Grote opkomst voor oefenmatch Anderlecht, duo viert comeback

564 stemmen
Grote opkomst voor oefenmatch Anderlecht, duo viert comeback

Terwijl heel voetbalminnend België zich opwarmt voor de clash tussen de Rode Duivels en Oekraïne staat voor Anderlecht woensdag een eerste oefenwedstrijd op het programma. Daarbij kunnen de Bruselaars op een flinke opkomst rekenen.

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat er ruim 4.000 kijklustigen worden verwacht in het Stade Leburton in Tubeke. Zij zakken weliswaar niet allemaal af om het officiële startschot van het Paars-Witte seizoen vanaf de eerste rij te beleven.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Hazard vs. RSCA

Tenslotte trekt ook Eden Hazard zijn voetbalschoenen nog eens aan. Voor de gelegenheid zal de voormalige superster van Chelsea en Real Madrid de kleuren van RUTB Tubize, waar het voor hem allemaal begon, nog eens verdedigen.

Helaas wordt het geen vriendschappelijk onderonsje met zijn broer Thorgan, die nog tot januari in de lappenmand ligt met een kruisbandblessure. Eden krijgt wel het gezelschap van de 20-jarige Ethan, de jongste telg van de Hazard-clan.

Flips & Kana

Thorgan is uiteraard ook niet de enige sterkhouder die ontbreekt bij Anderlecht, waar Brian Riemer tevens geen beroep kan doen op een heleboel internationals. Toch zullen heel wat spelers van de A-kern wel reeds van de partij zijn.

Denk maar aan Théo Leoni, Mats Rits, Mario Stroeykens, Yari Verschaeren, Majeed Ashimeru en Luis Vazquez. Behalve een handvol jongeren vieren ook Marco Kana en Alexis Flips hun terugkeer. De aftrap staat om 14u30 gepland.

Wie zal dit seizoen het meest spelen voor RSCA?

Meest recent

'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

7
7
Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

Oranje maakte indruk in de groepsfase met vlotte zeges tegen Tunesië en vooral Zweden. Het won ...

0
0
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

8
8
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

512
512
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

13
13
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

19
19
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

47
47
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

236
236
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

96
96
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

115
115
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

47
47
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

75
75
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

53
53
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

50
50
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

211
211
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

135
135
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

114
114
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

36
36
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

282
282
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

182
182
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

62
62
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

48
48
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92

Meer sportnieuws