‘Lukaku is het beu en stopt bij Rode Duivels’

door
‘Lukaku is het beu en stopt bij Rode Duivels’

Ook dit EK krijgt Romelu Lukaku weer de volle laag en we zijn nog maar één wedstrijd ver in Duitsland. Na de verloren partij tegen Slowakije (0-1) werd Big Rom volledig afgemaakt op sociale media.

En niet alleen door onbekende internethelden, maar ook door landgenoten werd Lukaku flink belachelijk gemaakt. Volgens Het Laatste Nieuws is dit misschien wel een brug te ver voor de topscorer aller tijdens van de Rode Duivels.

LEES OOK: Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

Eeuwige kritiek

Lukaku scoort het ene doelpunt na het andere bij de Rode Duivels, maar de kritiek bij de Belgische nationale ploeg is er altijd geweest. In het verleden liet Lukaku zich al uit over de kritiek en dat hij niet lang meer bij de nationale ploeg zal spelen.

Er werd zelfs getwijfeld over het EK in Duitsland, maar uiteindelijk koos Lukaku ervoor om door te blijven gaan. HLN stelt echter dat het nu mogelijk wél gedaan kan zijn. De mentale weerbaarheid van Lukaku is alvast opzienbarend.

Veel pech

Ook op clubniveau krijgt Lukaku vaak het verwijt dat de aanvaller een beperkte voetballer is. In de finale van de Europa League en vervolgens in de finale van de Champions League kende Big Rom enkele ongelukkige momenten. De daaropvolgende kritiek was ongemeen hard.

En die ongelukkige momenten waren er ook bij de Rode Duivels. Onder meer op het WK in Qatar, waar Lukaku de wind van voren kreeg na verschillende gemiste kansen. Big Rom kwam terug uit blessure en probeerde alsnog een overwinning te forceren voor de Belgen, met alle gevolgen van dien.

Lukaku was duidelijk nog niet 100% fit en miste enkele opgelegde kansen. De Rode Duivels werden al uitgeschakeld in de groepsfase en gingen teleurgesteld naar huis. Ook tegen Slowakije kende Lukaku weer ongelooflijk veel pech. De spits miste verschillende grote kansen en er werden twee discutabele doelpunten afgekeurd.

Mogelijk is de storm van kritiek op dit EK te veel. De 31-jarige aanvaller is op zoek naar een nieuwe club en heeft nu ook een gezin om rekening mee te houden. Saudi-Arabië werd al genoemd, maar Big Rom lijkt nog in Europa te willen blijven. De kans dat hij (binnenkort?) zal stoppen bij de nationale ploeg lijkt echter enorm groot.

Denk jij dat Lukaku zal stoppen na dit EK?

Meest recent

Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

3
3
Genk-fan Luca Brecel reageert héél emotioneel na haatstorm

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

6
6
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

18
18
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

38
38
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

96
96
Herman Brusselmans shockeert iedereen: "Ik stop ermee"

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

51
51
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

255
255
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

80
80
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

106
106
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

129
129
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

233
233
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

246
246
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

192
192
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

169
169
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

339
339
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

136
136
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

134
134
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

204
204
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

698
698
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

1018
1018
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

249
249
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

377
377
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

707
707
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

65
65

Meer sportnieuws