'AA Gent ziet prijs voor topdoelwit verder stijgen'

door
'AA Gent ziet prijs voor topdoelwit verder stijgen'

AA Gent heeft de voorbije weken al zijn sportieve structuur hertekend en met Andri Gudjohnsen werd er ook al een eerste aanwinst vastgelegd. Met de IJslander werd er een broodnodige spits aangetrokken, maar daar zal het niet bij blijven. Ze blijven in Gent naar offensieve versterking zoeken.

In januari zag Gent immers Malick Fofana, Gift Orban én Hugo Cuypers vertrekken en dat werd nooit opgevangen. Deze zomer nemen ze bovendien ook afscheid van Laurent Depoitre, die geen nieuw contract krijgt. Daardoor blijven enkel nog Tarik Tissoudali en de jonkies Fernandez-Pardo en Sonko over als aanvallers.

LEES OOK: Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

AA Gent dacht aan Kanga

Om de voorhoede verder aan te vullen dachten ze de voorbije weken bij Gent aan een bekende naam. Ze werden namelijk meermaals gelinkt aan Wilfried Kanga. De Ivoriaan was afgelopen seizoen een zeldzaam lichtpunt bij Standard, dat hem huurde van Hertha BSC.

De Duitse club wil het goede seizoen van Kanga verzilveren en daar hoopte Gent van te profiteren. Het zal echter zeer diep in de buidel moeten tasten, want de prijs van Kanga lijkt alleen maar te stijgen.

Hertha trekt zijn vraagprijs op

Sky-journalist Florian Plettenberg weet dat Hertha intussen al verschillende aanbiedingen van rond de 5 miljoen euro gekregen heeft. Daardoor willen ze er nu nog wat meer uit persen. De vraagprijs zou intussen opgelopen zijn tot 6 à 7 miljoen euro.

Voor Gent is dat toch een fors bedrag, ondanks de stevige transfersommen die ze de voorbije maanden wel geïncasseerd hebben. Misschien zullen ze toch stilaan elders beginnen speuren naar een nieuwe spits.

Moet Gent nog een poging wagen voor hem?

Meest recent

Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

45
45
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

14
14
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

278
278
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

301
301
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

56
56
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

323
323
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

100
100
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

109
109
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

59
59
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

658
658
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

72
72
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

431
431
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

532
532
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

349
349
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

586
586
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

281
281
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

388
388
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

1124
1124
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

465
465
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

510
510
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

133
133
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

249
249
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

383
383
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

478
478

Meer sportnieuws