Trossard versus Tedesco: meer details over 'vete' bekend

371
Trossard versus Tedesco: meer details over 'vete' bekend

Dankzij de 2-0 zege tegen Roemenië is de rust weergekeerd bij de Rode Duivels. Gelukkig maar voor Domenico Tedesco, want vooraf ontplofte er toch enigszins een bommetje in het Belgische kamp.

Tenslotte nam de vader van Leandro Trossard de bondscoach stevig op de korrel. Volgens hem wordt zijn zoon te vaak op verschillende posities uitgespeeld door Tedesco, die hij daarom geen geschikte trainer vindt. Een uithaal die kan tellen en logischerwijs dus tevens de nodige commotie teweegbracht.

LEES OOK: Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Lukebakio out, Trossard in?

Zeker omdat Trossard tegen Slovakije, toen hij op rechts aan de aftrap verscheen, net een erg bleke beurt had gemaakt. Dat hij nadien op de bank begon leek dan ook te weinig te maken hebben met de uitspraken van zijn vader, te meer toen de aanvaller van Arsenal als eerste van de bank werd gehaald.

Door de schorsing van Dodi Lukebakio wenkt tegen Oekraïne volgens Sjotcast zelfs al een nieuwe basisplaats. "Wij vermoeden dat het Trossard zal worden omdat Tedesco het wel voor hem heeft", klinkt het in de podcast, waar in één klap ontkracht wordt dat zijn vader als een soort spreekbuis fungeert.

Vergelijking met Sadiki

"We moeten misschien wel meegeven dat Trossard en zijn vader niet de allerbeste band hebben, om niet te zeggen dat ze eigenlijk nauwelijks contact hebben. Dan is het toch moeilijk om hem in naam van Trossard te laten spreken", wordt ook de vergelijking met het voorval rond Noah Sadiki gemaakt.

Nadat diens vader de aanhang van Anderlecht had geviseerd voelde de middenvelder van Union zich zelfs genoodzaakt om zich bij hen te excuseren. "Trossard zal het ook wel al uitgeklaard hebben met Tedesco. Ik denk niet dat het een groot probleem zal zijn", wordt het relletje onder de mat geveegd.

Vindt u dat Trossard zich bij Tedesco moet excuseren voor zijn vader?

Meest recent

Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

2
2
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

44
44
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

78
78
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

95
95
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

39
39
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

38
38
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

87
87
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

64
64
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

51
51
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

103
103
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

246
246
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

61
61
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

163
163
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

116
116
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

415
415
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

155
155
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

266
266
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

112
112
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

435
435
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

166
166
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

357
357
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

247
247
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

207
207
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

168
168

Meer sportnieuws