Club Brugge sluit speler weer in de armen

door
Club Brugge sluit speler weer in de armen

Club Brugge is begonnen aan de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen. Vrijdag kwamen de spelers bijeen om medische en fysieke testen afleggen. Het Nieuwsblad gaf meer informatie over de selectie van coach Nicky Hayen.

Hayen werd met Club Brugge alsnog landskampioen na een knappe comeback in de Champions Play-Offs van de Jupiler Pro League en mag dan ook aanblijven als hoofdtrainer van Blauw-Zwart. De T1 zag een uitgedunde selectie samenkomen voor het nieuwe seizoen.

LEES OOK: Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Kans voor speler?

Verschillende spelers zijn actief op het Europees Kampioenschap in Duitsland en de Zuid-Amerikaanse Copa America (De Cuyper, Jashari, Skov Olsen, Skoras en Ordonez). Sommige basiskrachten krijgen nog een extra week verlof na het slopende seizoen plus Play-Offs.

Casper Nielsen, Philippe Zinckernagel, Kyriani Sabbe, Nordin Jackers, Bursik, Barbera, Talbi, Dedryck Boyata en de (zwaar) geblesseerde Bjorn Meijer waren allemaal aanwezig. Ook Romeo Vermant, vorig seizoen nog uitgeleend aan Westerlo, wordt weer in de armen gesloten.

Goed seizoen

De zoon van Sven Vermant speelde het afgelopen seizoen een half jaar bij Westerlo en deed het daar niet onaardig. In acht competitiewedstrijden kon hij twee keer scoren en twee assists geven. Mogelijk krijgt hij dit seizoen weer een kans bij Club Brugge, zeker na het vertrek van Igor Thiago.

Maandag zal Hayen de eerste groepstraining van het nieuwe seizoen bij Club Brugge leiden. Maar liefst tien beloften zullen een kans krijgen om zich te bewijzen.

Moet Vermant een kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

15
15
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

116
116
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

140
140
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

150
150
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

235
235
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

106
106
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

372
372
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

212
212
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

82
82
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

308
308
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

319
319
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

126
126
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

241
241
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

190
190
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

250
250
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

140
140
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

442
442
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

172
172
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

155
155
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

175
175
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

277
277
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

79
79

Meer sportnieuws