‘KAA Gent verliest blufpoker en ziet club afhaken'

door
‘KAA Gent verliest blufpoker en ziet club afhaken'

De zomermercato staat voor de deur en ook KAA Gent is de transfermarkt aan het afspeuren voor opportuniteiten. De Buffalo’s moeten echter ook rekening houden met enkele vertrekkers.

KAA Gent kon op het nippertje nog Europees voetbal afdwingen, maar sommige spelers vinden dat ze klaar zijn voor een stap hogerop. Ook voor Archie Brown lijkt een zomertransfer een reële optie.

LEES OOK: De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

Club haakt af

Eerder kwam al naar buiten dat KAA Gent een transfersom van rond de zeventien miljoen euro eist voor Brown. Het geïnteresseerde Lazio Roma lijkt daardoor af te haken, laat journalist Afredo Pedulla weten. De Italianen vinden Brown te duur en lijken zich te richten op andere opties.

Dat betekent niet per sé slecht nieuws voor KAA Gent. Ook de Premier League is nog steeds een serieuze opties en zelfs AC Milan werd in het verleden al genoemd. Toch moeten de Buffalo's oppassen met blufpoker. Een ongelukkige speler in de selectie kan gemist worden als kiespijn.

Toch jackpot?

Brown heeft nog een langdurige verbintenis tot 2027 bij KAA Gent en clubs zoals Crystal Palace, Everton en Chelsea zijn enkele namen die naar de verdediger lonken. De Buffalo’s legden vorig jaar nog vier miljoen euro op tafel bij het Zwitserse Lausanne.

Nu hoopt KAA Gent aldus een veelvoud te verdienen aan Brown. De 21-jarige Engelsman kende een sterk seizoen op de flank van KAA Gent en lijkt klaar voor een stapje hogerop. Het is nog maar de vraag hoeveel KAA Gent daadwerkelijk kan vangen voor de linksback.

Is Brown klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

26
26
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

10
10
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

75
75
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

57
57
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

255
255
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

75
75
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

99
99
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

140
140
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

266
266
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

276
276
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

56
56
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

325
325
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

280
280
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

176
176
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

308
308
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

284
284
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

236
236
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

48
48
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

111
111
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

247
247
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

201
201
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

170
170
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

211
211
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

407
407

Meer sportnieuws