Zitten de Rode Duivels weer met blessurezorgen?

218 stemmen
Zitten de Rode Duivels weer met blessurezorgen?

Grote opluchting bij de Rode Duivels, want tegen Roemenië wisten ze een broodnodige zege te pakken. Ondanks dat ze toch opnieuw een beetje met de kansen morsten, wisten ze deze keer wel een 2-0-overwinnning uit de brand te slepen. Daarmee klaart de hemel weer op in het Belgische kamp.

Ze hebben hun lot immers weer helemaal in eigen handen met het oog op kwalificatie, want alle teams in groep E staan na twee wedstrijden op drie punten. Het enige minpunt was dat de afwerking nog niet efficiënt genoeg was, maar verder speelden de Duivels wel een betere partij.

LEES OOK: Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Theate vroeg zelf om zijn vervanging

Dat had ongetwijfeld ook te maken met de wijzigingen die bondscoach Domenico Tedesco doorvoerde en de terugkeer van twee sterkhouders achterin. Daar maakten Jan Vertonghen en Arthur Theate hun comeback na lang blessureleed. Ze speelden allebei ook een uitstekende wedstrijd.

Alleen eindigde die van Theate toch iets vroeger dan verhoopt, want hij ging in minuut 77 al naar de kant. Dat gebeurde bovendien nadat hij zelf om een vervanging gevraagd had. Hij maakte ook het nodige misbaar toen Tedesco zijn tijd nam om vervanger Debast nog de nodige instructies mee te geven.

Vrees voor nieuwe blessure

Theate tastte ook naar zijn been en dat doet vermoeden dat hij mogelijk weer geblesseerd geraakt is. Dat zou toch een enorme domper zijn voor de Rode Duivels en het wordt dan ook bang afwachten wat het uiteindelijke verdict is over zijn fysieke toestand. Daarover is nu nog niets duidelijk.

Anders wordt het weer puzzelen voor Tedesco op de linksachter voor de allesbepalende slotmatch tegen Oekraïne. Deze keer koos hij ervoor om Castagne op links te posteren en Debast als rechtsachter in te brengen. Maxim De Cuyper lijkt niet in zijn plannen voor te komen, terwijl het experiment met Carrasco ook niet herhaald werd.

Denk je dat Theate tegen Oekraïne zal kunnen spelen?

Meest recent

Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

45
45
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

85
85
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

669
669
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

141
141
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

62
62
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

143
143
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

71
71
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

227
227
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

101
101
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

479
479
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

473
473
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

387
387
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

857
857
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

201
201
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

262
262
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

401
401
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

55
55
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

572
572
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

218
218
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

178
178
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

98
98
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

74
74
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

478
478
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

275
275

Meer sportnieuws