'Riemer geeft hint over toekomst Dolberg, Dreyer & Delaney'

912 stemmen
'Riemer geeft hint over toekomst Dolberg, Dreyer & Delaney'

Ook bij Anderlecht is afrap van de de voorbereiding op het nieuwe seizoen gegeven. Veel nieuwe gezichten vielen er daarbij nog niet te zien, want meer nog dan de concurrentie is Paars-Wit veroordeeld om te wachten tot na het EK om in actie te schieten. Terwijl lichtte Brian Riemer mogelijk wel al een tipje van de sluier.

Na een optreden als analist voor de Deense televisie maakte de coach van Anderlecht eventjes tijd vrij om Het Nieuwsblad te woord te staan. Daarbij liet hij uiteraard nog niet het achterste van zijn tong zien, maar zonder in te gaan op concrete dossiers vielen er vooral op uitgaand gebied toch een aantal zaken af te leiden.

LEES OOK: Beveren maakt nieuwe versterking bekend

Vraagtekens in Anderlecht

Zo liet Riemer tussen de lijnen toch verstaan dat hij volgend seizoen niet meer rekent op Zeno Debast. Zijn toptransfer naar Sporting Lissabon lijkt dan ook in kannen en kruiken: voorlopig is het alleen nog wachten op witte rook vanuit het Lotto Park. Wellicht volgt de officiële aankondiging pas na zijn terugkeer van het EK.

Dan pas zullen ook Jan Vertonghen en Kasper Schmeichel, wiens contracten aflopen, de knoop doorhakken over hun toekomstplannen. Die eerste lijkt nog een jaartje langer te zullen blijven, terwijl Schmeichel op weg is naar de exit. Net zoals het trio huurlingen Thomas Delaney, Ludwig Augustinsson en Federico Gattoni.

Dreyer blijft, Dolberg weg?

Hoewel hij hen aan boord wilde houden dreigt Jesper Fredberg achter het net te vissen bij Sevilla. Daar lijkt ook Riemer op te hinten. "We zullen de voorbereiding goed moeten managen, want de EK-gangers die straks terugkomen moeten extra vakantie krijgen. Ik denk bijvoorbeeld aan Anders Dreyer", klonk het namelijk.

Niet alleen lijkt een vertrek van het cijferkanon – zoals hier en daar gesuggereerd – dus niet aan de orde, bovenal repte Riemer met geen woord over Vertonghen, Schmeichel, Delaney of Debast. Noch over Kasper Dolberg overigens, die wie weet dus ook mag beschikken mocht er een schappelijk aanbod op tafel komen.

Wie is belangrijker voor RSCA?

Meest recent

Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

4
4
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

114
114
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

66
66
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

445
445
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

181
181
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

135
135
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

168
168
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

121
121
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

47
47
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

46
46
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

61
61
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

147
147
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

123
123
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

511
511
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

93
93
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

176
176
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

352
352
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

66
66
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1033
1033
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

511
511
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

1003
1003
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

173
173

Meer sportnieuws