'Real Madrid is clubicoon definitief kwijt'

door
'Real Madrid is clubicoon definitief kwijt'

Real Madrid sleepte enkele weken geleden voor de vijftiende keer in zijn geschiedenis de Champions League in de wacht, nadat ze in de finale in het slotkwartier Borussia Dortmund over de knie wisten te leggen. Voor een aantal iconen van de Koninklijke was het hun laatste kunstje.

Toni Kroos had al een tijdje voor de finale aangekondigd dat hij na het EK zou stoppen met voetballen, waardoor de finale dus zijn laatste wedstrijd op clubniveau werd. Maar nu blijkt dat nog een andere oudgediende op Wembley een laatste keer het shirt van Real gedragen heeft.

LEES OOK: Real Madrid – Marseille zindert na: “Een grote schande!”

Real verliest Nacho

Ook Nacho Fernandez zal Real verlaten, zo verzekert Marca nu. Een mogelijk vertrek van de 34-jarige verdediger hing al een tijdje in de lucht, want zijn contract loopt op het einde van de maand af. Nacho twijfelde nog tussen bijtekenen of ingaan op een lucratief voorstel uit Saudi-Arabië.

Het is uiteindelijk dat laatste geworden, want Nacho zou straks zijn handtekening zetten bij promovendus Al-Qadsiah. Daar zal hij ploegmaat worden van onder meer Koen Casteels, want de Rode Duivel rondde al voor de start van het EK zijn transfer af naar diezelfde club.

Ploegmaat van Casteels

Nacho zou in Saudi-Arabië een slordige 10 miljoen euro per jaar gaan opstrijken. Hij was tot dusver zijn volledige carrière bij Real aan de slag geweest, al was hij er veelal een optie in de breedte. Het afgelopen seizoen was hij wel titularis en zelfs aanvoerder. In totaal speelde Nacho 364 wedstrijden voor Real, waarin hij zestien keer scoorde en tien assists gaf.

Real moet nu op zoek naar een vervanger en dat zal wellicht de 18-jarige Fransman Leny Yoro worden. De jonge verdediger van Lille is ook gegeerd door enkele Engelse grootmachten, maar zou de voorkeur geven aan een transfer naar de Spaanse hoofdstad.

Een aderlating voor Real Madrid?

Meest recent

Mourinho heeft beet: bizarre clausule trekt aandacht

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

4
4
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

122
122
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

19
19
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

512
512
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

330
330
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

179
179
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

134
134
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

95
95
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

206
206
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

64
64
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

452
452
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

483
483
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

126
126
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

186
186
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

126
126
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

305
305
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

320
320
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

130
130
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

280
280
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

946
946
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

274
274
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

98
98
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

144
144
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

110
110
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

73
73

Meer sportnieuws