'Vanheusden droomt van verrassende transferwending'

door
'Vanheusden droomt van verrassende transferwending'

Bij Standard nemen ze deze zomer afscheid van een waslijst aan spelers. Denis Dragus en Cihan Canak werden al verkocht aan Trabzonspor, terwijl ook een pak spelers vertrokken die einde contract waren of gehuurd werden. Onder meer Zinho Vanheusden meldde zich niet meer voor de start van de voorbereiding.

De 24-jarige verdediger ging een jaar geleden al voor de derde keer in zijn carrière aan de slag bij de Rouches. Na zijn passages in de jeugd tussen 2008 en 2015 en bij de A-ploeg van 2018 tot 2021 keerde hij terug om zijn loopbaan opnieuw te lanceren na enkele moeilijke jaren.

LEES OOK: 'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Seizoen met twee gezichten voor Vanheusden

Vanheusden was in 2021 immers teruggekeerd van Standard naar Internazionale, maar daar had hij nog geen kans gekregen. Uitleenbeurten aan Genoa en AZ werden bovendien ook geen succes door aanhoudend blessureleed. In Luik verging het Vanheusden aanvankelijk wel goed. Hij kreeg de aanvoerdersband en werd zelfs opnieuw Rode Duivel.

Maar dan belandde Vanheusden toch weer in de ziekenboeg. Door eerst een knieblessure en daarna een hernia kwam hij na Nieuwjaar amper nog aan de bak. Hij klokte uiteindelijk af op 24 wedstrijden en keert nu terug naar Milaan. Maar daar lijkt bij de Italiaanse kampioen ook niet meteen een toekomst voor hem weggelegd te liggen.

Vanheusden hoopt op nieuwe kans bij Inter

Dat zou Vanheusden echter anders zien. Hij mag straks aan de voorbereiding bij Inter beginnen, op zijn minst tot alle internationals terug zijn en de kern compleet is. Maar volgens Corriere dello Sport is het wel degelijk de bedoeling van Vanheusden om ook daarna bij Inter te blijven.

Hij zou trainer Simone Inzaghi in de komende weken willen overtuigen om hem komend seizoen bij de A-kern te houden. Dat zou Inter ook niet slecht uitkomen, want dan moet het niet op zoek naar een zesde verdediger om alle posities in de driemansdefensie dubbel bezet te hebben. Momenteel kan Inzaghi achterin rekenen op Francesco Acerbi, Stefan de Vrij, Benjamin Pavard, Alessandro Bastoni en Yann Bisseck.

Zal Vanheusden nog doorbreken bij Inter?

Meest recent

Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

3
3
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

42
42
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

65
65
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

47
47
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

39
39
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

76
76
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

260
260
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

166
166
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

245
245
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

102
102
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

182
182
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

250
250
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

545
545
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

220
220
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

199
199
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

108
108
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

391
391
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

302
302
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

292
292
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

445
445
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

98
98
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1306
1306
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

144
144

Meer sportnieuws