'Droomtransfer Saelemaekers krijgt vorm: bod op komst'

door
'Droomtransfer Saelemaekers krijgt vorm: bod op komst'

Alexis Saelemaekers was één van de opvallende afwezigen in de EK-selectie van de Rode Duivels, waar hij het slachtoffer werd van het feit dat hij bij Bologna afgelopen seizoen niet als rechtsachter maar als linksbuiten speelde. Kort daarna kreeg de 24-jarige opnieuw slecht nieuws te verwerken.

Toen raakte immers bekend dat Bologna ondanks een sterk seizoen de aankoopoptie van onze landgenoot niet zou gaan lichten. Nieuwe trainer Vincenzo Italiano zou het immers niet zien zitten in Saelemaekers, die dan maar terugkeert naar AC Milan. Ook daar is hij echter niet gewenst.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Saelemaekers geniet heel wat interesse

Maar wanhopen hoeft Saelemaekers zeker niet, want het lijkt erop dat hij deze zomer een mooie transfer gaat maken. Al snel werd er gewag gemaakt van interesse van Real Betis en enkele andere Spaanse clubs, maar ook van Atalanta. Daar zou hij herenigd kunnen worden met Charles De Ketelaere.

Een andere reünie lijkt echter de meest concrete optie te zijn, want Juventus lijkt zich alsmaar meer te manifesteren als dé topkandidaat om Saelemaekers binnen te halen. De Oude Dame plukte als nieuwe coach Thiago Motta weg bij Bologna en de Braziliaanse Italiaan wil Saelemaekers graag meenemen naar Turijn.

Juventus drukt door

Volgens Tuttosport blijven ze bij Juventus werken aan het dossier en zou er snel een eerste bod op komst kunnen zijn. Milan vraagt iets meer dan 10 miljoen euro voor Saelemaekers, maar dat bedrag wil Juve op dit moment nog niet neertellen.

Het lijkt erop dat ze eerder zullen aansturen op een nieuwe uitleenbeurt, met daarbij een optie of verplichting tot koop. Saelemaekers heeft in Milaan nog een contract tot 2026, dus het valt niet uit te sluiten dat op die manier een akkoord gevonden zou kunnen worden.

Zou Saelemaekers een meerwaarde zijn voor Juventus?

Meest recent

Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

28
28
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

205
205
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

117
117
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

104
104
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

222
222
Hommels bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

261
261
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

250
250
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

636
636
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

247
247
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

336
336
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

402
402
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

536
536
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

50
50
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

104
104
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

347
347
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

75
75
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

324
324
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

258
258
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

637
637
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

408
408
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

175
175
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

215
215
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

243
243
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

452
452
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

464
464

Meer sportnieuws