‘Duitsland met de handen in het haar: topduo valt uit’

door
‘Duitsland met de handen in het haar: topduo valt uit’

Duitsland heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het Europees Kampioenschap. Het gastland speelde in de slotfase alsnog gelijk tegen Zwitserland en eindigde met zeven punten in Groep A.

Toch zitten de Duitsers met de handen in het haar. Na afloop werd duidelijk dat de verdediging van Die Mannschaft een stevige opdoffer heeft gekregen. Twee basiskrachten zijn er mogelijk niet bij in de achtste finales van het EK.

LEES OOK: Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

Blessure en schorsing

Jonathan Tah, nadrukkelijk in de belangstelling van Vincent Kompany en Bayern München, pakte zijn tweede gele kaart in de groepsfase en de Bayer Leverkusen-verdediger is er al zeker niet bij. Ook Antonio Rudiger, ploegmakker van Thibaut Courtois bij Real Madrid, is hoogst onzeker.

De verdediger is geblesseerd, zo laat bondscoach Julian Nagelsmann weten. “Rudiger heeft last van het bovenbeen, ik hoop dat het niet al te ernstig is. We moeten echter afwachten wat de onderzoeken ons zullen vertellen, het kan wel een probleem zijn.”

Geen Mats Hummels

Nagelsmann koos ervoor om Mats Hummels thuis te laten. De mandekker van Borussia Dortmund kende een topseizoen en haalde de finale van de Champions League. Nu beschikt Nagelsmann over minder bekende namen Nico Schlotterbeck, Robin Koch en Waldemar Anton.

Is Duitsland één van de favorieten voor eindwinst?

Meest recent

Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

9
9
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

30
30
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

110
110
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

135
135
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

76
76
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

58
58
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

21
21
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

209
209
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

43
43
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

144
144
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

365
365
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

279
279
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

107
107
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

93
93
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

245
245
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

405
405
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

171
171
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

390
390
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

142
142
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

193
193
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

187
187
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

250
250
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

689
689
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

173
173
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

305
305

Meer sportnieuws