'Transfers Club: 3 spelers moeten weg, jonkie verhuurd'

778 stemmen
'Transfers Club: 3 spelers moeten weg, jonkie verhuurd'

Ook bij Club Brugge is de kop eraf voor het nieuwe seizoen, want Nicky Hayen mocht maandag zijn spelers een eerste keer weer op het trainingsveld verwelkomen. De trainer kreeg evenwel een fel verjongde groep voor zijn neus, want heel wat sterkhouders hebben nog internationale verplichtingen of kregen extra vakantie.

Tijdens de eerste trainingsweek krijgen dan ook vooral jonkies uit Club NXT en teruggekeerde huurspelers de kans om zich in de kijker te spelen. De kern voor volgend seizoen staat bij Club nog niet helemaal op punt, maar wel worden er alsmaar meer knopen doorgehakt.

LEES OOK: Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club gaat Sandra opnieuw verhuren

Een opvallende aanwezige tijdens de eerste training was bijvoorbeeld Romeo Vermant. De 20-jarige spits werd de voorbije maanden verhuurd aan Westerlo, maar lijkt nu opnieuw zijn kans te gaan. Toch is het nog niet helemaal zeker of hij ook effectief bij Club aan het nieuwe seizoen zal beginnen. Volgens Het Laatste Nieuws zal hij tijdens de voorbereiding zijn opties bekijken.

Een nieuwe uitleenbeurt lijkt dus tot de mogelijkheden te behoren. Die komt er al zeker voor Cisse Sandra. De 20-jarige middenvelder werd vorig seizoen in de Eredivisie gestald bij Excelsior, waar hij wel doorgaans titularis was maar degradatie niet kon afwenden. Hij wordt dus nog niet klaar geacht voor het grote werk.

Boyata, Sowah en Yaremchuk moeten weg

Daarnaast zijn er ook nog drie spelers die andere oorden moeten opzoeken. Club zoekt immers nog altijd een oplossing voor Dedryck Boyata, Kamal Sowah en Roman Yaremchuk. Die eerste was nochtans wel aanwezig op de eerste training, maar komt dus ook komend seizoen niet voor in de plannen van Hayen.

Dat geldt ook voor Sowah en Yaremchuk, die afgelopen seizoen verhuurd werden aan respectievelijk Standard en Valencia. Even leek Yaremchuk door het vertrek van Igor Thiago op een nieuwe kans te mogen hopen en daar zette de Oekraïner ook de deur voor open. Uiteindelijk lijkt dus niet zover te komen, maar Yaremchuk kan zich de komende dagen wel nog in de kijker spelen op het EK.

Moet Club alsnog Yaremchuk een nieuwe kans geven?

Meest recent

Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

0
0
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

20
20
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

23
23
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

326
326
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

269
269
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

109
109
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

20
20
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

245
245
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

282
282
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

279
279
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

270
270
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

318
318
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

42
42
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

167
167
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

471
471
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

227
227
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

108
108
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

317
317
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

110
110
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

407
407
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

133
133
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

79
79
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

53
53
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

105
105

Meer sportnieuws