'Eerste grootmacht drukt door voor Bakayoko'

door
'Eerste grootmacht drukt door voor Bakayoko'

Op het EK heeft Johan Bakayoko zich nog niet in de kijker kunnen spelen. De 21-jarige flankaanvaller moest zich tot dusver tevreden stellen met een invalbeurt van een halfuur tegen Slowakije, in de tweede match van de Rode Duivels tegen Roemenië kwam hij niet van de bank. Dat heeft de interesse in zijn diensten echter niet doen afnemen.

Het voorbije jaar heeft Bakayoko zich met zijn prestaties bij PSV immers in de kijker van heel wat Europese grootmachten gespeeld. Met twaalf goals en negen assists in de Eredivisie had hij een groot aandeel in het feit dat PSV met grote overmacht de Nederlandse titel veroverde.

LEES OOK: 'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Arsenal drukt door voor Bakayoko

Nu lijkt een eerste grootmacht ook door te drukken voor een transfer. Volgens CaughtOffside heeft Arsenal de onderhandelingen immers al opgestart. Mikel Arteta zou Bakayoko er zeer graag bij willen. Dat uitgerekend de Gunners zich melden, is geen toeval. Eén van zijn beste wedstrijden van afgelopen seizoen speelde Bakayoko immers in de Champions League tegen Arsenal.

Op die manier hoopt Arsenal de vele andere topclubs die op de loer liggen af te kunnen troeven. Ook Liverpool, Chelsea, Bayern München, Borussia Dortmund en RB Leipzig houden zijn situatie in de gaten, maar zijn nog niet concreet. De twee eerstgenoemde teams zouden pas in actie schieten als er spelers zouden vertrekken.

PSV eist 55 à 60 miljoen euro

Liverpool zou pas voor de komst van Bakayoko gaan bij een vertrek van Luis Diaz of Mohamed Salah, terwijl Chelsea aan de Rode Duivel denkt in het geval Raheem Sterling verkocht zou worden. Bij Bayern lijken ze dan weer andere pistes te bewandelen, want Vincent Kompany zou op het punt staan om Michael Olise (Crystal Palace) binnen te halen.

Arsenal ligt dus in polepositie, maar zal eerst wel een akkoord moeten vinden met PSV. Dat stelt bijzonder pittige eisen, want er wordt gewag gemaakt van een transfersom van maar liefst 55 à 60 miljoen euro. Daarmee zou Bakayoko verreweg de duurste uitgaande transfer ooit van PSV worden.

Zou Arsenal een goede club zijn voor Bakayoko?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

64
64
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

208
208
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

33
33
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

20
20
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

45
45
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

76
76
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

59
59
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

46
46
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

44
44
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

91
91
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

43
43
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

182
182
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

127
127
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

118
118
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

705
705
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

209
209
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

73
73
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws