'AA Gent ziet prijs voor topdoelwit verder stijgen'

412
'AA Gent ziet prijs voor topdoelwit verder stijgen'

AA Gent heeft de voorbije weken al zijn sportieve structuur hertekend en met Andri Gudjohnsen werd er ook al een eerste aanwinst vastgelegd. Met de IJslander werd er een broodnodige spits aangetrokken, maar daar zal het niet bij blijven. Ze blijven in Gent naar offensieve versterking zoeken.

In januari zag Gent immers Malick Fofana, Gift Orban én Hugo Cuypers vertrekken en dat werd nooit opgevangen. Deze zomer nemen ze bovendien ook afscheid van Laurent Depoitre, die geen nieuw contract krijgt. Daardoor blijven enkel nog Tarik Tissoudali en de jonkies Fernandez-Pardo en Sonko over als aanvallers.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

AA Gent dacht aan Kanga

Om de voorhoede verder aan te vullen dachten ze de voorbije weken bij Gent aan een bekende naam. Ze werden namelijk meermaals gelinkt aan Wilfried Kanga. De Ivoriaan was afgelopen seizoen een zeldzaam lichtpunt bij Standard, dat hem huurde van Hertha BSC.

De Duitse club wil het goede seizoen van Kanga verzilveren en daar hoopte Gent van te profiteren. Het zal echter zeer diep in de buidel moeten tasten, want de prijs van Kanga lijkt alleen maar te stijgen.

Hertha trekt zijn vraagprijs op

Sky-journalist Florian Plettenberg weet dat Hertha intussen al verschillende aanbiedingen van rond de 5 miljoen euro gekregen heeft. Daardoor willen ze er nu nog wat meer uit persen. De vraagprijs zou intussen opgelopen zijn tot 6 à 7 miljoen euro.

Voor Gent is dat toch een fors bedrag, ondanks de stevige transfersommen die ze de voorbije maanden wel geïncasseerd hebben. Misschien zullen ze toch stilaan elders beginnen speuren naar een nieuwe spits.

Moet Gent nog een poging wagen voor hem?

Meest recent

Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

2
2
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

3
3
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

18
18
Opstellingen: twee wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

55
55
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

23
23
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

84
84
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

212
212
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

202
202
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

35
35
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

238
238
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

48
48
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

289
289
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

86
86
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

103
103
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

335
335
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

187
187
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

109
109
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

27
27
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

427
427
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

30
30
Hard dilemma Van Bommel: bijrol voor drie grote namen?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

222
222
Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. ...

258
258
Antwerp-pion flirt plots met buitenlandse transfer

Royal Antwerp FC is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Onder Mavin Compper was de start goed, ...

223
223
‘KV Mechelen hakt knoop door over ontslag Vanderbiest’

Fred Vanderbiest ligt al een tijdje onder vuur bij KV Mechelen. Na een 3 op 21 is het vijf voor ...

634
634

Meer sportnieuws