'Club Brugge neemt afscheid van cultspeler'

1182 stemmen
'Club Brugge neemt afscheid van cultspeler'

Club Brugge staat maandag een eerste keer op het trainingsveld, maar dat zal wellicht nog zonder nieuwe spelers gebeuren. Tot dusver werd enkel Ardon Jashari vastgelegd, maar die vertoeft nog bij de Zwitserse selectie op het EK. Voorlopig verlaten er vooral spelers de landskampioen.

Ze lieten al weten dat het aflopende contract van Eder Balanta niet verlengd zal worden, terwijl er ook nog grote onzekerheid is over het aanblijven van Denis Odoi. Ook een aantal andere jongens zullen nog vertrekken uit het Jan Breydelstadion. Een volgende uitgaande transfer is in de maak.

LEES OOK: Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Homma verlaat Club Brugge

Ook Shion Homma staat op het punt om te vertrekken. Club plukte de 23-jarige Japanner twee jaar geleden voor 500.000 euro weg bij Albirex Niigata, maar hij kon zich nooit echt doorzetten. Hij speelde zijn matchen vooral bij Club NXT, voor de A-ploeg kwam hij amper zeven keer in actie.

Homma zal wel voor altijd een cultstatus hebben na zijn opvallende rol in de titelstrijd vorig seizoen. Met een goal en een assist tijdens zijn invalbeurt in de slotfase van de slotmatch op Union zorgde hij ervoor dat niet de Brusselaars, maar Antwerp uiteindelijk de kampioensbeker omhoog mochten steken.

Geen Vojvodina, maar terugkeer naar Japan

De voorbije weken werd Homma gelinkt aan een transfer naar het Servische Vojvodina, maar uiteindelijk keert hij terug naar Japan. Lokale media melden er dat hij op het punt staat om te tekenen bij Urawa Red Diamonds, dat niet aan zijn beste seizoen bezig is maar volgend jaar wel mee mag doen aan het WK voor clubs.

Homma had nog een jaar contract bij Club en dus betaalt Urawa nog een transfersom. De overgang zou nog voor het einde van de maand helemaal beklonken en officieel aangekondigd moeten worden.

Had hij meer kansen moeten krijgen bij Club?

Meest recent

Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

26
26
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

28
28
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

217
217
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

204
204
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

62
62
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

134
134
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

114
114
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

264
264
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

214
214
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

73
73
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

146
146
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

258
258
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

271
271
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

461
461
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

344
344
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

251
251
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

456
456
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

150
150
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

60
60
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

270
270
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

271
271
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

599
599
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

335
335
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

489
489
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

134
134

Meer sportnieuws