Hayen mag verrassende pion in staf Club Brugge verwelkomen

door
Hayen mag verrassende pion in staf Club Brugge verwelkomen

Maandagvoormiddag stond Club Brugge voor de eerste keer weer op het trainingsveld in de aanloop naar het nieuwe seizoen. Dat gebeurde echter nog zonder een pak sterkhouders die een weekje extra vakantie kregen en zonder echte nieuwe namen. De enige nieuwkomer tot dusver, Ardon Jashari, vertoeft immers nog op het EK.

Wel mocht Nicky Hayen enkele bekende namen opnieuw verwelkomen. Zo was Romeo Vermant één van de opvallende aanwezigen. De 20-jarige spits werd in de tweede helft van vorig seizoen nog verhuurd aan Westerlo, maar lijkt nu een nieuwe kans te krijgen om zich te bewijzen.

LEES OOK: Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

Colpaert is terug bij Club Brugge

Daarnaast zag Hayen ook in zijn technische staf een oude bekende terugkeren. Het Laatste Nieuws zag immers dat Steve Colpaert bij Club teruggekeerd is. De 37-jarige ex-verdediger was het voorbije halfjaar aan de slag als assistent bij Westerlo, waar hij Rik De Mil gevolgd was.

Dat Colpaert nu terugkeert bij Club, is toch een verrassing. De voorbije maanden zag het er immers naar uit dat hij De Mil opnieuw zou volgen, deze keer naar Charleroi. Maar uiteindelijk werd het een reünie met een andere oude bekende van de eenmalige Rode Duivel.

Geen reünie met De Mil in Charleroi

Tot zijn vertrek naar Westerlo was Colpaert immers de rechterhand van Hayen bij Club NXT, terwijl ze begin 2023 ook enkele maanden samen assistent waren van De Mil. Nu vervoegt hij opnieuw Michiel Jonckheere en Hayk Milkon als assistent-trainer bij Blauw-Zwart.

Als speler kwam Colpaert uit voor FC Brussels, Zulte Waregem, Antwerp en Eendracht Aalst, maar na zijn pensioen als speler in 2021 ging hij meteen aan de slag bij Club.

Goede zet van Club Brugge?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

1
1
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

31
31
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

100
100
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

40
40
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

258
258
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

74
74
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

569
569
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

187
187
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

166
166
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

395
395
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

58
58
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

226
226
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

63
63
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

83
83
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

69
69
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

113
113
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

459
459
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

267
267
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

351
351
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

765
765
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

657
657
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

369
369

Meer sportnieuws