'Transfers Club: 3 spelers moeten weg, jonkie verhuurd'

778 stemmen
'Transfers Club: 3 spelers moeten weg, jonkie verhuurd'

Ook bij Club Brugge is de kop eraf voor het nieuwe seizoen, want Nicky Hayen mocht maandag zijn spelers een eerste keer weer op het trainingsveld verwelkomen. De trainer kreeg evenwel een fel verjongde groep voor zijn neus, want heel wat sterkhouders hebben nog internationale verplichtingen of kregen extra vakantie.

Tijdens de eerste trainingsweek krijgen dan ook vooral jonkies uit Club NXT en teruggekeerde huurspelers de kans om zich in de kijker te spelen. De kern voor volgend seizoen staat bij Club nog niet helemaal op punt, maar wel worden er alsmaar meer knopen doorgehakt.

LEES OOK: Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club gaat Sandra opnieuw verhuren

Een opvallende aanwezige tijdens de eerste training was bijvoorbeeld Romeo Vermant. De 20-jarige spits werd de voorbije maanden verhuurd aan Westerlo, maar lijkt nu opnieuw zijn kans te gaan. Toch is het nog niet helemaal zeker of hij ook effectief bij Club aan het nieuwe seizoen zal beginnen. Volgens Het Laatste Nieuws zal hij tijdens de voorbereiding zijn opties bekijken.

Een nieuwe uitleenbeurt lijkt dus tot de mogelijkheden te behoren. Die komt er al zeker voor Cisse Sandra. De 20-jarige middenvelder werd vorig seizoen in de Eredivisie gestald bij Excelsior, waar hij wel doorgaans titularis was maar degradatie niet kon afwenden. Hij wordt dus nog niet klaar geacht voor het grote werk.

Boyata, Sowah en Yaremchuk moeten weg

Daarnaast zijn er ook nog drie spelers die andere oorden moeten opzoeken. Club zoekt immers nog altijd een oplossing voor Dedryck Boyata, Kamal Sowah en Roman Yaremchuk. Die eerste was nochtans wel aanwezig op de eerste training, maar komt dus ook komend seizoen niet voor in de plannen van Hayen.

Dat geldt ook voor Sowah en Yaremchuk, die afgelopen seizoen verhuurd werden aan respectievelijk Standard en Valencia. Even leek Yaremchuk door het vertrek van Igor Thiago op een nieuwe kans te mogen hopen en daar zette de Oekraïner ook de deur voor open. Uiteindelijk lijkt dus niet zover te komen, maar Yaremchuk kan zich de komende dagen wel nog in de kijker spelen op het EK.

Moet Club alsnog Yaremchuk een nieuwe kans geven?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

51
51
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

64
64
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

382
382
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

218
218
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

765
765
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

388
388
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

355
355
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

581
581
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1024
1024
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws