'AA Gent ziet prijs voor topdoelwit verder stijgen'

412 stemmen
'AA Gent ziet prijs voor topdoelwit verder stijgen'

AA Gent heeft de voorbije weken al zijn sportieve structuur hertekend en met Andri Gudjohnsen werd er ook al een eerste aanwinst vastgelegd. Met de IJslander werd er een broodnodige spits aangetrokken, maar daar zal het niet bij blijven. Ze blijven in Gent naar offensieve versterking zoeken.

In januari zag Gent immers Malick Fofana, Gift Orban én Hugo Cuypers vertrekken en dat werd nooit opgevangen. Deze zomer nemen ze bovendien ook afscheid van Laurent Depoitre, die geen nieuw contract krijgt. Daardoor blijven enkel nog Tarik Tissoudali en de jonkies Fernandez-Pardo en Sonko over als aanvallers.

LEES OOK: AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent dacht aan Kanga

Om de voorhoede verder aan te vullen dachten ze de voorbije weken bij Gent aan een bekende naam. Ze werden namelijk meermaals gelinkt aan Wilfried Kanga. De Ivoriaan was afgelopen seizoen een zeldzaam lichtpunt bij Standard, dat hem huurde van Hertha BSC.

De Duitse club wil het goede seizoen van Kanga verzilveren en daar hoopte Gent van te profiteren. Het zal echter zeer diep in de buidel moeten tasten, want de prijs van Kanga lijkt alleen maar te stijgen.

Hertha trekt zijn vraagprijs op

Sky-journalist Florian Plettenberg weet dat Hertha intussen al verschillende aanbiedingen van rond de 5 miljoen euro gekregen heeft. Daardoor willen ze er nu nog wat meer uit persen. De vraagprijs zou intussen opgelopen zijn tot 6 à 7 miljoen euro.

Voor Gent is dat toch een fors bedrag, ondanks de stevige transfersommen die ze de voorbije maanden wel geïncasseerd hebben. Misschien zullen ze toch stilaan elders beginnen speuren naar een nieuwe spits.

Moet Gent nog een poging wagen voor hem?

Meest recent

Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

10
10
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

51
51
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

195
195
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

375
375
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

32
32
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

58
58
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

65
65
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

196
196
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

41
41
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

13
13
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

39
39
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

330
330
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

115
115
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

538
538
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

472
472
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

163
163
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

89
89
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

91
91
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

198
198
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

75
75
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

132
132
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

437
437
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

201
201

Meer sportnieuws