Duitsland redt alsnog punt, Hongarije mag nog dromen

door
Duitsland redt alsnog punt, Hongarije mag nog dromen

In groep A is zondagavond al de beslissing gevallen. Op de slotspeeldag heeft Duitsland op het nippertje de groepswinst kunnen veiligstellen, want pas in blessuretijd konden ze een nederlaag tegen Zwitserland vermijden. Hongarije mag ook nog dromen van de achtste finale, want het pakte in de slotseconden een zege tegen Schotland en de derde plaats.

LEES OOK: Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

Zwitserland - Duitsland 1-1

Het zag er lange tijd zeer slecht uit voor Duitsland, dat nochtans zijn beste elf tussen de lijnen gebracht had. Met kwalificatie al op zak was de scherpte echter al wat weg, al leken ze net voorbij het kwartier toch op voorsprong te komen. Sommer verkeek zich volledig op een botsend schot van Andrich, maar werd nog gered door de VAR.

Een tiental minuten later was het aan de overkant wel raak. Ndoye dook goed op voor zijn tegenstander en duwde een voorzet hoog in doel. Die goal leek de Zwitsers lange tijd de groepswinst op te gaan leveren, ook omdat de Duitsers in de tweede helft alleen maar verder wegzakten. In blessuretijd redde een kopbal van Füllkrug het gastland toch nog.

Schotland - Hongarije 0-1

In Schotland-Hongarije stond de derde plaats nog op het spel, maar dat was er niet aan te zien. De twee teams legden lange tijd een archieslechte partij voetbal op de mat. Twintig minuten voor tijd werd de match opgeschrikt door een akelige botsing tussen de Schotse doelman Gunn en de Hongaarse spits Varga, waarbij die laatste buiten bewustzijn afgevoerd moest worden.

De match lag daardoor een tiental minuten stil, maar daarna was er nog wat te zien. De Schotten claimden een penalty nadat Armstrong aangelopen werd door Orban, maar de ref en de VAR gaven geen krimp. Daardoor kon de overwinning in de slotseconden nog naar de Hongaren gaan. Invaller Csoboth, die enkele minuten eerder nog de paal trof, zorgde ervoor dat Hongarije als nummer drie in de groep nog naar de achtste finales kan.

Had je meer verwacht van Duitsland?

Meest recent

Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

16
16
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

26
26
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

20
20
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

125
125
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

77
77
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

101
101
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

82
82
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

104
104
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

107
107
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

45
45
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

41
41
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

62
62
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

433
433
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

116
116
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

121
121
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

179
179
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

35
35
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

257
257
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

58
58
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

248
248
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

97
97
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

54
54
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

68
68

Meer sportnieuws