'Transfers Club: 3 spelers moeten weg, jonkie verhuurd'

778
'Transfers Club: 3 spelers moeten weg, jonkie verhuurd'

Ook bij Club Brugge is de kop eraf voor het nieuwe seizoen, want Nicky Hayen mocht maandag zijn spelers een eerste keer weer op het trainingsveld verwelkomen. De trainer kreeg evenwel een fel verjongde groep voor zijn neus, want heel wat sterkhouders hebben nog internationale verplichtingen of kregen extra vakantie.

Tijdens de eerste trainingsweek krijgen dan ook vooral jonkies uit Club NXT en teruggekeerde huurspelers de kans om zich in de kijker te spelen. De kern voor volgend seizoen staat bij Club nog niet helemaal op punt, maar wel worden er alsmaar meer knopen doorgehakt.

LEES OOK: Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club gaat Sandra opnieuw verhuren

Een opvallende aanwezige tijdens de eerste training was bijvoorbeeld Romeo Vermant. De 20-jarige spits werd de voorbije maanden verhuurd aan Westerlo, maar lijkt nu opnieuw zijn kans te gaan. Toch is het nog niet helemaal zeker of hij ook effectief bij Club aan het nieuwe seizoen zal beginnen. Volgens Het Laatste Nieuws zal hij tijdens de voorbereiding zijn opties bekijken.

Een nieuwe uitleenbeurt lijkt dus tot de mogelijkheden te behoren. Die komt er al zeker voor Cisse Sandra. De 20-jarige middenvelder werd vorig seizoen in de Eredivisie gestald bij Excelsior, waar hij wel doorgaans titularis was maar degradatie niet kon afwenden. Hij wordt dus nog niet klaar geacht voor het grote werk.

Boyata, Sowah en Yaremchuk moeten weg

Daarnaast zijn er ook nog drie spelers die andere oorden moeten opzoeken. Club zoekt immers nog altijd een oplossing voor Dedryck Boyata, Kamal Sowah en Roman Yaremchuk. Die eerste was nochtans wel aanwezig op de eerste training, maar komt dus ook komend seizoen niet voor in de plannen van Hayen.

Dat geldt ook voor Sowah en Yaremchuk, die afgelopen seizoen verhuurd werden aan respectievelijk Standard en Valencia. Even leek Yaremchuk door het vertrek van Igor Thiago op een nieuwe kans te mogen hopen en daar zette de Oekraïner ook de deur voor open. Uiteindelijk lijkt dus niet zover te komen, maar Yaremchuk kan zich de komende dagen wel nog in de kijker spelen op het EK.

Moet Club alsnog Yaremchuk een nieuwe kans geven?

Meest recent

Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

42
42
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

34
34
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

40
40
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

409
409
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

65
65
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

88
88
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

56
56
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

26
26
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

290
290
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

339
339
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

200
200
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

296
296
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

271
271
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

318
318
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

108
108
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

126
126
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

302
302
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

197
197
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

59
59
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

198
198
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1180
1180
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

97
97

Meer sportnieuws