'Transfermolen STVV blijft draaien: 4 transfers op komst'

door
'Transfermolen STVV blijft draaien: 4 transfers op komst'

STVV was één van de revelaties van afgelopen seizoen in de Jupiler Pro League, maar dat zorgt ervoor dat het momenteel een woelige transferzomer is op Stayen. Buur en rivaal KRC Genk kwam hen al kaalplukken en haalde trainer Thorsten Fink én smaakmakers Jarne Steuckers en Matte Smets weg.

Daar zal het bovendien niet bij blijven. Ook Rein Van Helden, Mathias Delorge en Aboubakary Koita zijn immers nog gegeerd. Voor die laatste zou AEK Athene zich de voorbije dagen gemeld hebben. Maar daarnaast zitten er nog de nodige deals in de pijplijn.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Ook Bocat en Hayashi weg bij STVV

Het Belang van Limburg weet dat er los van die drie dossiers nog vier transfers in de pijplijn zitten. Ook Eric Bocat en Daichi Hayashi lijken Stayen nog te gaan verlaten. Die eerste wordt al een tijdje gelinkt aan Stoke City en die overgang zou bijna rond zijn. Maandag legt de linksachter zijn medische testen af bij de Engelse club.

Hayashi werd vorig seizoen dan weer verhuurd aan FC Nürnberg, maar dat werd door blessures geen succes. De spits zou de Kanaries nu definitief verlaten en terugkeren naar Japan. Daar wil Gamba Osaka hem binnenhalen.

Yamamoto en Belaïd op komst

STVV zou bovendien met de Japanse club onderhandelen over een tweede transfer. Het is immers de bedoeling dat ze Rihito Yamamoto definitief overnemen van Osaka. De middenvelder was afgelopen seizoen al op huurbasis aan de slag op Stayen. De twee dossiers zouden wel los van elkaar staan.

Daarnaast is ook de vervanger van Smets op komst bij STVV. De transfer van Zineddine Belaïd zou snel afgerond moeten worden. De Algerijnse verdediger wou absoluut naar Sint-Truiden komen en uiteindelijk ging zijn club USM Alger ook overstag, ondanks dat een Saudische club en het Egyptische El Ahly meer boden.

Zal STVV volgend seizoen zijn prestaties kunnen herstellen?

Meest recent

‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

18
18
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

68
68
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

48
48
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

237
237
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

117
117
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

37
37
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

41
41
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

149
149
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

308
308
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

461
461
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

62
62
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

70
70
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

975
975
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

251
251
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

778
778
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

215
215
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

433
433
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

43
43
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

157
157
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

53
53
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

58
58
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

81
81
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

395
395
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

466
466
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

229
229

Meer sportnieuws