'Club Brugge weer stap dichter bij derde zomertransfer'

1032 stemmen
'Club Brugge weer stap dichter bij derde zomertransfer'

Club Brugge verschijnt maandag een eerste keer opnieuw op het trainingsveld, maar nieuwe gezichten zal Nicky Hayen daarbij wellicht nog niet kunnen verwelkomen. Nochtans was Club wel al actief op de transfermarkt en rondde het tot dusver al twee transfers af met het oog op het nieuwe seizoen.

Ardon Jashari is echter met Zwitserland actief op het EK, terwijl de definitief van OH Leuven overgenomen Nordin Jackers afgelopen seizoen al op huurbasis bij Blauw-Zwart actief was. Een echt nieuw gezicht is hij dus ook niet. Maar mogelijk meldt er zich wel snel een eerste echte nieuwkomer.

LEES OOK: De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Romero neemt afscheid van Estudiantes

Club lijkt nu ook snel de komst van Zaid Romero af te kunnen ronden. De transfer van de Argentijn zit al een hele tijd in de pijplijn, maar hij moest enkel nog naar België komen om zijn medische keuring af te leggen. Dat zou deze maand gebeuren.

En het lijkt er ook op dat die geen problemen opgeleverd heeft. Op Instagram kwam Romero immers al met een afscheidsboodschap voor zijn vorige club Estudiantes de la Plata. "Het is een eer geweest om het shirt van deze historische club te dragen", schrijft hij daarin onder meer.

Transfer naar Club wellicht snel rond

Het lijkt er dus op dat Club snel de komst van Romero zou kunnen aankondigen. Daarmee heeft het eindelijk de linksvoetige verdediger gevonden waar het al zo lang naar op zoek was. Na het vertrek van Abakar Sylla in de zomer hield Club met Mechele, Spileers, Ordoñez en Boyata enkel nog rechtsvoetige centrale verdedigers over.

Voor de 24-jarige Romero wordt het dan weer zijn eerste avontuur in Europa. Hij was anderhalf jaar aan de slag bij Estudiantes en kwam eerder ook nog uit voor Godoy Cruz, Villa Dalmine en het Ecuadoraanse LDU Quito.

Goede transfer van Club Brugge?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

18
18
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

25
25
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

17
17
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

43
43
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

66
66
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

29
29
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

186
186
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

67
67
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

175
175
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

140
140
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

226
226
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

104
104
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

184
184
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

673
673
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

244
244
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1213
1213
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

229
229
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

87
87
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

232
232
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

362
362
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

339
339
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

93
93
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

74
74
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

95
95

Meer sportnieuws