'Club Brugge neemt afscheid van cultspeler'

1182
'Club Brugge neemt afscheid van cultspeler'

Club Brugge staat maandag een eerste keer op het trainingsveld, maar dat zal wellicht nog zonder nieuwe spelers gebeuren. Tot dusver werd enkel Ardon Jashari vastgelegd, maar die vertoeft nog bij de Zwitserse selectie op het EK. Voorlopig verlaten er vooral spelers de landskampioen.

Ze lieten al weten dat het aflopende contract van Eder Balanta niet verlengd zal worden, terwijl er ook nog grote onzekerheid is over het aanblijven van Denis Odoi. Ook een aantal andere jongens zullen nog vertrekken uit het Jan Breydelstadion. Een volgende uitgaande transfer is in de maak.

LEES OOK: Albert: "De titelstrijd gaat tussen hen"

Homma verlaat Club Brugge

Ook Shion Homma staat op het punt om te vertrekken. Club plukte de 23-jarige Japanner twee jaar geleden voor 500.000 euro weg bij Albirex Niigata, maar hij kon zich nooit echt doorzetten. Hij speelde zijn matchen vooral bij Club NXT, voor de A-ploeg kwam hij amper zeven keer in actie.

Homma zal wel voor altijd een cultstatus hebben na zijn opvallende rol in de titelstrijd vorig seizoen. Met een goal en een assist tijdens zijn invalbeurt in de slotfase van de slotmatch op Union zorgde hij ervoor dat niet de Brusselaars, maar Antwerp uiteindelijk de kampioensbeker omhoog mochten steken.

Geen Vojvodina, maar terugkeer naar Japan

De voorbije weken werd Homma gelinkt aan een transfer naar het Servische Vojvodina, maar uiteindelijk keert hij terug naar Japan. Lokale media melden er dat hij op het punt staat om te tekenen bij Urawa Red Diamonds, dat niet aan zijn beste seizoen bezig is maar volgend jaar wel mee mag doen aan het WK voor clubs.

Homma had nog een jaar contract bij Club en dus betaalt Urawa nog een transfersom. De overgang zou nog voor het einde van de maand helemaal beklonken en officieel aangekondigd moeten worden.

Had hij meer kansen moeten krijgen bij Club?

Meest recent

“Ja Boeckxske”: Kompany deelt rake sneer uit aan analist

Het was niet bepaald de meest voor de hand liggende combinatie na een wedstrijd van Bayern ...

12
12
Albert: "De titelstrijd gaat tussen hen"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League lijkt nu al stilaan zijn vorm te krijgen. Volgens analist ...

93
93
Degryse en Vandenbempt scherp voor dure Club Brugge-aanwinst

Lee Han-beom kende een veelbelovende start bij Club Brugge, maar volgens analisten Peter Vandenbempt ...

153
153
Bentayeb velt verrassend oordeel over Jupiler Pro League

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars verdienden als enige ploeg de overwinning. ...

228
228
Zorgwekkende situatie voor Duivel: "Heeft er niets te zoeken"

Philippe Albert heeft geen goed woord over voor de huidige situatie van Nicolas Raskin bij Rangers ...

58
58
Vandenbempt en Verheyen brengen fans in extase: "Eindelijk!"

Gert Verheyen en Peter Vandenbempt zijn al jarenlang goede vrienden en ook op professioneel vlak ...

65
65
Transferoffensief Anderlecht heeft gevolgen voor één speler

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars waren de betere in het veldspel en hadden ...

241
241
Sterkhouder bleef bij Genk: "Ik ben nog niet klaar"

Bij KRC Genk kende ze een héél lucratieve zomermercato. De Limburgers incasseerden net ...

135
135
Hautekiet ziet ander Standard: "Nog nooit gebeurd"

Standard won oververdiend met 1-0 van een matig Royal Antwerp FC. Met een elf op vijftien kennen ze ...

111
111
Ex-doelman STVV en Genk hangt de handschoenen aan de haak

De zomermercato ligt in de meeste landen achter de rug. De clubs waar de transfermarkt gesloten is, ...

163
163
Nog niet het beste Club: Leko velt verrassend oordeel

Club Brugge is zijn seizoen al bij al goed begonnen. Het ging wel onderuit in de topper op het veld ...

168
168
'Na dramatische start: KVM beslist over lot Vanderbiest'

Na amper vijf speeldagen loert er bij enkele teams in de Jupiler Pro League al een stevige crisis om ...

362
362
Mechele waarschuwt Club voor CL: "Moeilijker dan anders"

Dinsdagavond wordt de nieuwe campagne in de league phase van de Champions League afgetrapt. Club ...

114
114
Vanden Borre sabelt Vitor Bruno neer na opvallende uitspraak

Anderlecht bleef zondag dan wel op een 0-0 steken tegen Genk en blijft zo achter met een toch ...

229
229
Albert ziet zonder verguisde pion groot probleem Anderlecht

Door de goede prestaties in de voorrondes van de Europa League heerste er deze zomer groot ...

350
350
Pijnlijk: NAC zet Hoefkens na tumultueuze zomer op straat

Voor Carl Hoefkens was het een zeer bewogen zomer. De trainer leek lange tijd op weg naar OH Leuven, ...

119
119
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

71
71
'Utrecht verrast met Belgische trainer'

In de Eredivisie zijn ze intussen ook al vijf speeldagen ver en dat levert al enkele verrassingen ...

116
116
Verhaeghe brengt nieuws: Club moet verhuis uitstellen

Club Brugge trapt dinsdagavond tegen Aston Villa zijn campagne in de Champions League af. Dat ...

692
692
'Cercle strijdt met Hayen en Essevee voor oude bekende'

De transferperiode mag dan wel voorbij zijn, maar bij Cercle Brugge is het nog behoorlijk druk. ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Plotse megatransfer Cercle, Bayern grijpt in'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

239
239
Meteen rumoer bij Anderlecht: “Publiek wordt al nerveus”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen KRC Genk. Paars-Wit staat na vijf ...

421
421
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

238
238
Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting van Bommel

Lucas Stassin werd afgelopen zomer over het hoofd gezien in de WK-selectie van bondscoach Rudi ...

45
45
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar klappen vallen in de Jupiler Pro League. Tegen promovendus ...

197
197

Meer sportnieuws