‘Lukaku is het beu en stopt bij Rode Duivels’

door
‘Lukaku is het beu en stopt bij Rode Duivels’

Ook dit EK krijgt Romelu Lukaku weer de volle laag en we zijn nog maar één wedstrijd ver in Duitsland. Na de verloren partij tegen Slowakije (0-1) werd Big Rom volledig afgemaakt op sociale media.

En niet alleen door onbekende internethelden, maar ook door landgenoten werd Lukaku flink belachelijk gemaakt. Volgens Het Laatste Nieuws is dit misschien wel een brug te ver voor de topscorer aller tijdens van de Rode Duivels.

LEES OOK: 'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

Eeuwige kritiek

Lukaku scoort het ene doelpunt na het andere bij de Rode Duivels, maar de kritiek bij de Belgische nationale ploeg is er altijd geweest. In het verleden liet Lukaku zich al uit over de kritiek en dat hij niet lang meer bij de nationale ploeg zal spelen.

Er werd zelfs getwijfeld over het EK in Duitsland, maar uiteindelijk koos Lukaku ervoor om door te blijven gaan. HLN stelt echter dat het nu mogelijk wél gedaan kan zijn. De mentale weerbaarheid van Lukaku is alvast opzienbarend.

Veel pech

Ook op clubniveau krijgt Lukaku vaak het verwijt dat de aanvaller een beperkte voetballer is. In de finale van de Europa League en vervolgens in de finale van de Champions League kende Big Rom enkele ongelukkige momenten. De daaropvolgende kritiek was ongemeen hard.

En die ongelukkige momenten waren er ook bij de Rode Duivels. Onder meer op het WK in Qatar, waar Lukaku de wind van voren kreeg na verschillende gemiste kansen. Big Rom kwam terug uit blessure en probeerde alsnog een overwinning te forceren voor de Belgen, met alle gevolgen van dien.

Lukaku was duidelijk nog niet 100% fit en miste enkele opgelegde kansen. De Rode Duivels werden al uitgeschakeld in de groepsfase en gingen teleurgesteld naar huis. Ook tegen Slowakije kende Lukaku weer ongelooflijk veel pech. De spits miste verschillende grote kansen en er werden twee discutabele doelpunten afgekeurd.

Mogelijk is de storm van kritiek op dit EK te veel. De 31-jarige aanvaller is op zoek naar een nieuwe club en heeft nu ook een gezin om rekening mee te houden. Saudi-Arabië werd al genoemd, maar Big Rom lijkt nog in Europa te willen blijven. De kans dat hij (binnenkort?) zal stoppen bij de nationale ploeg lijkt echter enorm groot.

Denk jij dat Lukaku zal stoppen na dit EK?

Meest recent

'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

2
2
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

70
70
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

57
57
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

152
152
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

294
294
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

272
272
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

253
253
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

340
340
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

453
453
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

296
296
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

628
628
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

226
226
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

620
620
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

307
307
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1375
1375
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

461
461
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

444
444
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

423
423
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

309
309
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

537
537
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

382
382
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

244
244
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

419
419

Meer sportnieuws