'AA Gent ziet prijs voor topdoelwit verder stijgen'

door
'AA Gent ziet prijs voor topdoelwit verder stijgen'

AA Gent heeft de voorbije weken al zijn sportieve structuur hertekend en met Andri Gudjohnsen werd er ook al een eerste aanwinst vastgelegd. Met de IJslander werd er een broodnodige spits aangetrokken, maar daar zal het niet bij blijven. Ze blijven in Gent naar offensieve versterking zoeken.

In januari zag Gent immers Malick Fofana, Gift Orban én Hugo Cuypers vertrekken en dat werd nooit opgevangen. Deze zomer nemen ze bovendien ook afscheid van Laurent Depoitre, die geen nieuw contract krijgt. Daardoor blijven enkel nog Tarik Tissoudali en de jonkies Fernandez-Pardo en Sonko over als aanvallers.

LEES OOK: De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

AA Gent dacht aan Kanga

Om de voorhoede verder aan te vullen dachten ze de voorbije weken bij Gent aan een bekende naam. Ze werden namelijk meermaals gelinkt aan Wilfried Kanga. De Ivoriaan was afgelopen seizoen een zeldzaam lichtpunt bij Standard, dat hem huurde van Hertha BSC.

De Duitse club wil het goede seizoen van Kanga verzilveren en daar hoopte Gent van te profiteren. Het zal echter zeer diep in de buidel moeten tasten, want de prijs van Kanga lijkt alleen maar te stijgen.

Hertha trekt zijn vraagprijs op

Sky-journalist Florian Plettenberg weet dat Hertha intussen al verschillende aanbiedingen van rond de 5 miljoen euro gekregen heeft. Daardoor willen ze er nu nog wat meer uit persen. De vraagprijs zou intussen opgelopen zijn tot 6 à 7 miljoen euro.

Voor Gent is dat toch een fors bedrag, ondanks de stevige transfersommen die ze de voorbije maanden wel geïncasseerd hebben. Misschien zullen ze toch stilaan elders beginnen speuren naar een nieuwe spits.

Moet Gent nog een poging wagen voor hem?

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

13
13
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

69
69
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

40
40
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

185
185
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

238
238
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

36
36
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

509
509
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

235
235
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

35
35
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

455
455
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

38
38
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

274
274
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

120
120
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

109
109
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

517
517
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

66
66
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

186
186
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

164
164
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

138
138
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

88
88
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

144
144

Meer sportnieuws