'Eerste grootmacht drukt door voor Bakayoko'

door
'Eerste grootmacht drukt door voor Bakayoko'

Op het EK heeft Johan Bakayoko zich nog niet in de kijker kunnen spelen. De 21-jarige flankaanvaller moest zich tot dusver tevreden stellen met een invalbeurt van een halfuur tegen Slowakije, in de tweede match van de Rode Duivels tegen Roemenië kwam hij niet van de bank. Dat heeft de interesse in zijn diensten echter niet doen afnemen.

Het voorbije jaar heeft Bakayoko zich met zijn prestaties bij PSV immers in de kijker van heel wat Europese grootmachten gespeeld. Met twaalf goals en negen assists in de Eredivisie had hij een groot aandeel in het feit dat PSV met grote overmacht de Nederlandse titel veroverde.

LEES OOK: Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Arsenal drukt door voor Bakayoko

Nu lijkt een eerste grootmacht ook door te drukken voor een transfer. Volgens CaughtOffside heeft Arsenal de onderhandelingen immers al opgestart. Mikel Arteta zou Bakayoko er zeer graag bij willen. Dat uitgerekend de Gunners zich melden, is geen toeval. Eén van zijn beste wedstrijden van afgelopen seizoen speelde Bakayoko immers in de Champions League tegen Arsenal.

Op die manier hoopt Arsenal de vele andere topclubs die op de loer liggen af te kunnen troeven. Ook Liverpool, Chelsea, Bayern München, Borussia Dortmund en RB Leipzig houden zijn situatie in de gaten, maar zijn nog niet concreet. De twee eerstgenoemde teams zouden pas in actie schieten als er spelers zouden vertrekken.

PSV eist 55 à 60 miljoen euro

Liverpool zou pas voor de komst van Bakayoko gaan bij een vertrek van Luis Diaz of Mohamed Salah, terwijl Chelsea aan de Rode Duivel denkt in het geval Raheem Sterling verkocht zou worden. Bij Bayern lijken ze dan weer andere pistes te bewandelen, want Vincent Kompany zou op het punt staan om Michael Olise (Crystal Palace) binnen te halen.

Arsenal ligt dus in polepositie, maar zal eerst wel een akkoord moeten vinden met PSV. Dat stelt bijzonder pittige eisen, want er wordt gewag gemaakt van een transfersom van maar liefst 55 à 60 miljoen euro. Daarmee zou Bakayoko verreweg de duurste uitgaande transfer ooit van PSV worden.

Zou Arsenal een goede club zijn voor Bakayoko?

Meest recent

Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

26
26
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

36
36
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

81
81
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

175
175
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

57
57
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

118
118
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

300
300
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

109
109
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

495
495
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

244
244
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

70
70
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

241
241
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

198
198
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

255
255
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

179
179
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

455
455
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

402
402
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

256
256
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

61
61
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

127
127
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

178
178
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

73
73
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

338
338
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

237
237

Meer sportnieuws