Zitten de Rode Duivels weer met blessurezorgen?

door
Zitten de Rode Duivels weer met blessurezorgen?

Grote opluchting bij de Rode Duivels, want tegen Roemenië wisten ze een broodnodige zege te pakken. Ondanks dat ze toch opnieuw een beetje met de kansen morsten, wisten ze deze keer wel een 2-0-overwinnning uit de brand te slepen. Daarmee klaart de hemel weer op in het Belgische kamp.

Ze hebben hun lot immers weer helemaal in eigen handen met het oog op kwalificatie, want alle teams in groep E staan na twee wedstrijden op drie punten. Het enige minpunt was dat de afwerking nog niet efficiënt genoeg was, maar verder speelden de Duivels wel een betere partij.

LEES OOK: "Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

Theate vroeg zelf om zijn vervanging

Dat had ongetwijfeld ook te maken met de wijzigingen die bondscoach Domenico Tedesco doorvoerde en de terugkeer van twee sterkhouders achterin. Daar maakten Jan Vertonghen en Arthur Theate hun comeback na lang blessureleed. Ze speelden allebei ook een uitstekende wedstrijd.

Alleen eindigde die van Theate toch iets vroeger dan verhoopt, want hij ging in minuut 77 al naar de kant. Dat gebeurde bovendien nadat hij zelf om een vervanging gevraagd had. Hij maakte ook het nodige misbaar toen Tedesco zijn tijd nam om vervanger Debast nog de nodige instructies mee te geven.

Vrees voor nieuwe blessure

Theate tastte ook naar zijn been en dat doet vermoeden dat hij mogelijk weer geblesseerd geraakt is. Dat zou toch een enorme domper zijn voor de Rode Duivels en het wordt dan ook bang afwachten wat het uiteindelijke verdict is over zijn fysieke toestand. Daarover is nu nog niets duidelijk.

Anders wordt het weer puzzelen voor Tedesco op de linksachter voor de allesbepalende slotmatch tegen Oekraïne. Deze keer koos hij ervoor om Castagne op links te posteren en Debast als rechtsachter in te brengen. Maxim De Cuyper lijkt niet in zijn plannen voor te komen, terwijl het experiment met Carrasco ook niet herhaald werd.

Denk je dat Theate tegen Oekraïne zal kunnen spelen?

Meest recent

'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

12
12
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

17
17
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

76
76
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

12
12
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

64
64
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

160
160
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

46
46
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

112
112
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

28
28
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

177
177
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

642
642
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

713
713
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

172
172
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

324
324
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

119
119
Hasi out bij Anderlecht? Renard spreekt klare taal

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

124
124
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

340
340
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

378
378
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

113
113
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

112
112
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

144
144
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

257
257
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

193
193
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

180
180

Meer sportnieuws