'Transfermolen STVV blijft draaien: 4 transfers op komst'

454
'Transfermolen STVV blijft draaien: 4 transfers op komst'

STVV was één van de revelaties van afgelopen seizoen in de Jupiler Pro League, maar dat zorgt ervoor dat het momenteel een woelige transferzomer is op Stayen. Buur en rivaal KRC Genk kwam hen al kaalplukken en haalde trainer Thorsten Fink én smaakmakers Jarne Steuckers en Matte Smets weg.

Daar zal het bovendien niet bij blijven. Ook Rein Van Helden, Mathias Delorge en Aboubakary Koita zijn immers nog gegeerd. Voor die laatste zou AEK Athene zich de voorbije dagen gemeld hebben. Maar daarnaast zitten er nog de nodige deals in de pijplijn.

LEES OOK: 'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

Ook Bocat en Hayashi weg bij STVV

Het Belang van Limburg weet dat er los van die drie dossiers nog vier transfers in de pijplijn zitten. Ook Eric Bocat en Daichi Hayashi lijken Stayen nog te gaan verlaten. Die eerste wordt al een tijdje gelinkt aan Stoke City en die overgang zou bijna rond zijn. Maandag legt de linksachter zijn medische testen af bij de Engelse club.

Hayashi werd vorig seizoen dan weer verhuurd aan FC Nürnberg, maar dat werd door blessures geen succes. De spits zou de Kanaries nu definitief verlaten en terugkeren naar Japan. Daar wil Gamba Osaka hem binnenhalen.

Yamamoto en Belaïd op komst

STVV zou bovendien met de Japanse club onderhandelen over een tweede transfer. Het is immers de bedoeling dat ze Rihito Yamamoto definitief overnemen van Osaka. De middenvelder was afgelopen seizoen al op huurbasis aan de slag op Stayen. De twee dossiers zouden wel los van elkaar staan.

Daarnaast is ook de vervanger van Smets op komst bij STVV. De transfer van Zineddine Belaïd zou snel afgerond moeten worden. De Algerijnse verdediger wou absoluut naar Sint-Truiden komen en uiteindelijk ging zijn club USM Alger ook overstag, ondanks dat een Saudische club en het Egyptische El Ahly meer boden.

Zal STVV volgend seizoen zijn prestaties kunnen herstellen?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

46
46
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

46
46
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

221
221
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

111
111
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

88
88
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

73
73
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

227
227
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

129
129
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

261
261
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

185
185
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

168
168
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

117
117
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

212
212
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

280
280
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

129
129
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

105
105
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

131
131
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

92
92
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

245
245
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

138
138
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

120
120

Meer sportnieuws