'Droomtransfer Saelemaekers krijgt vorm: bod op komst'

154 stemmen
'Droomtransfer Saelemaekers krijgt vorm: bod op komst'

Alexis Saelemaekers was één van de opvallende afwezigen in de EK-selectie van de Rode Duivels, waar hij het slachtoffer werd van het feit dat hij bij Bologna afgelopen seizoen niet als rechtsachter maar als linksbuiten speelde. Kort daarna kreeg de 24-jarige opnieuw slecht nieuws te verwerken.

Toen raakte immers bekend dat Bologna ondanks een sterk seizoen de aankoopoptie van onze landgenoot niet zou gaan lichten. Nieuwe trainer Vincenzo Italiano zou het immers niet zien zitten in Saelemaekers, die dan maar terugkeert naar AC Milan. Ook daar is hij echter niet gewenst.

LEES OOK: Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Saelemaekers geniet heel wat interesse

Maar wanhopen hoeft Saelemaekers zeker niet, want het lijkt erop dat hij deze zomer een mooie transfer gaat maken. Al snel werd er gewag gemaakt van interesse van Real Betis en enkele andere Spaanse clubs, maar ook van Atalanta. Daar zou hij herenigd kunnen worden met Charles De Ketelaere.

Een andere reünie lijkt echter de meest concrete optie te zijn, want Juventus lijkt zich alsmaar meer te manifesteren als dé topkandidaat om Saelemaekers binnen te halen. De Oude Dame plukte als nieuwe coach Thiago Motta weg bij Bologna en de Braziliaanse Italiaan wil Saelemaekers graag meenemen naar Turijn.

Juventus drukt door

Volgens Tuttosport blijven ze bij Juventus werken aan het dossier en zou er snel een eerste bod op komst kunnen zijn. Milan vraagt iets meer dan 10 miljoen euro voor Saelemaekers, maar dat bedrag wil Juve op dit moment nog niet neertellen.

Het lijkt erop dat ze eerder zullen aansturen op een nieuwe uitleenbeurt, met daarbij een optie of verplichting tot koop. Saelemaekers heeft in Milaan nog een contract tot 2026, dus het valt niet uit te sluiten dat op die manier een akkoord gevonden zou kunnen worden.

Zou Saelemaekers een meerwaarde zijn voor Juventus?

Meest recent

Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

29
29
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

20
20
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

192
192
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

134
134
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

118
118
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

304
304
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

520
520
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3300
3300
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

60
60
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

68
68
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

145
145
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

55
55
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

197
197
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

68
68
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

24
24
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

210
210
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

193
193
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

168
168
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

102
102
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

37
37
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

116
116
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

123
123
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

128
128
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

120
120

Meer sportnieuws