'Real Madrid is clubicoon definitief kwijt'

door
'Real Madrid is clubicoon definitief kwijt'

Real Madrid sleepte enkele weken geleden voor de vijftiende keer in zijn geschiedenis de Champions League in de wacht, nadat ze in de finale in het slotkwartier Borussia Dortmund over de knie wisten te leggen. Voor een aantal iconen van de Koninklijke was het hun laatste kunstje.

Toni Kroos had al een tijdje voor de finale aangekondigd dat hij na het EK zou stoppen met voetballen, waardoor de finale dus zijn laatste wedstrijd op clubniveau werd. Maar nu blijkt dat nog een andere oudgediende op Wembley een laatste keer het shirt van Real gedragen heeft.

LEES OOK: ///

Real verliest Nacho

Ook Nacho Fernandez zal Real verlaten, zo verzekert Marca nu. Een mogelijk vertrek van de 34-jarige verdediger hing al een tijdje in de lucht, want zijn contract loopt op het einde van de maand af. Nacho twijfelde nog tussen bijtekenen of ingaan op een lucratief voorstel uit Saudi-Arabië.

Het is uiteindelijk dat laatste geworden, want Nacho zou straks zijn handtekening zetten bij promovendus Al-Qadsiah. Daar zal hij ploegmaat worden van onder meer Koen Casteels, want de Rode Duivel rondde al voor de start van het EK zijn transfer af naar diezelfde club.

Ploegmaat van Casteels

Nacho zou in Saudi-Arabië een slordige 10 miljoen euro per jaar gaan opstrijken. Hij was tot dusver zijn volledige carrière bij Real aan de slag geweest, al was hij er veelal een optie in de breedte. Het afgelopen seizoen was hij wel titularis en zelfs aanvoerder. In totaal speelde Nacho 364 wedstrijden voor Real, waarin hij zestien keer scoorde en tien assists gaf.

Real moet nu op zoek naar een vervanger en dat zal wellicht de 18-jarige Fransman Leny Yoro worden. De jonge verdediger van Lille is ook gegeerd door enkele Engelse grootmachten, maar zou de voorkeur geven aan een transfer naar de Spaanse hoofdstad.

Een aderlating voor Real Madrid?

Meest recent

Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

0
0
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

5
5
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

247
247
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

104
104
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

221
221
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

26
26
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

199
199
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

179
179
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

146
146
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

275
275
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

168
168
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

412
412
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

129
129
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

39
39
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

233
233
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

421
421
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

48
48
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

130
130
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

474
474
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

281
281
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

517
517
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

362
362
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

258
258
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

198
198

Meer sportnieuws