'Droomtransfer Saelemaekers krijgt vorm: bod op komst'

154 stemmen
'Droomtransfer Saelemaekers krijgt vorm: bod op komst'

Alexis Saelemaekers was één van de opvallende afwezigen in de EK-selectie van de Rode Duivels, waar hij het slachtoffer werd van het feit dat hij bij Bologna afgelopen seizoen niet als rechtsachter maar als linksbuiten speelde. Kort daarna kreeg de 24-jarige opnieuw slecht nieuws te verwerken.

Toen raakte immers bekend dat Bologna ondanks een sterk seizoen de aankoopoptie van onze landgenoot niet zou gaan lichten. Nieuwe trainer Vincenzo Italiano zou het immers niet zien zitten in Saelemaekers, die dan maar terugkeert naar AC Milan. Ook daar is hij echter niet gewenst.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Saelemaekers geniet heel wat interesse

Maar wanhopen hoeft Saelemaekers zeker niet, want het lijkt erop dat hij deze zomer een mooie transfer gaat maken. Al snel werd er gewag gemaakt van interesse van Real Betis en enkele andere Spaanse clubs, maar ook van Atalanta. Daar zou hij herenigd kunnen worden met Charles De Ketelaere.

Een andere reünie lijkt echter de meest concrete optie te zijn, want Juventus lijkt zich alsmaar meer te manifesteren als dé topkandidaat om Saelemaekers binnen te halen. De Oude Dame plukte als nieuwe coach Thiago Motta weg bij Bologna en de Braziliaanse Italiaan wil Saelemaekers graag meenemen naar Turijn.

Juventus drukt door

Volgens Tuttosport blijven ze bij Juventus werken aan het dossier en zou er snel een eerste bod op komst kunnen zijn. Milan vraagt iets meer dan 10 miljoen euro voor Saelemaekers, maar dat bedrag wil Juve op dit moment nog niet neertellen.

Het lijkt erop dat ze eerder zullen aansturen op een nieuwe uitleenbeurt, met daarbij een optie of verplichting tot koop. Saelemaekers heeft in Milaan nog een contract tot 2026, dus het valt niet uit te sluiten dat op die manier een akkoord gevonden zou kunnen worden.

Zou Saelemaekers een meerwaarde zijn voor Juventus?

Meest recent

Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

1
1
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

68
68
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

13
13
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

219
219
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

48
48
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

145
145
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

286
286
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

39
39
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

157
157
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

80
80
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

298
298
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

441
441
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

392
392
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

148
148
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

84
84
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

398
398
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

205
205
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

489
489
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

136
136
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

335
335
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

583
583
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

328
328
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1023
1023
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

476
476

Meer sportnieuws