Roemenië schrikt niet van Rode Duivels en heeft plan

door
Roemenië schrikt niet van Rode Duivels en heeft plan

Vanavond om 21u nemen de Rode Duivels het op tegen Roemenië. De manschappen van bondscoach Domenico Tedesco kunnen best drie punten pakken want het staat momenteel laatste in Groep E.

De Rode Duivels moeten aldus nog vol aan de bak op het Europees Kampioenschap in Duitsland. De eerste groepswedstrijd werd verrassend met 0-1 verloren van Slowakije, dat toch werd gezien als zwakke broertje van de groep.

LEES OOK: Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Roemenië schrikt niet

De Roemenen wonnen op de eerste speeldag dan weer verrassend met 3-0 van Oekraïne. "Het is het team dat de tegenstander moet afstoppen, niet de spelers individueel. Dat kunnen we en dat geeft ons ook vertrouwen. Tegen Oekraïne hebben we dat al getoond. Na die eerste wedstrijd zit de moraal goed”, zegt verdediger Radu Dragusin op een persconferentie.

Volgens Dragusin is er niet meer druk als anders en heeft Roemenië een plan klaar. "Wij staan altijd onder druk, dat is zo bij het nationale elftal. Dat is nu dus niet anders. We hebben vertrouwen en weten dat we een goeie wedstrijd kunnen spelen. We hopen passie, enthousiasme en energie op het veld te brengen, zoals tegen Oekraïne. Hopelijk levert dat resultaat op”, citeert Sporza de verdediger van Tottenham.

Drie punten een must

In Groep E van het EK in Duitsland prijkt België voorlopig op de laatste plek met nul punten. Gisteren won Oekraïne met 1-2 van Slowakije waardoor zowel Roemenië, Slowakije als Oekraïne drie punten tellen. Als de Rode Duivels vanavond winnen ligt de groep volledig open.

Zie jij de Rode Duivels winnen van Roemenië?

Meest recent

'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

8
8
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

56
56
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

33
33
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

40
40
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

615
615
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

153
153
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

238
238
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

97
97
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

84
84
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

341
341
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

132
132
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

178
178
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

527
527
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

31
31
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

60
60
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

231
231
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

182
182
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

97
97
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

195
195
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

435
435
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

159
159
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

242
242

Meer sportnieuws