Tsjechië gefrustreerd na krachtmeting met Georgië

35 stemmen
Tsjechië gefrustreerd na krachtmeting met Georgië

Om 15u begonnen Georgië en Tsjechië aan de EK-dag. Beiden hadden nood aan een driepunter, maar die wisten ze niet te behalen. De twee ploegen scoorden elk één keer. 

LEES OOK: Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

Georgië komt verrassend op 0-1

Tsjechië kreeg meteen twee goede kansen, maar de Georgische doelman stond pal. De Tsjechen begonnen ijzersterk en aan een hoog tempo aan het duel. Georgië zag sterretjes. De 0-1 hing in de lucht en die kwam er ook.

Halverwege de eerste helft scoorde Hlozek de 0-1, maar de VAR kwam tussen. Hands en dus geen verdiende openingsgoal. De Tsjechen waren baas, maar kregen in de extra tijd een forse tegenvaller te verwerken. Georgië kreeg na hands immers een penalty! Mikautadze (ex-Seraing) zette zich achter de bal en hij trapte die onhoudbaar in doel: 1-0. Dat was de ruststand.

Tsjechië komt terug in de partij

Na de rust moest Tsjechië vol aan de bak. Iets voorbij het uur wist Tsjechië dan toch de verdiende gelijkmaker te scoren. Schick wist via een gelukje de 1-1 te scoren. Het was koffiedik kijken. Tsjechië probeerde nadien nog de winnende treffer te scoren, maar dat lukte niet. Georgië miste nog een uitgelezen kans.

De tweede helft was echter teleurstellend. Er werd niet meer gescoord en voor Georgië en Tsjechië wordt het nog een zeer spannende laatste speeldag. Beiden hebben 1 op 6 na twee speeldagen.

Scoreverloop:

  • 1-0 (45') Georges Mikautadze (pen.)
  • 1-1 (59') Patrick Schick

Gaan beiden uitgeschakeld worden?

Meest recent

Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

0
0
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

29
29
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

60
60
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

60
60
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

51
51
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

126
126
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

514
514
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

47
47
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

62
62
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

356
356
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

437
437
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

534
534
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

929
929
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

119
119
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

543
543
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

140
140
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

102
102
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

155
155
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

432
432
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

744
744
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

320
320
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

518
518
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

415
415
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

241
241

Meer sportnieuws