'Eerste grootmacht drukt door voor Bakayoko'

door
'Eerste grootmacht drukt door voor Bakayoko'

Op het EK heeft Johan Bakayoko zich nog niet in de kijker kunnen spelen. De 21-jarige flankaanvaller moest zich tot dusver tevreden stellen met een invalbeurt van een halfuur tegen Slowakije, in de tweede match van de Rode Duivels tegen Roemenië kwam hij niet van de bank. Dat heeft de interesse in zijn diensten echter niet doen afnemen.

Het voorbije jaar heeft Bakayoko zich met zijn prestaties bij PSV immers in de kijker van heel wat Europese grootmachten gespeeld. Met twaalf goals en negen assists in de Eredivisie had hij een groot aandeel in het feit dat PSV met grote overmacht de Nederlandse titel veroverde.

LEES OOK: Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Arsenal drukt door voor Bakayoko

Nu lijkt een eerste grootmacht ook door te drukken voor een transfer. Volgens CaughtOffside heeft Arsenal de onderhandelingen immers al opgestart. Mikel Arteta zou Bakayoko er zeer graag bij willen. Dat uitgerekend de Gunners zich melden, is geen toeval. Eén van zijn beste wedstrijden van afgelopen seizoen speelde Bakayoko immers in de Champions League tegen Arsenal.

Op die manier hoopt Arsenal de vele andere topclubs die op de loer liggen af te kunnen troeven. Ook Liverpool, Chelsea, Bayern München, Borussia Dortmund en RB Leipzig houden zijn situatie in de gaten, maar zijn nog niet concreet. De twee eerstgenoemde teams zouden pas in actie schieten als er spelers zouden vertrekken.

PSV eist 55 à 60 miljoen euro

Liverpool zou pas voor de komst van Bakayoko gaan bij een vertrek van Luis Diaz of Mohamed Salah, terwijl Chelsea aan de Rode Duivel denkt in het geval Raheem Sterling verkocht zou worden. Bij Bayern lijken ze dan weer andere pistes te bewandelen, want Vincent Kompany zou op het punt staan om Michael Olise (Crystal Palace) binnen te halen.

Arsenal ligt dus in polepositie, maar zal eerst wel een akkoord moeten vinden met PSV. Dat stelt bijzonder pittige eisen, want er wordt gewag gemaakt van een transfersom van maar liefst 55 à 60 miljoen euro. Daarmee zou Bakayoko verreweg de duurste uitgaande transfer ooit van PSV worden.

Zou Arsenal een goede club zijn voor Bakayoko?

Meest recent

Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

10
10
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

20
20
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

106
106
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

47
47
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

472
472
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

56
56
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

342
342
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

134
134
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

173
173
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

212
212
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

185
185
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

170
170
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

387
387
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

308
308
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

89
89
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

166
166
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

338
338
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

305
305
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

264
264
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

204
204
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

456
456
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

238
238
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

462
462

Meer sportnieuws