Innovatief Club Brugge valt op met voorstelling nieuw shirt

door
Innovatief Club Brugge valt op met voorstelling nieuw shirt

Club Brugge speelde afgelopen seizoen landskampioen en zal komend seizoen weer in de Champions League te zien zijn. Blauw-Zwart zal dat doen met een nieuwe shirtsponsor.

Eerder liet de club al weten dat het de samenwerking met Macron heeft stopgezet na zeven jaar. Woensdag om 15u zullen de nieuwe uitshirts worden voorgesteld op een wel heel innovatieve manier.

LEES OOK: Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Roblox

Het Laatste Nieuws laat weten dat Club Brugge het nieuwe uitshirt voor volgend seizoen zal voorstellen op Roblox. Dat is een online gamingplatform voor kinderen. Club Brugge hoopt zo een jongere generatie aan te spreken. Het tenue kan vervolgens ook geclaimd worden en aan hun persoonlijke avatar worden toegevoegd.

Club Brugge zal een wit shirt met blauwe accenten voorstellen, maar het innovatieve is aldus de manier waarop. Op deze unieke wijze wil Blauw-Zwart strategisch het jongere doelpubliek aanspreken. In het shirt zal ook een link naar de stad Brugge en de kanalen, de Reien, steken.

Verjonging

Niet enkel het doelpubliek, maar ook de selectie van Club Brugge ondergaat mogelijk een verjongingskuur. Hoofdtrainer Nicky Hayen liet dat alvast zien op de eerste training van Blauw-Zwart. Maar liefst tien beloften mochten meetrainen met de A-kern om zich te bewijzen.

De sterkhouders van afgelopen seizoen en uiteraard ook de EK en Copa América-gangers waren nog afwezig op training. Ondertussen is routinier Denis Odoi op weg naar de exit. Royal Antwerp FC staat op het punt de Ghanees weg te plukken. Odoi werd vandaag al op de Bosuil gespot.

Een slimme zet van Club Brugge?

Meest recent

Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

19
19
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

19
19
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

40
40
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

51
51
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

25
25
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

302
302
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

57
57
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

349
349
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

132
132
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

244
244
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

152
152
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

120
120
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

480
480
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

111
111
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

87
87
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

200
200
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

182
182
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

461
461
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

654
654
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

331
331
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

614
614
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

351
351
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1503
1503
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

421
421

Meer sportnieuws