Duitsland redt alsnog punt, Hongarije mag nog dromen

78 stemmen
Duitsland redt alsnog punt, Hongarije mag nog dromen

In groep A is zondagavond al de beslissing gevallen. Op de slotspeeldag heeft Duitsland op het nippertje de groepswinst kunnen veiligstellen, want pas in blessuretijd konden ze een nederlaag tegen Zwitserland vermijden. Hongarije mag ook nog dromen van de achtste finale, want het pakte in de slotseconden een zege tegen Schotland en de derde plaats.

LEES OOK: Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Zwitserland - Duitsland 1-1

Het zag er lange tijd zeer slecht uit voor Duitsland, dat nochtans zijn beste elf tussen de lijnen gebracht had. Met kwalificatie al op zak was de scherpte echter al wat weg, al leken ze net voorbij het kwartier toch op voorsprong te komen. Sommer verkeek zich volledig op een botsend schot van Andrich, maar werd nog gered door de VAR.

Een tiental minuten later was het aan de overkant wel raak. Ndoye dook goed op voor zijn tegenstander en duwde een voorzet hoog in doel. Die goal leek de Zwitsers lange tijd de groepswinst op te gaan leveren, ook omdat de Duitsers in de tweede helft alleen maar verder wegzakten. In blessuretijd redde een kopbal van Füllkrug het gastland toch nog.

Schotland - Hongarije 0-1

In Schotland-Hongarije stond de derde plaats nog op het spel, maar dat was er niet aan te zien. De twee teams legden lange tijd een archieslechte partij voetbal op de mat. Twintig minuten voor tijd werd de match opgeschrikt door een akelige botsing tussen de Schotse doelman Gunn en de Hongaarse spits Varga, waarbij die laatste buiten bewustzijn afgevoerd moest worden.

De match lag daardoor een tiental minuten stil, maar daarna was er nog wat te zien. De Schotten claimden een penalty nadat Armstrong aangelopen werd door Orban, maar de ref en de VAR gaven geen krimp. Daardoor kon de overwinning in de slotseconden nog naar de Hongaren gaan. Invaller Csoboth, die enkele minuten eerder nog de paal trof, zorgde ervoor dat Hongarije als nummer drie in de groep nog naar de achtste finales kan.

Had je meer verwacht van Duitsland?

Meest recent

Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

17
17
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

8
8
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

41
41
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

82
82
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

20
20
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

35
35
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

49
49
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

195
195
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

138
138
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

33
33
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

170
170
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

131
131
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

119
119
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

83
83
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

394
394
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

305
305
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

124
124
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

121
121
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

89
89
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

29
29
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

159
159
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

186
186
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

129
129
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

349
349

Meer sportnieuws