‘Club schittert op de zomermercato: “Hij is the real deal”’

door
‘Club schittert op de zomermercato: “Hij is the real deal”’

Club Brugge toont interesse in de 18-jarige Shandre Campbell van SuperSport United. Head of Recruitment Dévy Rigaux heeft contact opgenomen over zijn transfervoorwaarden.

Campbell, die een sterk debuutseizoen had, staat ook in de belangstelling van clubs als Excelsior Rotterdam en Feyenoord. SuperSport United wil Campbell niet verkopen.

Campbell werd uitgeroepen tot Jonge Speler van het Jaar in Zuid-Afrika en kan zowel als linkeraanvaller, rechtsbuiten of tweede spits spelen.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Club Brugge vooral proactief op de zomermercato

Club Brugge verwacht een rustige zomermercato, zonder veel beweging in het Belfius Basecamp. De club richt zich voornamelijk op het aantrekken van een nieuwe spits na het vertrek van Igor Thiago naar Brentford FC.

Daarnaast wordt binnenkort de komst van de Argentijnse linksbenige centrale verdediger Zaid Romero van Estudiantes verwacht. Verder zal Club Brugge niet veel transfers doen en zich vooral proactief opstellen.

Dit blijkt bijvoorbeeld uit de recente transfer van Ardon Jashiri (FC Luzern) als vervanger voor het verwachte vertrek van Raphael Onyedika. Mocht Antonio Nusa en/of Andreas Skov Olsen vertrekken, zal de landskampioen minstens één nieuwe flankaanvaller aantrekken.

Daarnaast blijft Club Brugge altijd alert voor interessante opportuniteiten.

Club Brugge wint informatie in over Zuid-Afrikaanse sensatie

Club Brugge wordt gelinkt aan Shandre Campbell, de 18-jarige Zuid-Afrikaanse sensatie van SuperSport United. Dévy Rigaux, Head of Recruitment, heeft naar verluidt al contact opgenomen om informatie in te winnen over zijn transfervoorwaarden.

Campbell maakte vorig seizoen een indrukwekkend debuut op het hoogste niveau in Zuid-Afrika en heeft zich ontpopt tot een sleutelspeler bij SuperSport.

Naast de interesse van Club Brugge, zijn ook Excelsior Rotterdam, Feyenoord en het Libische Al Hilal Benghazi mogelijke bestemmingen voor de getalenteerde aanvaller. 

Binnen Zuid-Afrika zelf is er eveneens veel belangstelling voor hem, met onder andere Orlando Pirates en Mamelodi Sundowns die hun oog op Campbell hebben laten vallen.

‘Real deal’ Shandre Campbell is “een van beste youngsters ter wereld”

Ondanks de grote interesse in Shandre Campbell is SuperSport United niet bereid om hun protege nu al te verkopen. “Er is interesse voor Shandre vanuit verschillende landen,” zei Stan Matthews, CEO van SuperSport, aan Soccer Laduma.

“Hij is een van de beste jonge spelers ter wereld. Maar hij is niet te koop. We hopen met hem te schitteren in de komende jaren.”

Benedict Vilakazi, ex-speler van Orlando Pirates, drong er bij Kaizer Chiefs op aan om de sensatie binnen te halen. “Ze moeten hem halen voordat Mamelodi hem binnenhaalt. Hij is pas 18 jaar en zijn marktwaarde ligt nog laag,” zei Vilakazi.

“Ik adviseer Chiefs om snel te handelen en hem te halen. Chiefs moet geen tijd verspillen met Campbell, hij is the real deal.”

In Zuid-Afrika wordt Campbell vooral aangeraden om naar Europa te trekken, en de speler zelf heeft ook de ambitie om het hoogste te bereiken in zijn carrière.

Directe en technische aanvaller met een grote werkethiek

Shandre Campbell is een technisch begaafde aanvaller met een werkethiek die iedere coach waardeert. Het is dan ook geen verrassing dat de 18-jarige steevast als eerste op het wedstrijdblad van coach Gavin Hunt staat.

Campbell speelt met een erg directe stijl en haalt het beste in zijn teamgenoten naar boven, wat blijkt uit zijn zes assists en vijf doelpunten in alle competities dit seizoen. 

Vorig seizoen werd Campbell uitgeroepen tot Jonge Speler van het Jaar in Zuid-Afrika, en hij staat inmiddels op de radar van bondscoach Hugo Broos.

Hoewel hij voornamelijk als linkeraanvaller speelt, kan de veelbelovende speler van de Premier Division ook op rechts of als tweede spits uit de voeten.

Club Brugge moet Campbell halen

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

40
40
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

28
28
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

207
207
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

60
60
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

164
164
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

165
165
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

65
65
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

169
169
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

506
506
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

114
114
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

62
62
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

569
569
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

390
390
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

96
96
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

548
548
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

439
439
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

156
156
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

126
126
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

416
416
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

305
305
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

398
398

Meer sportnieuws