'Akkoord Yaremchuk: Club Brugge recupereert miljoenen'

door
'Akkoord Yaremchuk: Club Brugge recupereert miljoenen'

Club Brugge haalde Roman Yaremchuk voor een slordige zeventien miljoen euro binnen. De Oekraïense aanvaller kon echter geen potten breken in het Jan Breydelstadion en mag de club ook verlaten.

Afgelopen seizoen speelde Yaremchuk op huurbasis bij het Spaanse Valencia, maar ook daar kon de spits niet doorzetten. Op het EK in Duitsland scoorde Yaremchuk een knap doelpunt, maar Oekraïne is inmiddels al uitgeschakeld na een laatste plaats in Groep E, de poule van de Rode Duivels.

LEES OOK: De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Miljoenen recupereren

KAA Gent haalde Yaremchuk in de zomer van 2017 voor twee miljoen euro van Oekraïense topclub Dinamo Kiev en de aanvaller werd een schot in de roos. In de zomer van 2021 maakte hij de overstap naar het Portugese Benfica voor zeventien miljoen euro. Een jaar later vertrok hij voor eenzelfde bedrag naar Club Brugge.

Een recordbedrag voor een Belgische club, maar Yaremchuk kon zijn enorme transfersom nooit waarmaken. Volgens journalist Sacha Tavolieri heeft Club Brugge nu een akkoord bereikt met het Turkse Trabzonspor van onder meer Thomas Meunier en Paul Onuachu. Er wordt gesproken van een bedrag van acht miljoen euro.

Concurrentie

Club Brugge krijgt aldus nog een flinke som voor Yaremchuk, maar dan moet de aanvaller nog wel akkoord gaan met de voorwaarden van Trabzonspor. In Turkije ligt er alvast een contract voor drie jaar met nog een optie voor een extra jaar klaar.

Ook Fenerbahçe ligt overigens op de loer. De Turkse topclub ziet Michy Batshuayi waarschijnlijk naar rivaal Galatasaray verkassen en zoekt naar een vervanger. Fener heeft een streepje voor omdat het volgend seizoen Champions League-voetbal speelt.

Een mooi bedrag voor Yaremchuk?

Meest recent

Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

9
9
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

19
19
Hasi roept ferme waarschuwing naar Vrancken en STVV

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

71
71
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

22
22
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

47
47
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

213
213
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

103
103
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

415
415
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

125
125
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

67
67
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

173
173
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

81
81
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

355
355
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

223
223
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

63
63
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

217
217
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

57
57
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

174
174
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

122
122
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

468
468
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

597
597
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

475
475
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

60
60
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

419
419

Meer sportnieuws