'Charleroi pakt uit met broodnodige vierde aanwinst'

door
'Charleroi pakt uit met broodnodige vierde aanwinst'

Het is nog vroeg in de zomermercato en dus is het bij de meeste clubs nog vrij rustig. Een aantal eersteklassers roeren zich echter wel al gretig. Promovendus Dender is op dit moment de transferkampioen van de Jupiler Pro League met al zeven nieuwkomers, maar ook bij Charleroi dikt het transferlijstje stilaan aardig aan.

De Carolo's stelden de voorbije weken al drie nieuwe spelers voor volgend seizoen voor. Met Théo Defourny kwam er een ervaren doelman over van RWDM, linksachter Mardochée Nzita werd weggekaapt bij Beerschot en de jonge Noam Mayoka-Tika komt van Olympique Marseille.

LEES OOK: Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Charleroi haalt een jonge verdediger

Nu zou er al een vierde aanwinst op weg zijn en dat is een broodnodige. Charleroi had immers dringend nog versterking nodig achterin, want heel wat verdedigers vertrekken op Mambourg. Martin Wasinski tekende al bij Schalke 04 en ook de contracten van Stefan Knezevic, Jonas Bager, Jules Van Cleemput, Damien Marcq en Valentine Ozornwafor werden niet verlengd.

Hun vertrek wordt nu een beetje opgevangen met de komst van Massamba Sow, zo meldt La Dernière Heure. De 20-jarige Fransman met Senegalese roots komt over van FC Lorient, waar hij echter nooit voor het eerste elftal uitkwam. Hij speelde de voorbije twee seizoenen wel 31 matchen voor de B-ploeg. Daarvoor speelde hij in de jeugdploegen van Stade Reims.

Charleroi wil Dari nog houden

Sow zal dus wellicht eerder een aanwinst zijn met het oog op de toekomst en ongetwijfeld zullen er nog verdedigers neerstrijken bij Charleroi. Dat houdt immers enkel nog Stelious Andreou (21) en Mehdi Boukamir (20) over als centrale verdedigers.

Charleroi probeert wel nog om Achraf Dari aan boord te houden. De Marokkaanse international werd de voorbije zes maanden gehuurd van Stade Brest en deed het goed. Hij wil zelf ook wel blijven, maar de onderhandelingen tussen de clubs zouden moeizaam lopen.

Moet Charleroi zijn defensie nog verder versterken?

Meest recent

‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

16
16
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

24
24
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

28
28
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

180
180
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

140
140
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

202
202
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

57
57
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

199
199
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

477
477
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

40
40
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

331
331
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

443
443
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

358
358
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

62
62
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

60
60
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

92
92
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

55
55
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

222
222
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

519
519
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

123
123
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

163
163
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

235
235

Meer sportnieuws