'Eerste grootmacht drukt door voor Bakayoko'

93 stemmen
'Eerste grootmacht drukt door voor Bakayoko'

Op het EK heeft Johan Bakayoko zich nog niet in de kijker kunnen spelen. De 21-jarige flankaanvaller moest zich tot dusver tevreden stellen met een invalbeurt van een halfuur tegen Slowakije, in de tweede match van de Rode Duivels tegen Roemenië kwam hij niet van de bank. Dat heeft de interesse in zijn diensten echter niet doen afnemen.

Het voorbije jaar heeft Bakayoko zich met zijn prestaties bij PSV immers in de kijker van heel wat Europese grootmachten gespeeld. Met twaalf goals en negen assists in de Eredivisie had hij een groot aandeel in het feit dat PSV met grote overmacht de Nederlandse titel veroverde.

LEES OOK: ‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

Arsenal drukt door voor Bakayoko

Nu lijkt een eerste grootmacht ook door te drukken voor een transfer. Volgens CaughtOffside heeft Arsenal de onderhandelingen immers al opgestart. Mikel Arteta zou Bakayoko er zeer graag bij willen. Dat uitgerekend de Gunners zich melden, is geen toeval. Eén van zijn beste wedstrijden van afgelopen seizoen speelde Bakayoko immers in de Champions League tegen Arsenal.

Op die manier hoopt Arsenal de vele andere topclubs die op de loer liggen af te kunnen troeven. Ook Liverpool, Chelsea, Bayern München, Borussia Dortmund en RB Leipzig houden zijn situatie in de gaten, maar zijn nog niet concreet. De twee eerstgenoemde teams zouden pas in actie schieten als er spelers zouden vertrekken.

PSV eist 55 à 60 miljoen euro

Liverpool zou pas voor de komst van Bakayoko gaan bij een vertrek van Luis Diaz of Mohamed Salah, terwijl Chelsea aan de Rode Duivel denkt in het geval Raheem Sterling verkocht zou worden. Bij Bayern lijken ze dan weer andere pistes te bewandelen, want Vincent Kompany zou op het punt staan om Michael Olise (Crystal Palace) binnen te halen.

Arsenal ligt dus in polepositie, maar zal eerst wel een akkoord moeten vinden met PSV. Dat stelt bijzonder pittige eisen, want er wordt gewag gemaakt van een transfersom van maar liefst 55 à 60 miljoen euro. Daarmee zou Bakayoko verreweg de duurste uitgaande transfer ooit van PSV worden.

Zou Arsenal een goede club zijn voor Bakayoko?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

85
85
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

44
44
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

27
27
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

103
103
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

116
116
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

268
268
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

155
155
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

43
43
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

210
210
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

140
140
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

137
137
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

424
424
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

332
332
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

132
132
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

134
134
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

94
94
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

33
33
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

199
199
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws