Nieuwe problemen Witsel op training Rode Duivels bevestigd

door
Nieuwe problemen Witsel op training Rode Duivels bevestigd

Vanuit Duitsland is er weer een nieuwe update over de blessure van Axel Witsel gekomen. Eerder werd gemeld dat er toch nog steeds zorgen waren over de blessure van de centrale verdediger van Atlético Madrid.

Witsel viel in de oefenwedstrijd tegen Luxemburg uit met een ogenschijnlijke lichte blessure. De verdediger reisde mee af naar Duitsland, maar kwam daar vooralsnog niet aan de bak. Inmiddels lijkt ook Thomas Meunier nog voor Witsel terug te keren.

LEES OOK: WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Nog geen beterschap

Witsel heeft opnieuw last van de lies en de situatie lijkt voorlopig niet te beteren. De voormalige speler van onder meer Standard fietste wel samen met de groep binnen, maar kwam niet mee op het veld, dat laat Het Laatste Nieuws weten. Witsel bleef binnen fietsen en lijkt niet dicht bij een terugkeer te staan. 

Bondscoach Domenico Tedesco hoopt dat de blessure meevalt, maar alle signalen wijzen de andere richting uit. Witsel werd uit zijn pensioen bij de Rode Duivels gehaald om de defensieve zorgen van de nationale ploeg te ondersteunen. Voorlopig moet Witsel aldus toezien vanaf de zijlijn.

Oekraïne

Het is nu maar de vraag of Witsel Oekraïne zal halen. De kans lijkt alleszins klein dat de verdediger überhaupt in de basis zou starten. Tedesco kiest voor de vaste vier: Castagne, Faes, Vertonghen en Theate. Later in het tornooi kunnen extra opties altijd handig zijn.

Meunier herstelde bij topkinesis Lieven Maesschalck en wordt vanavond ook terug bij de groep verwacht. De voormalige verdediger van Club Brugge leek out voor de rest van het EK, maar maakt aldus een tijdige comeback.

Denk jij dat Witsel dit EK nog in actie zal komen?

Meest recent

Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

4
4
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

42
42
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

49
49
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

51
51
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

117
117
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

209
209
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

349
349
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

59
59
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

278
278
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

435
435
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

148
148
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

128
128
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

617
617
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

84
84
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

413
413
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

228
228
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

354
354
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

530
530
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

298
298
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

262
262
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

333
333
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

396
396
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

426
426

Meer sportnieuws