Tateishi prikkelt Genk én kondigt transfervuurwerk aan

door
Tateishi prikkelt Genk én kondigt transfervuurwerk aan

STVV kende al een stevig mercato. Jarne Steuckers tekende voor KRC Genk, net als Thorsten Fink. Christian Lattanzio werd de nieuwe trainer. CEO Takayuki Tateishi sprak via de clubkanalen over de mercato van de Kanaries.

LEES OOK: Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

Christian Lattanzio

"We maakten een lijstje van trainers met een gelijkaardig profiel als Fink. We keken met een goed gevoel terug op het voetbal dat we vorig seizoen speelden. Komend seizoen willen we opnieuw vertrekken vanuit balbezit en positief voetbal brengen”, zei Tateishi. “Die doelstelling was richtinggevend bij het opstellen van een lijst met mogelijke kandidaten. Het moest een coach zijn die ook jonge spelers kansen durft geven."

"Kwalificatie voor de Europe Play-Offs is een eerste doelstelling, maar op termijn willen we voor de Champions’ Play-Offs meespelen. Voor volgend seizoen is dat allicht nog te vroeg”, verklaart hij. 

Mercato van STVV

STVV zag Jarne Steuckers en Matte Smets naar KRC Genk vertrekken. "De spelers zullen eigen drijfveren wel gehad hebben. STVV is als club vastbesloten om een sterk team te bouwen dat niet voor Genk onderdoet. Dit motiveert ons om de strijd met hen aan te gaan."

Er is versterking op komst. "Tijdens de transferperiode zullen er allicht nog spelers komen en gaan. Maar ik beloof jullie dat we met een sterk team aan het seizoen zullen starten. Heb geduld en vertrouwen."

"We overleggen intensief met onze nieuwe coach. Het is belangrijk dat we op dezelfde lijn zitten qua spelstijl en type spelers. We willen ons op korte termijn versterken. Laat je echter niet ongerust maken door de transfergeruchten."

Gaat STVV weer schitteren komend seizoen?

Meest recent

Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

8
8
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

5
5
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

83
83
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

41
41
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

65
65
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

82
82
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

83
83
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

70
70
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

169
169
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

33
33
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

218
218
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

148
148
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

121
121
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

145
145
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

132
132
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

104
104
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

277
277
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

379
379
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

52
52
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

211
211
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

192
192
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

238
238
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

196
196
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

102
102
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

58
58

Meer sportnieuws