'Transfers Club: 3 spelers moeten weg, jonkie verhuurd'

778 stemmen
'Transfers Club: 3 spelers moeten weg, jonkie verhuurd'

Ook bij Club Brugge is de kop eraf voor het nieuwe seizoen, want Nicky Hayen mocht maandag zijn spelers een eerste keer weer op het trainingsveld verwelkomen. De trainer kreeg evenwel een fel verjongde groep voor zijn neus, want heel wat sterkhouders hebben nog internationale verplichtingen of kregen extra vakantie.

Tijdens de eerste trainingsweek krijgen dan ook vooral jonkies uit Club NXT en teruggekeerde huurspelers de kans om zich in de kijker te spelen. De kern voor volgend seizoen staat bij Club nog niet helemaal op punt, maar wel worden er alsmaar meer knopen doorgehakt.

LEES OOK: Club Brugge en Union kennen hun straffen

Club gaat Sandra opnieuw verhuren

Een opvallende aanwezige tijdens de eerste training was bijvoorbeeld Romeo Vermant. De 20-jarige spits werd de voorbije maanden verhuurd aan Westerlo, maar lijkt nu opnieuw zijn kans te gaan. Toch is het nog niet helemaal zeker of hij ook effectief bij Club aan het nieuwe seizoen zal beginnen. Volgens Het Laatste Nieuws zal hij tijdens de voorbereiding zijn opties bekijken.

Een nieuwe uitleenbeurt lijkt dus tot de mogelijkheden te behoren. Die komt er al zeker voor Cisse Sandra. De 20-jarige middenvelder werd vorig seizoen in de Eredivisie gestald bij Excelsior, waar hij wel doorgaans titularis was maar degradatie niet kon afwenden. Hij wordt dus nog niet klaar geacht voor het grote werk.

Boyata, Sowah en Yaremchuk moeten weg

Daarnaast zijn er ook nog drie spelers die andere oorden moeten opzoeken. Club zoekt immers nog altijd een oplossing voor Dedryck Boyata, Kamal Sowah en Roman Yaremchuk. Die eerste was nochtans wel aanwezig op de eerste training, maar komt dus ook komend seizoen niet voor in de plannen van Hayen.

Dat geldt ook voor Sowah en Yaremchuk, die afgelopen seizoen verhuurd werden aan respectievelijk Standard en Valencia. Even leek Yaremchuk door het vertrek van Igor Thiago op een nieuwe kans te mogen hopen en daar zette de Oekraïner ook de deur voor open. Uiteindelijk lijkt dus niet zover te komen, maar Yaremchuk kan zich de komende dagen wel nog in de kijker spelen op het EK.

Moet Club alsnog Yaremchuk een nieuwe kans geven?

Meest recent

Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

0
0
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

33
33
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

86
86
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

153
153
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

181
181
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

41
41
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

34
34
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

84
84
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

80
80
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

173
173
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

274
274
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

254
254
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

339
339
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

198
198
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1003
1003
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1327
1327
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

441
441
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

200
200

Meer sportnieuws