Hayen mag verrassende pion in staf Club Brugge verwelkomen

door
Hayen mag verrassende pion in staf Club Brugge verwelkomen

Maandagvoormiddag stond Club Brugge voor de eerste keer weer op het trainingsveld in de aanloop naar het nieuwe seizoen. Dat gebeurde echter nog zonder een pak sterkhouders die een weekje extra vakantie kregen en zonder echte nieuwe namen. De enige nieuwkomer tot dusver, Ardon Jashari, vertoeft immers nog op het EK.

Wel mocht Nicky Hayen enkele bekende namen opnieuw verwelkomen. Zo was Romeo Vermant één van de opvallende aanwezigen. De 20-jarige spits werd in de tweede helft van vorig seizoen nog verhuurd aan Westerlo, maar lijkt nu een nieuwe kans te krijgen om zich te bewijzen.

LEES OOK: Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Colpaert is terug bij Club Brugge

Daarnaast zag Hayen ook in zijn technische staf een oude bekende terugkeren. Het Laatste Nieuws zag immers dat Steve Colpaert bij Club teruggekeerd is. De 37-jarige ex-verdediger was het voorbije halfjaar aan de slag als assistent bij Westerlo, waar hij Rik De Mil gevolgd was.

Dat Colpaert nu terugkeert bij Club, is toch een verrassing. De voorbije maanden zag het er immers naar uit dat hij De Mil opnieuw zou volgen, deze keer naar Charleroi. Maar uiteindelijk werd het een reünie met een andere oude bekende van de eenmalige Rode Duivel.

Geen reünie met De Mil in Charleroi

Tot zijn vertrek naar Westerlo was Colpaert immers de rechterhand van Hayen bij Club NXT, terwijl ze begin 2023 ook enkele maanden samen assistent waren van De Mil. Nu vervoegt hij opnieuw Michiel Jonckheere en Hayk Milkon als assistent-trainer bij Blauw-Zwart.

Als speler kwam Colpaert uit voor FC Brussels, Zulte Waregem, Antwerp en Eendracht Aalst, maar na zijn pensioen als speler in 2021 ging hij meteen aan de slag bij Club.

Goede zet van Club Brugge?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

11
11
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

13
13
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

13
13
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

66
66
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

48
48
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

55
55
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

242
242
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

22
22
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

53
53
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

151
151
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

25
25
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

50
50
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

187
187
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

101
101
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

46
46
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

217
217
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

140
140
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

375
375
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

151
151
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

202
202
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

230
230
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

333
333
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

332
332
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

70
70
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

418
418

Meer sportnieuws