‘Club schittert op de zomermercato: “Hij is the real deal”’

door
‘Club schittert op de zomermercato: “Hij is the real deal”’

Club Brugge toont interesse in de 18-jarige Shandre Campbell van SuperSport United. Head of Recruitment Dévy Rigaux heeft contact opgenomen over zijn transfervoorwaarden.

Campbell, die een sterk debuutseizoen had, staat ook in de belangstelling van clubs als Excelsior Rotterdam en Feyenoord. SuperSport United wil Campbell niet verkopen.

Campbell werd uitgeroepen tot Jonge Speler van het Jaar in Zuid-Afrika en kan zowel als linkeraanvaller, rechtsbuiten of tweede spits spelen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Club Brugge vooral proactief op de zomermercato

Club Brugge verwacht een rustige zomermercato, zonder veel beweging in het Belfius Basecamp. De club richt zich voornamelijk op het aantrekken van een nieuwe spits na het vertrek van Igor Thiago naar Brentford FC.

Daarnaast wordt binnenkort de komst van de Argentijnse linksbenige centrale verdediger Zaid Romero van Estudiantes verwacht. Verder zal Club Brugge niet veel transfers doen en zich vooral proactief opstellen.

Dit blijkt bijvoorbeeld uit de recente transfer van Ardon Jashiri (FC Luzern) als vervanger voor het verwachte vertrek van Raphael Onyedika. Mocht Antonio Nusa en/of Andreas Skov Olsen vertrekken, zal de landskampioen minstens één nieuwe flankaanvaller aantrekken.

Daarnaast blijft Club Brugge altijd alert voor interessante opportuniteiten.

Club Brugge wint informatie in over Zuid-Afrikaanse sensatie

Club Brugge wordt gelinkt aan Shandre Campbell, de 18-jarige Zuid-Afrikaanse sensatie van SuperSport United. Dévy Rigaux, Head of Recruitment, heeft naar verluidt al contact opgenomen om informatie in te winnen over zijn transfervoorwaarden.

Campbell maakte vorig seizoen een indrukwekkend debuut op het hoogste niveau in Zuid-Afrika en heeft zich ontpopt tot een sleutelspeler bij SuperSport.

Naast de interesse van Club Brugge, zijn ook Excelsior Rotterdam, Feyenoord en het Libische Al Hilal Benghazi mogelijke bestemmingen voor de getalenteerde aanvaller. 

Binnen Zuid-Afrika zelf is er eveneens veel belangstelling voor hem, met onder andere Orlando Pirates en Mamelodi Sundowns die hun oog op Campbell hebben laten vallen.

‘Real deal’ Shandre Campbell is “een van beste youngsters ter wereld”

Ondanks de grote interesse in Shandre Campbell is SuperSport United niet bereid om hun protege nu al te verkopen. “Er is interesse voor Shandre vanuit verschillende landen,” zei Stan Matthews, CEO van SuperSport, aan Soccer Laduma.

“Hij is een van de beste jonge spelers ter wereld. Maar hij is niet te koop. We hopen met hem te schitteren in de komende jaren.”

Benedict Vilakazi, ex-speler van Orlando Pirates, drong er bij Kaizer Chiefs op aan om de sensatie binnen te halen. “Ze moeten hem halen voordat Mamelodi hem binnenhaalt. Hij is pas 18 jaar en zijn marktwaarde ligt nog laag,” zei Vilakazi.

“Ik adviseer Chiefs om snel te handelen en hem te halen. Chiefs moet geen tijd verspillen met Campbell, hij is the real deal.”

In Zuid-Afrika wordt Campbell vooral aangeraden om naar Europa te trekken, en de speler zelf heeft ook de ambitie om het hoogste te bereiken in zijn carrière.

Directe en technische aanvaller met een grote werkethiek

Shandre Campbell is een technisch begaafde aanvaller met een werkethiek die iedere coach waardeert. Het is dan ook geen verrassing dat de 18-jarige steevast als eerste op het wedstrijdblad van coach Gavin Hunt staat.

Campbell speelt met een erg directe stijl en haalt het beste in zijn teamgenoten naar boven, wat blijkt uit zijn zes assists en vijf doelpunten in alle competities dit seizoen. 

Vorig seizoen werd Campbell uitgeroepen tot Jonge Speler van het Jaar in Zuid-Afrika, en hij staat inmiddels op de radar van bondscoach Hugo Broos.

Hoewel hij voornamelijk als linkeraanvaller speelt, kan de veelbelovende speler van de Premier Division ook op rechts of als tweede spits uit de voeten.

Club Brugge moet Campbell halen

Meest recent

Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

41
41
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

5
5
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

113
113
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

182
182
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

73
73
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

17
17
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

74
74
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

85
85
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

122
122
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

440
440
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

157
157
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

114
114
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

292
292
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

293
293
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

400
400
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

66
66
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

259
259
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

82
82
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

116
116
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

127
127
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

133
133
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

58
58
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

667
667
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

94
94
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

253
253

Meer sportnieuws