'Droomtransfer Saelemaekers krijgt vorm: bod op komst'

door
'Droomtransfer Saelemaekers krijgt vorm: bod op komst'

Alexis Saelemaekers was één van de opvallende afwezigen in de EK-selectie van de Rode Duivels, waar hij het slachtoffer werd van het feit dat hij bij Bologna afgelopen seizoen niet als rechtsachter maar als linksbuiten speelde. Kort daarna kreeg de 24-jarige opnieuw slecht nieuws te verwerken.

Toen raakte immers bekend dat Bologna ondanks een sterk seizoen de aankoopoptie van onze landgenoot niet zou gaan lichten. Nieuwe trainer Vincenzo Italiano zou het immers niet zien zitten in Saelemaekers, die dan maar terugkeert naar AC Milan. Ook daar is hij echter niet gewenst.

LEES OOK: 'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Saelemaekers geniet heel wat interesse

Maar wanhopen hoeft Saelemaekers zeker niet, want het lijkt erop dat hij deze zomer een mooie transfer gaat maken. Al snel werd er gewag gemaakt van interesse van Real Betis en enkele andere Spaanse clubs, maar ook van Atalanta. Daar zou hij herenigd kunnen worden met Charles De Ketelaere.

Een andere reünie lijkt echter de meest concrete optie te zijn, want Juventus lijkt zich alsmaar meer te manifesteren als dé topkandidaat om Saelemaekers binnen te halen. De Oude Dame plukte als nieuwe coach Thiago Motta weg bij Bologna en de Braziliaanse Italiaan wil Saelemaekers graag meenemen naar Turijn.

Juventus drukt door

Volgens Tuttosport blijven ze bij Juventus werken aan het dossier en zou er snel een eerste bod op komst kunnen zijn. Milan vraagt iets meer dan 10 miljoen euro voor Saelemaekers, maar dat bedrag wil Juve op dit moment nog niet neertellen.

Het lijkt erop dat ze eerder zullen aansturen op een nieuwe uitleenbeurt, met daarbij een optie of verplichting tot koop. Saelemaekers heeft in Milaan nog een contract tot 2026, dus het valt niet uit te sluiten dat op die manier een akkoord gevonden zou kunnen worden.

Zou Saelemaekers een meerwaarde zijn voor Juventus?

Meest recent

'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

30
30
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

63
63
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

30
30
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

178
178
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

285
285
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

70
70
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

459
459
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

259
259
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

95
95
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

64
64
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

109
109
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

357
357
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

91
91
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

322
322
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

796
796
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

43
43
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

292
292
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

58
58
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

290
290
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

84
84
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

276
276
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

42
42
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

94
94
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

158
158
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

424
424

Meer sportnieuws