Niet enkel het Europees Kampioenschap is volop aan de gang, maar ook de Zuid-Amerikaanse Copa América. Vannacht speelden Brazilië tegen Costa Rica en Colombia tegen Paraguay.
LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'
Brazilië faaltDe Brazilianen zijn de topfavoriet voor de eindwinst, maar De Goddelijke Kanaries worstelen al een tijdje met de vorm. Costa Rica parkeerde de bus en Brazilië kon er amper doorkomen. Marquinhos deed de netten wel trillen, maar zijn doelpunt werd afgekeurd voor offside. Brazilië start met een brilscore aan de Copa América.
Weer ex-Genkie belangrijk
Eerder scoorde ex-KRC Genk-speler Gerardo Arteaga al het winnende doelpunt voor Mexico en deze keer was het de beurt aan Daniel Munoz. De verdediger scoorde namens Colombia tegen Paraguay. Het werd uiteindelijk 2-1. Jefferson Lerma scoorde het andere doelpunt. James Rodriguez was goed voor twee assists.
Limburg boven
Op de Copa América zijn er verschillende KRC Genk of ex-KRC Genk-spelers. Bij Colombia stond ook Jhon Lucumi in de basis en zat Carlos Cuesta op de bank. Bij Mexico loopt Gerardo Arteaga rond en bij de Verenigde Staten zit Mark McKenzie in de selectie. Het is Limburg boven op de Zuid-Amerikaanse Copa América.
Daniel Muñoz 🎯 pic.twitter.com/uAPa5gg2Rv
— CONMEBOL Copa América™️ ENG (@copaamerica_ENG) June 25, 2024
Stephan Calander