Vormer hakt knoop door over pensioen en komt met boodschap

873
Vormer hakt knoop door over pensioen en komt met boodschap

Ruud Vormer speelde in het verleden bij Club Brugge, maar stond afgelopen seizoen op het veld namens Zulte Waregem. Nu hakt de middenvelder de knoop door over zijn voetbalpensioen en komt hij met een boodschap.

Op de officiële kanalen van Zulte Waregem vertelt Vormer in een filmpje dat hij zal stoppen met voetballen. Vormer schopte het tot international en won de Gouden Schoen in België. ‘Vanaf dat ik kon lopen was dat met de bal, mijn grote droom, profvoetballer worden. Ik ben nu 36 en nooit in mijn leven had ik gedacht zo’n geweldige carrière te hebben. Van mijn debuut als profvoetballer tot Champions League-wedstrijden. Van het Nederlands elftal tot de Gouden Schoen.'

Nu hangt Vormer zijn schoenen definitief aan de haak. ‘Mijn vrouw, familie, vrienden en fans. Ik wil jullie bedanken voor alles wat jullie voor me deden de voorbije jaren. Maar na al die jaren met passie, inzet en voetbalgenot is het nu tijd voor een nieuw hoofdstuk in mijn leven. Een hoofdstuk waar ik afscheid neem van mijn actieve carrière. Eentje waarbij ik mijn voetbalschoenen niet langer aantrek, bedankt voor alles’, klinkt het.

LEES OOK: Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Club Brugge-icoon

Bij Club Brugge groeide Vormer uit tot een icoon en aanvoerder. Ook na zijn afscheid wordt de Nederlander nog steeds op handen gedragen door de supporters van Blauw-Zwart. In het verleden speelde de viervoudig international in eigen land onder meer voor Roda JC, AZ Alkmaar en Feyenoord. Hij zal zijn carrière aldus beëindigen bij tweedeklasser Zulte Waregem.

Een goede beslissing van Vormer?

Meest recent

Opstellingen: twee wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

9
9
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

20
20
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

73
73
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

183
183
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

179
179
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

33
33
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

228
228
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

48
48
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

242
242
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

80
80
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

100
100
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

324
324
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

178
178
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

107
107
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

27
27
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

424
424
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

30
30
Hard dilemma Van Bommel: bijrol voor drie grote namen?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

218
218
Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. ...

248
248
Antwerp-pion flirt plots met buitenlandse transfer

Royal Antwerp FC is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Onder Mavin Compper was de start goed, ...

219
219
‘KV Mechelen hakt knoop door over ontslag Vanderbiest’

Fred Vanderbiest ligt al een tijdje onder vuur bij KV Mechelen. Na een 3 op 21 is het vijf voor ...

620
620
Onrust bij OHL? Spelers slaan keihard terug

Oud-Heverlee Leuven heeft de eerste driepunter van het seizoen te pakken. Timmy Simons lag zwaar ...

93
93
Zulte Waregem verbaast na Anderlecht: “Intimideren door fans”

Zulte Waregem was sterk aan het seizoen begonnen, maar tegen RSC Anderlecht ging Essevee roemloos ...

658
658
Rampavond Debast bij Sporting: Rode Duivel bijt in het stof

Zeno Debast werd door Mark van Bommel opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de verdediger kende bij ...

66
66

Meer sportnieuws