inter ook niet slecht uitkomen, want dan moet het niet op zoek naar een zesde verdediger om alle posities in de driemansdefensie dubbel bezet te hebben. Momenteel kan Inzaghi achterin rekenen op Francesco Acerbi, Stefan de Vrij, Benjamin Pavard, Alessandro Bastoni en Yann Bisseck.

Zal Vanheusden nog doorbreken bij Inter?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

26
26
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

32
32
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

207
207
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

117
117
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

222
222
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

270
270
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

126
126
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

569
569
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

178
178
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

492
492
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

144
144
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

723
723
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

236
236
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

765
765
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

525
525
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

200
200
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

375
375
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1261
1261
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

473
473
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

331
331
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

487
487
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

410
410
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

284
284
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

484
484

Meer sportnieuws