‘Lukaku is het beu en stopt bij Rode Duivels’

door
‘Lukaku is het beu en stopt bij Rode Duivels’

Ook dit EK krijgt Romelu Lukaku weer de volle laag en we zijn nog maar één wedstrijd ver in Duitsland. Na de verloren partij tegen Slowakije (0-1) werd Big Rom volledig afgemaakt op sociale media.

En niet alleen door onbekende internethelden, maar ook door landgenoten werd Lukaku flink belachelijk gemaakt. Volgens Het Laatste Nieuws is dit misschien wel een brug te ver voor de topscorer aller tijdens van de Rode Duivels.

LEES OOK: 'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Eeuwige kritiek

Lukaku scoort het ene doelpunt na het andere bij de Rode Duivels, maar de kritiek bij de Belgische nationale ploeg is er altijd geweest. In het verleden liet Lukaku zich al uit over de kritiek en dat hij niet lang meer bij de nationale ploeg zal spelen.

Er werd zelfs getwijfeld over het EK in Duitsland, maar uiteindelijk koos Lukaku ervoor om door te blijven gaan. HLN stelt echter dat het nu mogelijk wél gedaan kan zijn. De mentale weerbaarheid van Lukaku is alvast opzienbarend.

Veel pech

Ook op clubniveau krijgt Lukaku vaak het verwijt dat de aanvaller een beperkte voetballer is. In de finale van de Europa League en vervolgens in de finale van de Champions League kende Big Rom enkele ongelukkige momenten. De daaropvolgende kritiek was ongemeen hard.

En die ongelukkige momenten waren er ook bij de Rode Duivels. Onder meer op het WK in Qatar, waar Lukaku de wind van voren kreeg na verschillende gemiste kansen. Big Rom kwam terug uit blessure en probeerde alsnog een overwinning te forceren voor de Belgen, met alle gevolgen van dien.

Lukaku was duidelijk nog niet 100% fit en miste enkele opgelegde kansen. De Rode Duivels werden al uitgeschakeld in de groepsfase en gingen teleurgesteld naar huis. Ook tegen Slowakije kende Lukaku weer ongelooflijk veel pech. De spits miste verschillende grote kansen en er werden twee discutabele doelpunten afgekeurd.

Mogelijk is de storm van kritiek op dit EK te veel. De 31-jarige aanvaller is op zoek naar een nieuwe club en heeft nu ook een gezin om rekening mee te houden. Saudi-Arabië werd al genoemd, maar Big Rom lijkt nog in Europa te willen blijven. De kans dat hij (binnenkort?) zal stoppen bij de nationale ploeg lijkt echter enorm groot.

Denk jij dat Lukaku zal stoppen na dit EK?

Meest recent

Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

0
0
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

14
14
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

38
38
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

81
81
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

98
98
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

85
85
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

21
21
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

108
108
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

257
257
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

251
251
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

146
146
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

49
49
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

118
118
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

103
103
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

423
423
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

136
136
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

261
261
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

55
55
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

68
68
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

386
386
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

98
98
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

385
385
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

247
247
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

232
232

Meer sportnieuws