'Eerste grootmacht drukt door voor Bakayoko'

door
'Eerste grootmacht drukt door voor Bakayoko'

Op het EK heeft Johan Bakayoko zich nog niet in de kijker kunnen spelen. De 21-jarige flankaanvaller moest zich tot dusver tevreden stellen met een invalbeurt van een halfuur tegen Slowakije, in de tweede match van de Rode Duivels tegen Roemenië kwam hij niet van de bank. Dat heeft de interesse in zijn diensten echter niet doen afnemen.

Het voorbije jaar heeft Bakayoko zich met zijn prestaties bij PSV immers in de kijker van heel wat Europese grootmachten gespeeld. Met twaalf goals en negen assists in de Eredivisie had hij een groot aandeel in het feit dat PSV met grote overmacht de Nederlandse titel veroverde.

LEES OOK: Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

Arsenal drukt door voor Bakayoko

Nu lijkt een eerste grootmacht ook door te drukken voor een transfer. Volgens CaughtOffside heeft Arsenal de onderhandelingen immers al opgestart. Mikel Arteta zou Bakayoko er zeer graag bij willen. Dat uitgerekend de Gunners zich melden, is geen toeval. Eén van zijn beste wedstrijden van afgelopen seizoen speelde Bakayoko immers in de Champions League tegen Arsenal.

Op die manier hoopt Arsenal de vele andere topclubs die op de loer liggen af te kunnen troeven. Ook Liverpool, Chelsea, Bayern München, Borussia Dortmund en RB Leipzig houden zijn situatie in de gaten, maar zijn nog niet concreet. De twee eerstgenoemde teams zouden pas in actie schieten als er spelers zouden vertrekken.

PSV eist 55 à 60 miljoen euro

Liverpool zou pas voor de komst van Bakayoko gaan bij een vertrek van Luis Diaz of Mohamed Salah, terwijl Chelsea aan de Rode Duivel denkt in het geval Raheem Sterling verkocht zou worden. Bij Bayern lijken ze dan weer andere pistes te bewandelen, want Vincent Kompany zou op het punt staan om Michael Olise (Crystal Palace) binnen te halen.

Arsenal ligt dus in polepositie, maar zal eerst wel een akkoord moeten vinden met PSV. Dat stelt bijzonder pittige eisen, want er wordt gewag gemaakt van een transfersom van maar liefst 55 à 60 miljoen euro. Daarmee zou Bakayoko verreweg de duurste uitgaande transfer ooit van PSV worden.

Zou Arsenal een goede club zijn voor Bakayoko?

Meest recent

Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

35
35
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

88
88
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

87
87
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

186
186
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

17
17
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

234
234
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

349
349
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

93
93
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

269
269
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

77
77
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

447
447
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

233
233
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

371
371
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

81
81
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

187
187
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

96
96
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

199
199
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

66
66
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

56
56
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

214
214
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

81
81
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

66
66
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

177
177
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

195
195

Meer sportnieuws