'Real Madrid is clubicoon definitief kwijt'

241 stemmen
'Real Madrid is clubicoon definitief kwijt'

Real Madrid sleepte enkele weken geleden voor de vijftiende keer in zijn geschiedenis de Champions League in de wacht, nadat ze in de finale in het slotkwartier Borussia Dortmund over de knie wisten te leggen. Voor een aantal iconen van de Koninklijke was het hun laatste kunstje.

Toni Kroos had al een tijdje voor de finale aangekondigd dat hij na het EK zou stoppen met voetballen, waardoor de finale dus zijn laatste wedstrijd op clubniveau werd. Maar nu blijkt dat nog een andere oudgediende op Wembley een laatste keer het shirt van Real gedragen heeft.

LEES OOK: Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Real verliest Nacho

Ook Nacho Fernandez zal Real verlaten, zo verzekert Marca nu. Een mogelijk vertrek van de 34-jarige verdediger hing al een tijdje in de lucht, want zijn contract loopt op het einde van de maand af. Nacho twijfelde nog tussen bijtekenen of ingaan op een lucratief voorstel uit Saudi-Arabië.

Het is uiteindelijk dat laatste geworden, want Nacho zou straks zijn handtekening zetten bij promovendus Al-Qadsiah. Daar zal hij ploegmaat worden van onder meer Koen Casteels, want de Rode Duivel rondde al voor de start van het EK zijn transfer af naar diezelfde club.

Ploegmaat van Casteels

Nacho zou in Saudi-Arabië een slordige 10 miljoen euro per jaar gaan opstrijken. Hij was tot dusver zijn volledige carrière bij Real aan de slag geweest, al was hij er veelal een optie in de breedte. Het afgelopen seizoen was hij wel titularis en zelfs aanvoerder. In totaal speelde Nacho 364 wedstrijden voor Real, waarin hij zestien keer scoorde en tien assists gaf.

Real moet nu op zoek naar een vervanger en dat zal wellicht de 18-jarige Fransman Leny Yoro worden. De jonge verdediger van Lille is ook gegeerd door enkele Engelse grootmachten, maar zou de voorkeur geven aan een transfer naar de Spaanse hoofdstad.

Een aderlating voor Real Madrid?

Meest recent

'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

12
12
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

18
18
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

79
79
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

153
153
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

761
761
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

163
163
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

74
74
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

158
158
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

86
86
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

249
249
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

106
106
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

516
516
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

499
499
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

405
405
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

904
904
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

210
210
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

272
272
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

418
418
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

56
56
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

584
584
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

228
228
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

184
184
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

101
101
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

78
78

Meer sportnieuws