'Vanheusden droomt van verrassende transferwending'

door
'Vanheusden droomt van verrassende transferwending'

Bij Standard nemen ze deze zomer afscheid van een waslijst aan spelers. Denis Dragus en Cihan Canak werden al verkocht aan Trabzonspor, terwijl ook een pak spelers vertrokken die einde contract waren of gehuurd werden. Onder meer Zinho Vanheusden meldde zich niet meer voor de start van de voorbereiding.

De 24-jarige verdediger ging een jaar geleden al voor de derde keer in zijn carrière aan de slag bij de Rouches. Na zijn passages in de jeugd tussen 2008 en 2015 en bij de A-ploeg van 2018 tot 2021 keerde hij terug om zijn loopbaan opnieuw te lanceren na enkele moeilijke jaren.

Seizoen met twee gezichten voor Vanheusden

Vanheusden was in 2021 immers teruggekeerd van Standard naar Internazionale, maar daar had hij nog geen kans gekregen. Uitleenbeurten aan Genoa en AZ werden bovendien ook geen succes door aanhoudend blessureleed. In Luik verging het Vanheusden aanvankelijk wel goed. Hij kreeg de aanvoerdersband en werd zelfs opnieuw Rode Duivel.

Maar dan belandde Vanheusden toch weer in de ziekenboeg. Door eerst een knieblessure en daarna een hernia kwam hij na Nieuwjaar amper nog aan de bak. Hij klokte uiteindelijk af op 24 wedstrijden en keert nu terug naar Milaan. Maar daar lijkt bij de Italiaanse kampioen ook niet meteen een toekomst voor hem weggelegd te liggen.

Vanheusden hoopt op nieuwe kans bij Inter

Dat zou Vanheusden echter anders zien. Hij mag straks aan de voorbereiding bij Inter beginnen, op zijn minst tot alle internationals terug zijn en de kern compleet is. Maar volgens Corriere dello Sport is het wel degelijk de bedoeling van Vanheusden om ook daarna bij Inter te blijven.

Hij zou trainer Simone Inzaghi in de komende weken willen overtuigen om hem komend seizoen bij de A-kern te houden. Dat zou Inter ook niet slecht uitkomen, want dan moet het niet op zoek naar een zesde verdediger om alle posities in de driemansdefensie dubbel bezet te hebben. Momenteel kan Inzaghi achterin rekenen op Francesco Acerbi, Stefan de Vrij, Benjamin Pavard, Alessandro Bastoni en Yann Bisseck.

Zal Vanheusden nog doorbreken bij Inter?

Meest recent

Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

136
136
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

48
48
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

73
73
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

331
331
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

30
30
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

151
151
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

40
40
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

66
66
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

63
63
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

52
52
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

99
99
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

392
392
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

16
16
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

222
222
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

321
321
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

701
701
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

151
151
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

609
609
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

337
337
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

131
131
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

120
120
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

493
493
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

512
512
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

603
603
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

648
648

Meer sportnieuws