'Standard zet zijn zinnen op piepjonge opportuniteit'

163 stemmen
'Standard zet zijn zinnen op piepjonge opportuniteit'

Standard kan eindelijk aan zijn transferzomer beginnen, nadat het onlangs zijn transferverbod door de Licentiecommissie opgeheven zag worden. Dat betekent echter niet dat alle zorgen van de Rouches verdwenen zijn. De zoektocht naar versterking kondigt zich nog steeds aan als een zeer lastige opdracht.

Standard blijft immers nog steeds op zwart zaad zitten en de middelen om nieuwe spelers zullen zeer beperkt zijn, ook al moet de verkoop van Cihan Canak en Arnaud Bodart straks enkele miljoenen in het laatje brengen. Standard zal zich dan ook vooral moeten richten op opportuniteiten.

LEES OOK: ‘Verrassende club wint strijd om Raskin: ferme som bekend’

Standard denkt aan gratis tiener

Zo'n opportuniteit hebben ze nu mogelijk in Frankrijk gevonden. Foot Mercato weet dat de Rouches hun oog laten vallen hebben op Bilal Traoré. Dat is een 18-jarige spits die zijn jeugdopleiding kreeg bij RC Lens, maar afgelopen seizoen indruk maakte bij USL Dunkerque.

Daar scoorde hij aan de lopende band bij de U19 en reserven, waardoor hij de belangstelling van verschillende clubs uit ons land gelokt zou hebben. Enkel Standard wordt echter concreet genoemd. Traoré is binnen een week einde contract en is dus gratis op te pikken.

Mogelijk eerst bij SL16

Het lijkt wel sterk dat Standard het tienertalent nu al zou halen als versterking voor de A-kern, zelfs al is de spoeling daar zeer dun. Mogelijk wordt er dus in eerste instantie aan Traoré gedacht voor SL16, dat komend seizoen in eerste nationale uitkomt. Ze degradeerden afgelopen seizoen immers uit de Challenger Pro League.

Moet Standard hem halen?

Meest recent

Verrassende laatste Antwerp-boodschap aan Gheysens

Paul Gheysens heeft officieel afscheid genomen van Royal Antwerp FC. De zakenman stond tien jaar aan ...

7
7
‘Verrassende club wint strijd om Raskin: ferme som bekend’

Nicolas Raskin kende een sterk WK met de Rode Duivels. De middenvelder was één van de ...

45
45
Meer dan 200 landen steunen Infantino: klacht bij IOC

Gianni Infantino is een veelbesproken figuur dit WK. De president van de FIFA is al jarenlang de ...

54
54
'Wils weigerde deze aanbieding uit de Jupiler Pro League'

Stef Wils koos onlangs om bij Amedspor te tekenen. Niet als hoofdtrainer, maar als assistent-coach ...

67
67
'Van Crombrugge weigert voorstel van Jupiler Pro League-club'

Hendrik Van Crombrugge moet weg bij KRC Genk. De doelman traint zelfs individueel. De ervaren keeper ...

238
238
'Volgende club in de markt voor Saliba, RSCA beslist'

Zeer goed nieuws voor Vitor Bruno. Nathan Saliba is weer terug op RSC Anderlecht. De Canadese ...

399
399
Joos of Vandenbempt? VRT kiest commentator WK-finale

Zondagavond is het zover: dan vechten Argentinië en Spanje uit wie met de wereldtitel aan de ...

531
531
Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

278
278
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

233
233
Instorting Engeland zindert na: Tuchel in nauwe schoentjes

Engeland is er wederom niet in geslaagd de WK-finale te halen. Nochtans kwam het in de halve finale ...

233
233
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

728
728
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

928
928
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

141
141
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

179
179
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

37
37
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

505
505
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

301
301
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

570
570
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

656
656
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

170
170
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

849
849
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

316
316
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

554
554
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

294
294
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

351
351

Meer sportnieuws