'Droomtransfer Saelemaekers krijgt vorm: bod op komst'

door
'Droomtransfer Saelemaekers krijgt vorm: bod op komst'

Alexis Saelemaekers was één van de opvallende afwezigen in de EK-selectie van de Rode Duivels, waar hij het slachtoffer werd van het feit dat hij bij Bologna afgelopen seizoen niet als rechtsachter maar als linksbuiten speelde. Kort daarna kreeg de 24-jarige opnieuw slecht nieuws te verwerken.

Toen raakte immers bekend dat Bologna ondanks een sterk seizoen de aankoopoptie van onze landgenoot niet zou gaan lichten. Nieuwe trainer Vincenzo Italiano zou het immers niet zien zitten in Saelemaekers, die dan maar terugkeert naar AC Milan. Ook daar is hij echter niet gewenst.

LEES OOK: Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Saelemaekers geniet heel wat interesse

Maar wanhopen hoeft Saelemaekers zeker niet, want het lijkt erop dat hij deze zomer een mooie transfer gaat maken. Al snel werd er gewag gemaakt van interesse van Real Betis en enkele andere Spaanse clubs, maar ook van Atalanta. Daar zou hij herenigd kunnen worden met Charles De Ketelaere.

Een andere reünie lijkt echter de meest concrete optie te zijn, want Juventus lijkt zich alsmaar meer te manifesteren als dé topkandidaat om Saelemaekers binnen te halen. De Oude Dame plukte als nieuwe coach Thiago Motta weg bij Bologna en de Braziliaanse Italiaan wil Saelemaekers graag meenemen naar Turijn.

Juventus drukt door

Volgens Tuttosport blijven ze bij Juventus werken aan het dossier en zou er snel een eerste bod op komst kunnen zijn. Milan vraagt iets meer dan 10 miljoen euro voor Saelemaekers, maar dat bedrag wil Juve op dit moment nog niet neertellen.

Het lijkt erop dat ze eerder zullen aansturen op een nieuwe uitleenbeurt, met daarbij een optie of verplichting tot koop. Saelemaekers heeft in Milaan nog een contract tot 2026, dus het valt niet uit te sluiten dat op die manier een akkoord gevonden zou kunnen worden.

Zou Saelemaekers een meerwaarde zijn voor Juventus?

Meest recent

'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

106
106
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

29
29
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

93
93
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

27
27
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

236
236
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

117
117
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

99
99
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

59
59
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

116
116
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

36
36
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

369
369
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

53
53
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

157
157
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

68
68
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

338
338
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

677
677
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

131
131
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

685
685
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

43
43
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

23
23
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

221
221
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

367
367

Meer sportnieuws