‘De Bruyne-schoktransfer op komst’

491 stemmen
‘De Bruyne-schoktransfer op komst’

Kevin De Bruyne laat op het EK zien nog steeds een klassespeler te zijn. Ook bij Manchester City is de Rode Duivel een absolute smaakmaker. Toch is een transfer komende zomermercato zeker een mogelijkheid.

De Bruyne is 33 jaar en de middenvelder liet eerder al weten dat hij aan zijn gezin zal denken in verband met toekomstbeslissingen. Een lucratieve stap naar Saudi-Arabië behoort daarom tot de mogelijkheden. De Bruyne kampte afgelopen seizoen ook met blessureleed. 

LEES OOK: De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

Contractstatus

Bij Manchester City heeft De Bruyne nog een contract tot 2025. Pep Guardiola wil het contract van zijn sterkhouder graag verlengen, maar volgens Engelse media zijn er voorlopig geen gesprekken gepland. Het ziet er dus naar uit dat een transfer in de zomer in de maak is.

Als Manchester City nog een transferbedrag wil ontvangen voor KDB zal het nu moeten verkopen. De Saudi-Arabische clubs liggen alvast op vinkenslag met een flinke zak geld. Ook het loon van De Bruyne zal niet mals zijn. De Bruyne is nu al een grootverdiener in de Premier League.

Uitbollen

De Bruyne was afgelopen seizoen veel geblesseerd, maar in de wedstrijden dat hij wél speelde liet de spelverdeler zien nog steeds wereldklasse te zijn. De middenvelder nam Man City meermaals op sleeptouw en pakte weer een nieuwe titel in de Premier League.

Coach Guardiola was verschillende keren lovend over De Bruyne, maar door de contractsituatie is een vertrek zeker niet ondenkbaar. De Bruyne wil zijn toekomst en die van zijn gezin verzekeren met een mogelijke lucratieve transfer naar Saudi-Arabië. Yannick Carrasco en Koen Casteels gingen hem al voor.

🚀

Denk jij dat De Bruyne naar Saudi-Arabië zal trekken?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

41
41
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

71
71
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

92
92
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

43
43
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

47
47
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

85
85
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

251
251
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

57
57
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

357
357
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

116
116
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

646
646
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

140
140
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

475
475
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

669
669
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

519
519

Meer sportnieuws