'Real Madrid plant megajaar voor Thibaut Courtois'

door
'Real Madrid plant megajaar voor Thibaut Courtois'

De sterke prestaties van Koen Casteels in de groepsfase hebben ervoor gezorgd dat zijn afwezigheid minder een item was, maar tegen Frankrijk zullen de Rode Duivels mogelijk toch Thibaut Courtois gaan missen. De doelman bewees de voorbije jaren immers meermaals dat hij in de absolute topmatchen bepalend kan zijn.

Daar kunnen ze bij Real Madrid een aardig mondje over meespreken. In 2022 bezorgde Courtois hen bijna op zijn eentje de Champions League met een weergaloze prestatie in de finale en ook op 1 juni pakte hij weer uit met de nodige reddingen om zijn ploeg aan de beker met de grote oren te helpen.

LEES OOK: Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Courtois moet Real naar septuple leiden

Maar Courtois paste dus voor het EK en dat zien ze bij Real graag gebeuren. Volgens AS rekenen ze immers op onze landgenoot om volgend seizoen een nooit eerder geziene prestatie neer te zetten: zeven prijzen winnen in één seizoen. In 2011 realiseerde FC Barcelona wel eens een sextuple, maar zeven trofeeën lukte nog niemand.

Volgend seizoen moeten de Europese en Spaanse Supercups, La Liga, de Copa del Rey, de Champions League, de Intercontinental Cup - zeg maar de vervanger van het oude WK voor clubs - én het vernieuwde en uitgebreide WK voor clubs allemaal een prooi worden voor de Koninklijke.

Courtois zal alles spelen

Vandaar dat de komst van Kylian Mbappé en Endrick niet betekent dat Real aanvallers zal laten vertrekken. Om dat drukke programma te kunnen managen, zal Carlo Ancelotti immers moeten roteren. Maar met Courtois is hij dat niet van plan.

Er wordt geopperd dat Courtois weleens alles zou kunnen gaan spelen. Zijn concurrent Andriy Lunin speelde nochtans een sterk seizoen tijdens zijn blessure, maar de kans lijkt groot dat de Oekraïner zal vertrekken om elders eindelijk eerste doelman te worden.

Is dat een haalbaar doel voor Real Madrid?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

12
12
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

52
52
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

45
45
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

147
147
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

212
212
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

58
58
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

314
314
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

115
115
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

755
755
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

162
162
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

673
673
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

70
70
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

179
179
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

229
229
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

88
88
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

181
181
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

583
583
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

268
268
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

569
569
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

176
176
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws