'Club Brugge neemt afscheid van cultspeler'

door
'Club Brugge neemt afscheid van cultspeler'

Club Brugge staat maandag een eerste keer op het trainingsveld, maar dat zal wellicht nog zonder nieuwe spelers gebeuren. Tot dusver werd enkel Ardon Jashari vastgelegd, maar die vertoeft nog bij de Zwitserse selectie op het EK. Voorlopig verlaten er vooral spelers de landskampioen.

Ze lieten al weten dat het aflopende contract van Eder Balanta niet verlengd zal worden, terwijl er ook nog grote onzekerheid is over het aanblijven van Denis Odoi. Ook een aantal andere jongens zullen nog vertrekken uit het Jan Breydelstadion. Een volgende uitgaande transfer is in de maak.

LEES OOK: Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Homma verlaat Club Brugge

Ook Shion Homma staat op het punt om te vertrekken. Club plukte de 23-jarige Japanner twee jaar geleden voor 500.000 euro weg bij Albirex Niigata, maar hij kon zich nooit echt doorzetten. Hij speelde zijn matchen vooral bij Club NXT, voor de A-ploeg kwam hij amper zeven keer in actie.

Homma zal wel voor altijd een cultstatus hebben na zijn opvallende rol in de titelstrijd vorig seizoen. Met een goal en een assist tijdens zijn invalbeurt in de slotfase van de slotmatch op Union zorgde hij ervoor dat niet de Brusselaars, maar Antwerp uiteindelijk de kampioensbeker omhoog mochten steken.

Geen Vojvodina, maar terugkeer naar Japan

De voorbije weken werd Homma gelinkt aan een transfer naar het Servische Vojvodina, maar uiteindelijk keert hij terug naar Japan. Lokale media melden er dat hij op het punt staat om te tekenen bij Urawa Red Diamonds, dat niet aan zijn beste seizoen bezig is maar volgend jaar wel mee mag doen aan het WK voor clubs.

Homma had nog een jaar contract bij Club en dus betaalt Urawa nog een transfersom. De overgang zou nog voor het einde van de maand helemaal beklonken en officieel aangekondigd moeten worden.

Had hij meer kansen moeten krijgen bij Club?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

6
6
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

44
44
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

40
40
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

138
138
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

212
212
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

54
54
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

307
307
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

114
114
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

745
745
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

161
161
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

669
669
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

68
68
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

176
176
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

229
229
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

87
87
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

181
181
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

580
580
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

268
268
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

567
567
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws