'Standard zet zijn zinnen op piepjonge opportuniteit'

163 stemmen
'Standard zet zijn zinnen op piepjonge opportuniteit'

Standard kan eindelijk aan zijn transferzomer beginnen, nadat het onlangs zijn transferverbod door de Licentiecommissie opgeheven zag worden. Dat betekent echter niet dat alle zorgen van de Rouches verdwenen zijn. De zoektocht naar versterking kondigt zich nog steeds aan als een zeer lastige opdracht.

Standard blijft immers nog steeds op zwart zaad zitten en de middelen om nieuwe spelers zullen zeer beperkt zijn, ook al moet de verkoop van Cihan Canak en Arnaud Bodart straks enkele miljoenen in het laatje brengen. Standard zal zich dan ook vooral moeten richten op opportuniteiten.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard denkt aan gratis tiener

Zo'n opportuniteit hebben ze nu mogelijk in Frankrijk gevonden. Foot Mercato weet dat de Rouches hun oog laten vallen hebben op Bilal Traoré. Dat is een 18-jarige spits die zijn jeugdopleiding kreeg bij RC Lens, maar afgelopen seizoen indruk maakte bij USL Dunkerque.

Daar scoorde hij aan de lopende band bij de U19 en reserven, waardoor hij de belangstelling van verschillende clubs uit ons land gelokt zou hebben. Enkel Standard wordt echter concreet genoemd. Traoré is binnen een week einde contract en is dus gratis op te pikken.

Mogelijk eerst bij SL16

Het lijkt wel sterk dat Standard het tienertalent nu al zou halen als versterking voor de A-kern, zelfs al is de spoeling daar zeer dun. Mogelijk wordt er dus in eerste instantie aan Traoré gedacht voor SL16, dat komend seizoen in eerste nationale uitkomt. Ze degradeerden afgelopen seizoen immers uit de Challenger Pro League.

Moet Standard hem halen?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

42
42
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

69
69
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

227
227
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

83
83
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

85
85
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

146
146
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

181
181
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

196
196
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

63
63
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

153
153
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

291
291
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

379
379
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

82
82
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

539
539
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

78
78
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

453
453
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

645
645
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

250
250
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

307
307
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

933
933
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

497
497
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

462
462
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

621
621

Meer sportnieuws