Roemenië schrikt niet van Rode Duivels en heeft plan

89 stemmen
Roemenië schrikt niet van Rode Duivels en heeft plan

Vanavond om 21u nemen de Rode Duivels het op tegen Roemenië. De manschappen van bondscoach Domenico Tedesco kunnen best drie punten pakken want het staat momenteel laatste in Groep E.

De Rode Duivels moeten aldus nog vol aan de bak op het Europees Kampioenschap in Duitsland. De eerste groepswedstrijd werd verrassend met 0-1 verloren van Slowakije, dat toch werd gezien als zwakke broertje van de groep.

LEES OOK: Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Roemenië schrikt niet

De Roemenen wonnen op de eerste speeldag dan weer verrassend met 3-0 van Oekraïne. "Het is het team dat de tegenstander moet afstoppen, niet de spelers individueel. Dat kunnen we en dat geeft ons ook vertrouwen. Tegen Oekraïne hebben we dat al getoond. Na die eerste wedstrijd zit de moraal goed”, zegt verdediger Radu Dragusin op een persconferentie.

Volgens Dragusin is er niet meer druk als anders en heeft Roemenië een plan klaar. "Wij staan altijd onder druk, dat is zo bij het nationale elftal. Dat is nu dus niet anders. We hebben vertrouwen en weten dat we een goeie wedstrijd kunnen spelen. We hopen passie, enthousiasme en energie op het veld te brengen, zoals tegen Oekraïne. Hopelijk levert dat resultaat op”, citeert Sporza de verdediger van Tottenham.

Drie punten een must

In Groep E van het EK in Duitsland prijkt België voorlopig op de laatste plek met nul punten. Gisteren won Oekraïne met 1-2 van Slowakije waardoor zowel Roemenië, Slowakije als Oekraïne drie punten tellen. Als de Rode Duivels vanavond winnen ligt de groep volledig open.

Zie jij de Rode Duivels winnen van Roemenië?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

3
3
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

13
13
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

123
123
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

67
67
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

151
151
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

152
152
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

193
193
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

89
89
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

193
193
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

879
879
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

383
383
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

212
212
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

228
228
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

377
377
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

319
319
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

69
69
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

282
282
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

357
357
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

481
481
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

228
228
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

376
376
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

209
209
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

172
172
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

360
360
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

367
367

Meer sportnieuws