'AA Gent ziet prijs voor topdoelwit verder stijgen'

door
'AA Gent ziet prijs voor topdoelwit verder stijgen'

AA Gent heeft de voorbije weken al zijn sportieve structuur hertekend en met Andri Gudjohnsen werd er ook al een eerste aanwinst vastgelegd. Met de IJslander werd er een broodnodige spits aangetrokken, maar daar zal het niet bij blijven. Ze blijven in Gent naar offensieve versterking zoeken.

In januari zag Gent immers Malick Fofana, Gift Orban én Hugo Cuypers vertrekken en dat werd nooit opgevangen. Deze zomer nemen ze bovendien ook afscheid van Laurent Depoitre, die geen nieuw contract krijgt. Daardoor blijven enkel nog Tarik Tissoudali en de jonkies Fernandez-Pardo en Sonko over als aanvallers.

LEES OOK: 'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent dacht aan Kanga

Om de voorhoede verder aan te vullen dachten ze de voorbije weken bij Gent aan een bekende naam. Ze werden namelijk meermaals gelinkt aan Wilfried Kanga. De Ivoriaan was afgelopen seizoen een zeldzaam lichtpunt bij Standard, dat hem huurde van Hertha BSC.

De Duitse club wil het goede seizoen van Kanga verzilveren en daar hoopte Gent van te profiteren. Het zal echter zeer diep in de buidel moeten tasten, want de prijs van Kanga lijkt alleen maar te stijgen.

Hertha trekt zijn vraagprijs op

Sky-journalist Florian Plettenberg weet dat Hertha intussen al verschillende aanbiedingen van rond de 5 miljoen euro gekregen heeft. Daardoor willen ze er nu nog wat meer uit persen. De vraagprijs zou intussen opgelopen zijn tot 6 à 7 miljoen euro.

Voor Gent is dat toch een fors bedrag, ondanks de stevige transfersommen die ze de voorbije maanden wel geïncasseerd hebben. Misschien zullen ze toch stilaan elders beginnen speuren naar een nieuwe spits.

Moet Gent nog een poging wagen voor hem?

Meest recent

'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

4
4
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

28
28
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

14
14
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

87
87
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

365
365
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

375
375
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

144
144
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

263
263
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

84
84
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

104
104
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

265
265
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

317
317
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

104
104
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

104
104
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

125
125
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

242
242
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

177
177
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

167
167
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

159
159
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

436
436
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

421
421
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

559
559
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

416
416
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

130
130

Meer sportnieuws