'Standard zet zijn zinnen op piepjonge opportuniteit'

door
'Standard zet zijn zinnen op piepjonge opportuniteit'

Standard kan eindelijk aan zijn transferzomer beginnen, nadat het onlangs zijn transferverbod door de Licentiecommissie opgeheven zag worden. Dat betekent echter niet dat alle zorgen van de Rouches verdwenen zijn. De zoektocht naar versterking kondigt zich nog steeds aan als een zeer lastige opdracht.

Standard blijft immers nog steeds op zwart zaad zitten en de middelen om nieuwe spelers zullen zeer beperkt zijn, ook al moet de verkoop van Cihan Canak en Arnaud Bodart straks enkele miljoenen in het laatje brengen. Standard zal zich dan ook vooral moeten richten op opportuniteiten.

LEES OOK: Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard denkt aan gratis tiener

Zo'n opportuniteit hebben ze nu mogelijk in Frankrijk gevonden. Foot Mercato weet dat de Rouches hun oog laten vallen hebben op Bilal Traoré. Dat is een 18-jarige spits die zijn jeugdopleiding kreeg bij RC Lens, maar afgelopen seizoen indruk maakte bij USL Dunkerque.

Daar scoorde hij aan de lopende band bij de U19 en reserven, waardoor hij de belangstelling van verschillende clubs uit ons land gelokt zou hebben. Enkel Standard wordt echter concreet genoemd. Traoré is binnen een week einde contract en is dus gratis op te pikken.

Mogelijk eerst bij SL16

Het lijkt wel sterk dat Standard het tienertalent nu al zou halen als versterking voor de A-kern, zelfs al is de spoeling daar zeer dun. Mogelijk wordt er dus in eerste instantie aan Traoré gedacht voor SL16, dat komend seizoen in eerste nationale uitkomt. Ze degradeerden afgelopen seizoen immers uit de Challenger Pro League.

Moet Standard hem halen?

Meest recent

Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

18
18
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

31
31
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

181
181
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

56
56
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

319
319
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

380
380
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

84
84
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

142
142
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

156
156
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

178
178
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

299
299
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

989
989
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

296
296
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

456
456
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

350
350
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

467
467
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

591
591
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

389
389
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

828
828
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

352
352
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

545
545
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

106
106
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

171
171
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

354
354

Meer sportnieuws