Club Brugge sluit speler weer in de armen

door
Club Brugge sluit speler weer in de armen

Club Brugge is begonnen aan de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen. Vrijdag kwamen de spelers bijeen om medische en fysieke testen afleggen. Het Nieuwsblad gaf meer informatie over de selectie van coach Nicky Hayen.

Hayen werd met Club Brugge alsnog landskampioen na een knappe comeback in de Champions Play-Offs van de Jupiler Pro League en mag dan ook aanblijven als hoofdtrainer van Blauw-Zwart. De T1 zag een uitgedunde selectie samenkomen voor het nieuwe seizoen.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Kans voor speler?

Verschillende spelers zijn actief op het Europees Kampioenschap in Duitsland en de Zuid-Amerikaanse Copa America (De Cuyper, Jashari, Skov Olsen, Skoras en Ordonez). Sommige basiskrachten krijgen nog een extra week verlof na het slopende seizoen plus Play-Offs.

Casper Nielsen, Philippe Zinckernagel, Kyriani Sabbe, Nordin Jackers, Bursik, Barbera, Talbi, Dedryck Boyata en de (zwaar) geblesseerde Bjorn Meijer waren allemaal aanwezig. Ook Romeo Vermant, vorig seizoen nog uitgeleend aan Westerlo, wordt weer in de armen gesloten.

Goed seizoen

De zoon van Sven Vermant speelde het afgelopen seizoen een half jaar bij Westerlo en deed het daar niet onaardig. In acht competitiewedstrijden kon hij twee keer scoren en twee assists geven. Mogelijk krijgt hij dit seizoen weer een kans bij Club Brugge, zeker na het vertrek van Igor Thiago.

Maandag zal Hayen de eerste groepstraining van het nieuwe seizoen bij Club Brugge leiden. Maar liefst tien beloften zullen een kans krijgen om zich te bewijzen.

Moet Vermant een kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

254
254
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

80
80
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

45
45
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

54
54
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

83
83
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

36
36
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

413
413
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

36
36
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

52
52
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

62
62
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

327
327
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

51
51
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

133
133
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

88
88
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

151
151
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

301
301
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

323
323
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

248
248
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

179
179
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

106
106
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

149
149
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

130
130
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

188
188

Meer sportnieuws