‘Club Brugge in vuur en vlam door flitsende toptransfer’

door
‘Club Brugge in vuur en vlam door flitsende toptransfer’

Een van de mogelijke aanwinsten van Club Brugge in de komende zomermercato is Bachir Belloumi, een 22-jarige Algerijnse flankaanvaller van SC Farense.

Belloumi, die vorig seizoen zeven doelpunten maakte en vier assists gaf, heeft de aandacht getrokken van grote clubs zoals Benfica, Parma en vooral Olympique Marseille. OM ziet in hem de ideale vervanger voor een mogelijk vertrekkende Ismaila Sarr.

Belloumi is bekend om zijn flitsende acties, technische vaardigheid, snelheid en doelgerichtheid. Hij speelt zowel op de linker- als rechterflank en wordt vergeleken met Riyad Mahrez.

Belloumi werd genomineerd voor Jonge Speler van het Jaar in Portugal en uitgeroepen tot Speler van de Maand in april. Als zoon van de Algerijnse voetballegende Lakhdar Belloumi, heeft hij een afkoopsom van 15 miljoen euro, maar kan mogelijk voor minder worden gekocht.

LEES OOK: Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Proactief vervanger(s) zoeken voor Skov Olsen en/of Nusa

Club Brugge verwacht een rustige zomermercato, zonder veel beweging in het Belfius Basecamp. De club richt zich voornamelijk op het aantrekken van een nieuwe spits na het vertrek van Igor Thiago naar Brentford FC.

Daarnaast wordt binnenkort de komst van de Argentijnse linksbenige centrale verdediger Zaid Romero van Estudiantes verwacht. Verder zal Club Brugge niet veel transfers doen en zich vooral proactief opstellen.

Dit blijkt bijvoorbeeld uit de recente transfer van Ardon Jashiri (FC Luzern) als vervanger voor het verwachte vertrek van Raphael Onyedika. Mocht Antonio Nusa en/of Andreas Skov Olsen vertrekken, zal de landskampioen minstens één nieuwe flankaanvaller aantrekken.

Daarnaast blijft Club Brugge altijd alert voor interessante opportuniteiten.

Bachir Belloumi: Marseille ligt in pole positie

Club Brugge toont in die optiek interesse in Bachir Belloumi, een 22-jarige Algerijnse flankaanvaller die momenteel speelt voor SC Farense in de Portugese competitie. Vorig seizoen heeft Belloumi indruk gemaakt door zeven doelpunten te scoren en vier assists te geven.

Zijn prestaties hebben de aandacht getrokken van meerdere grote Europese clubs, waaronder Benfica, Parma, en vooral Olympique Marseille.

Bij OM zijn zowel sportdirecteur Pablo Longoria als adviseur Mehdi Benatia actief op zoek naar een linksvoetige aanvaller, en zij zien Belloumi als een ideale kandidaat.

L'OM wil zijn selectie versterken met spelers die aanvallende kwaliteiten hebben en een potentieel vertrek van Ismaila Sarr deze zomer kunnen opvangen. 

Flitsende flankaanvaller: technisch, snel en doelgericht

Bachir Belloumi is een linksbenige aanvaller die veelzijdig genoeg is om zowel op de linker- als rechterflank te spelen. Hij staat bekend om zijn goede afwerking voor het doel, maar het zijn vooral zijn flitsende acties met de bal aan de voet die hem onderscheiden.

Belloumi wordt omschreven als dynamisch, technisch begaafd, snel en impactvol, een profiel dat typisch is voor Noord-Afrikaanse vleugelspelers. Veel waarnemers zien een gelijkenis tussen zijn speelstijl en die van Riyad Mahrez.

Jorge Da Cunha, een makelaar gespecialiseerd in de Portugese competitie, heeft de vooruitgang van Belloumi benadrukt. Volgens Da Cunha is Belloumi regelmatiger geworden in zijn prestaties en heeft hij zijn potentieel verder ontwikkeld.

Als linksvoetige speler die vaak op rechts speelt, blinkt hij uit in snelheid en techniek. Daarnaast heeft hij ook zijn speelvolume verbeterd, wat zijn waarde als aanvaller verder vergroot.

Doet Club Brugge een koopje met Belloumi?

Bachir Belloumi heeft erkenning gekregen voor zijn prestaties in de Portugese competitie. Hij werd genomineerd voor de titel van Jonge Speler van het Jaar en werd in april uitgeroepen tot Speler van de Maand.

Belloumi is de zoon van Lakhdar Belloumi, een legendarische Algerijnse voetballer die wordt beschouwd als een van de beste spelers in de geschiedenis van het land.

In zijn contract bij SC Farense is een afkoopsom van ongeveer 15 miljoen euro opgenomen.

Desondanks zou hij mogelijk voor een lager bedrag kunnen worden overgenomen. Zo is bekend geworden dat Olympique Marseille al een bod van 3 miljoen euro plus 1 miljoen euro aan bonussen heeft uitgebracht op Belloumi.

Club Brugge moet Belloumi halen

Meest recent

Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

14
14
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

14
14
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

18
18
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

65
65
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

113
113
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

172
172
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

95
95
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

58
58
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

152
152
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

271
271
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

57
57
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

99
99
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

417
417
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

125
125
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

111
111
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

256
256
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

333
333
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

411
411
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

78
78
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

89
89
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

113
113
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

163
163
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

243
243
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

75
75
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

179
179

Meer sportnieuws