AA Gent kondigt grote kuis aan: 3 vertrekkers in één klap

641
AA Gent kondigt grote kuis aan: 3 vertrekkers in één klap

Maandag maakte AA Gent de definitieve samenstelling van Wouter Vrancken zijn sportieve staf bekend. Daags nadien verschaft het ook een woordje uitleg bij de selectie die de nieuwe coach onder zijn hoede krijgt.

Onder een blakende zon betrad hij dinsdag voor het eerst het oefenveld als trainer van de Buffalo's, waar met Archie Brown, Nurio Fortuna, Hyunseok Hong, Momodou Sonko en nieuwkomer Andri Gudjohnsen vijf internationals nog een weekje extra rust kregen.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Depoitre, Nardi & Agbor

Tussen de 31 aanwezigen die de voorbereiding op het nieuwe seizoen aanvatten vielen voorts ook Laurent Depoitre, Paul Nardi en Brian Agbor echter nergens te bespeuren. Via de clubwebsite laat Gent weten dat het intussen afscheid heeft genomen van het trio.

"Hun aflopende contracten werden niet verlengd. KAA Gent wil Laurent, Paul en Brian bedanken voor hun inzet bij de Buffalo's en wenst hen heel veel succes toe in de toekomst", klinkt het over de spits, doelman en verdediger, wiens vertrek geen verrassing vormt.

Gent zet trio bij grof huisvuil

Eerder geraakte al bekend dat Depoitre niet meer op een nieuwe verbintenis hoefde te rekenen, terwijl het ook voor Agbor al eventjes duidelijk was dat zijn tijd in de Planet Group Arena erop zat. Te meer toen daar in januari enkele nieuwe verdedigers neerstreken.

Nadat hij een onfortuinlijke blessure opliep haalde Gent voor Nardi met Daniel Schmidt, die opnieuw de concurrentie moet aangaan met Davy Roef, dan weer een vervanger in huis. Net als Depoitre en Agbor verlaat hij de Buffalo's nu dus door een achterpoortje.

Nardi is een betere doelman dan Roef en Schmidt

Meest recent

Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

16
16
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

35
35
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

126
126
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

162
162
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

28
28
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

186
186
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

47
47
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

27
27
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

115
115
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

110
110
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

67
67
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

50
50
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

53
53
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

60
60
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

335
335
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

62
62
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

52
52
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

145
145
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

148
148
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

180
180
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

80
80
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

394
394
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1089
1089

Meer sportnieuws