Club Brugge sluit speler weer in de armen

2875 stemmen
Club Brugge sluit speler weer in de armen

Club Brugge is begonnen aan de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen. Vrijdag kwamen de spelers bijeen om medische en fysieke testen afleggen. Het Nieuwsblad gaf meer informatie over de selectie van coach Nicky Hayen.

Hayen werd met Club Brugge alsnog landskampioen na een knappe comeback in de Champions Play-Offs van de Jupiler Pro League en mag dan ook aanblijven als hoofdtrainer van Blauw-Zwart. De T1 zag een uitgedunde selectie samenkomen voor het nieuwe seizoen.

LEES OOK: Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

Kans voor speler?

Verschillende spelers zijn actief op het Europees Kampioenschap in Duitsland en de Zuid-Amerikaanse Copa America (De Cuyper, Jashari, Skov Olsen, Skoras en Ordonez). Sommige basiskrachten krijgen nog een extra week verlof na het slopende seizoen plus Play-Offs.

Casper Nielsen, Philippe Zinckernagel, Kyriani Sabbe, Nordin Jackers, Bursik, Barbera, Talbi, Dedryck Boyata en de (zwaar) geblesseerde Bjorn Meijer waren allemaal aanwezig. Ook Romeo Vermant, vorig seizoen nog uitgeleend aan Westerlo, wordt weer in de armen gesloten.

Goed seizoen

De zoon van Sven Vermant speelde het afgelopen seizoen een half jaar bij Westerlo en deed het daar niet onaardig. In acht competitiewedstrijden kon hij twee keer scoren en twee assists geven. Mogelijk krijgt hij dit seizoen weer een kans bij Club Brugge, zeker na het vertrek van Igor Thiago.

Maandag zal Hayen de eerste groepstraining van het nieuwe seizoen bij Club Brugge leiden. Maar liefst tien beloften zullen een kans krijgen om zich te bewijzen.

Moet Vermant een kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

30
30
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

15
15
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

70
70
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

105
105
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

40
40
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

94
94
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

183
183
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

106
106
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

110
110
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

282
282
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

183
183
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

153
153
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

202
202
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

325
325
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

231
231
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

479
479
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

249
249
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

102
102
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

474
474
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

304
304
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

270
270
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

108
108
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

198
198

Meer sportnieuws