Nieuwe problemen Witsel op training Rode Duivels bevestigd

door
Nieuwe problemen Witsel op training Rode Duivels bevestigd

Vanuit Duitsland is er weer een nieuwe update over de blessure van Axel Witsel gekomen. Eerder werd gemeld dat er toch nog steeds zorgen waren over de blessure van de centrale verdediger van Atlético Madrid.

Witsel viel in de oefenwedstrijd tegen Luxemburg uit met een ogenschijnlijke lichte blessure. De verdediger reisde mee af naar Duitsland, maar kwam daar vooralsnog niet aan de bak. Inmiddels lijkt ook Thomas Meunier nog voor Witsel terug te keren.

LEES OOK: Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Nog geen beterschap

Witsel heeft opnieuw last van de lies en de situatie lijkt voorlopig niet te beteren. De voormalige speler van onder meer Standard fietste wel samen met de groep binnen, maar kwam niet mee op het veld, dat laat Het Laatste Nieuws weten. Witsel bleef binnen fietsen en lijkt niet dicht bij een terugkeer te staan. 

Bondscoach Domenico Tedesco hoopt dat de blessure meevalt, maar alle signalen wijzen de andere richting uit. Witsel werd uit zijn pensioen bij de Rode Duivels gehaald om de defensieve zorgen van de nationale ploeg te ondersteunen. Voorlopig moet Witsel aldus toezien vanaf de zijlijn.

Oekraïne

Het is nu maar de vraag of Witsel Oekraïne zal halen. De kans lijkt alleszins klein dat de verdediger überhaupt in de basis zou starten. Tedesco kiest voor de vaste vier: Castagne, Faes, Vertonghen en Theate. Later in het tornooi kunnen extra opties altijd handig zijn.

Meunier herstelde bij topkinesis Lieven Maesschalck en wordt vanavond ook terug bij de groep verwacht. De voormalige verdediger van Club Brugge leek out voor de rest van het EK, maar maakt aldus een tijdige comeback.

Denk jij dat Witsel dit EK nog in actie zal komen?

Meest recent

Club Brugge-bestuur verschaft uitleg bij ontslag Hayen

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

10
10
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

215
215
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

173
173
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

538
538
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

68
68
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

503
503
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

385
385
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

119
119
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

811
811
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

38
38
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

341
341
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

775
775
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

758
758
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

305
305
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

494
494
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

202
202
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

360
360
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

821
821
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

537
537
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

559
559
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

221
221
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

916
916
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

137
137
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

609
609
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

412
412

Meer sportnieuws