Nieuwe problemen Witsel op training Rode Duivels bevestigd

128 stemmen
Nieuwe problemen Witsel op training Rode Duivels bevestigd

Vanuit Duitsland is er weer een nieuwe update over de blessure van Axel Witsel gekomen. Eerder werd gemeld dat er toch nog steeds zorgen waren over de blessure van de centrale verdediger van Atlético Madrid.

Witsel viel in de oefenwedstrijd tegen Luxemburg uit met een ogenschijnlijke lichte blessure. De verdediger reisde mee af naar Duitsland, maar kwam daar vooralsnog niet aan de bak. Inmiddels lijkt ook Thomas Meunier nog voor Witsel terug te keren.

LEES OOK: 'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

Nog geen beterschap

Witsel heeft opnieuw last van de lies en de situatie lijkt voorlopig niet te beteren. De voormalige speler van onder meer Standard fietste wel samen met de groep binnen, maar kwam niet mee op het veld, dat laat Het Laatste Nieuws weten. Witsel bleef binnen fietsen en lijkt niet dicht bij een terugkeer te staan. 

Bondscoach Domenico Tedesco hoopt dat de blessure meevalt, maar alle signalen wijzen de andere richting uit. Witsel werd uit zijn pensioen bij de Rode Duivels gehaald om de defensieve zorgen van de nationale ploeg te ondersteunen. Voorlopig moet Witsel aldus toezien vanaf de zijlijn.

Oekraïne

Het is nu maar de vraag of Witsel Oekraïne zal halen. De kans lijkt alleszins klein dat de verdediger überhaupt in de basis zou starten. Tedesco kiest voor de vaste vier: Castagne, Faes, Vertonghen en Theate. Later in het tornooi kunnen extra opties altijd handig zijn.

Meunier herstelde bij topkinesis Lieven Maesschalck en wordt vanavond ook terug bij de groep verwacht. De voormalige verdediger van Club Brugge leek out voor de rest van het EK, maar maakt aldus een tijdige comeback.

Denk jij dat Witsel dit EK nog in actie zal komen?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

11
11
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

18
18
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

37
37
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

79
79
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

56
56
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

84
84
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

356
356
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

195
195
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

365
365
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

746
746
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

112
112
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

105
105
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

205
205
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

377
377
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

348
348
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

573
573
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

929
929
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

151
151
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1003
1003
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws