Roemenië schrikt niet van Rode Duivels en heeft plan

89 stemmen
Roemenië schrikt niet van Rode Duivels en heeft plan

Vanavond om 21u nemen de Rode Duivels het op tegen Roemenië. De manschappen van bondscoach Domenico Tedesco kunnen best drie punten pakken want het staat momenteel laatste in Groep E.

De Rode Duivels moeten aldus nog vol aan de bak op het Europees Kampioenschap in Duitsland. De eerste groepswedstrijd werd verrassend met 0-1 verloren van Slowakije, dat toch werd gezien als zwakke broertje van de groep.

LEES OOK: Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Roemenië schrikt niet

De Roemenen wonnen op de eerste speeldag dan weer verrassend met 3-0 van Oekraïne. "Het is het team dat de tegenstander moet afstoppen, niet de spelers individueel. Dat kunnen we en dat geeft ons ook vertrouwen. Tegen Oekraïne hebben we dat al getoond. Na die eerste wedstrijd zit de moraal goed”, zegt verdediger Radu Dragusin op een persconferentie.

Volgens Dragusin is er niet meer druk als anders en heeft Roemenië een plan klaar. "Wij staan altijd onder druk, dat is zo bij het nationale elftal. Dat is nu dus niet anders. We hebben vertrouwen en weten dat we een goeie wedstrijd kunnen spelen. We hopen passie, enthousiasme en energie op het veld te brengen, zoals tegen Oekraïne. Hopelijk levert dat resultaat op”, citeert Sporza de verdediger van Tottenham.

Drie punten een must

In Groep E van het EK in Duitsland prijkt België voorlopig op de laatste plek met nul punten. Gisteren won Oekraïne met 1-2 van Slowakije waardoor zowel Roemenië, Slowakije als Oekraïne drie punten tellen. Als de Rode Duivels vanavond winnen ligt de groep volledig open.

Zie jij de Rode Duivels winnen van Roemenië?

Meest recent

Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

15
15
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

12
12
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

9
9
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

17
17
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

66
66
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

286
286
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

69
69
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

52
52
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

176
176
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

59
59
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

55
55
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

113
113
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

87
87
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

38
38
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

57
57
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

345
345
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

60
60
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

217
217
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

270
270
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

193
193
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

268
268
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

204
204
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

132
132
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

399
399

Meer sportnieuws