'Transfermolen STVV blijft draaien: 4 transfers op komst'

door
'Transfermolen STVV blijft draaien: 4 transfers op komst'

STVV was één van de revelaties van afgelopen seizoen in de Jupiler Pro League, maar dat zorgt ervoor dat het momenteel een woelige transferzomer is op Stayen. Buur en rivaal KRC Genk kwam hen al kaalplukken en haalde trainer Thorsten Fink én smaakmakers Jarne Steuckers en Matte Smets weg.

Daar zal het bovendien niet bij blijven. Ook Rein Van Helden, Mathias Delorge en Aboubakary Koita zijn immers nog gegeerd. Voor die laatste zou AEK Athene zich de voorbije dagen gemeld hebben. Maar daarnaast zitten er nog de nodige deals in de pijplijn.

LEES OOK: ‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Ook Bocat en Hayashi weg bij STVV

Het Belang van Limburg weet dat er los van die drie dossiers nog vier transfers in de pijplijn zitten. Ook Eric Bocat en Daichi Hayashi lijken Stayen nog te gaan verlaten. Die eerste wordt al een tijdje gelinkt aan Stoke City en die overgang zou bijna rond zijn. Maandag legt de linksachter zijn medische testen af bij de Engelse club.

Hayashi werd vorig seizoen dan weer verhuurd aan FC Nürnberg, maar dat werd door blessures geen succes. De spits zou de Kanaries nu definitief verlaten en terugkeren naar Japan. Daar wil Gamba Osaka hem binnenhalen.

Yamamoto en Belaïd op komst

STVV zou bovendien met de Japanse club onderhandelen over een tweede transfer. Het is immers de bedoeling dat ze Rihito Yamamoto definitief overnemen van Osaka. De middenvelder was afgelopen seizoen al op huurbasis aan de slag op Stayen. De twee dossiers zouden wel los van elkaar staan.

Daarnaast is ook de vervanger van Smets op komst bij STVV. De transfer van Zineddine Belaïd zou snel afgerond moeten worden. De Algerijnse verdediger wou absoluut naar Sint-Truiden komen en uiteindelijk ging zijn club USM Alger ook overstag, ondanks dat een Saudische club en het Egyptische El Ahly meer boden.

Zal STVV volgend seizoen zijn prestaties kunnen herstellen?

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

22
22
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

9
9
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

34
34
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

25
25
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

20
20
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

48
48
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

33
33
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

47
47
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

65
65
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

64
64
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

144
144
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

480
480
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

140
140
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

202
202
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

254
254
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

187
187
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

454
454
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

259
259
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

152
152
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

700
700
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

124
124
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

153
153
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

51
51

Meer sportnieuws