‘Club schittert op de zomermercato: “Hij is the real deal”’

door
‘Club schittert op de zomermercato: “Hij is the real deal”’

Club Brugge toont interesse in de 18-jarige Shandre Campbell van SuperSport United. Head of Recruitment Dévy Rigaux heeft contact opgenomen over zijn transfervoorwaarden.

Campbell, die een sterk debuutseizoen had, staat ook in de belangstelling van clubs als Excelsior Rotterdam en Feyenoord. SuperSport United wil Campbell niet verkopen.

Campbell werd uitgeroepen tot Jonge Speler van het Jaar in Zuid-Afrika en kan zowel als linkeraanvaller, rechtsbuiten of tweede spits spelen.

LEES OOK: 'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Club Brugge vooral proactief op de zomermercato

Club Brugge verwacht een rustige zomermercato, zonder veel beweging in het Belfius Basecamp. De club richt zich voornamelijk op het aantrekken van een nieuwe spits na het vertrek van Igor Thiago naar Brentford FC.

Daarnaast wordt binnenkort de komst van de Argentijnse linksbenige centrale verdediger Zaid Romero van Estudiantes verwacht. Verder zal Club Brugge niet veel transfers doen en zich vooral proactief opstellen.

Dit blijkt bijvoorbeeld uit de recente transfer van Ardon Jashiri (FC Luzern) als vervanger voor het verwachte vertrek van Raphael Onyedika. Mocht Antonio Nusa en/of Andreas Skov Olsen vertrekken, zal de landskampioen minstens één nieuwe flankaanvaller aantrekken.

Daarnaast blijft Club Brugge altijd alert voor interessante opportuniteiten.

Club Brugge wint informatie in over Zuid-Afrikaanse sensatie

Club Brugge wordt gelinkt aan Shandre Campbell, de 18-jarige Zuid-Afrikaanse sensatie van SuperSport United. Dévy Rigaux, Head of Recruitment, heeft naar verluidt al contact opgenomen om informatie in te winnen over zijn transfervoorwaarden.

Campbell maakte vorig seizoen een indrukwekkend debuut op het hoogste niveau in Zuid-Afrika en heeft zich ontpopt tot een sleutelspeler bij SuperSport.

Naast de interesse van Club Brugge, zijn ook Excelsior Rotterdam, Feyenoord en het Libische Al Hilal Benghazi mogelijke bestemmingen voor de getalenteerde aanvaller. 

Binnen Zuid-Afrika zelf is er eveneens veel belangstelling voor hem, met onder andere Orlando Pirates en Mamelodi Sundowns die hun oog op Campbell hebben laten vallen.

‘Real deal’ Shandre Campbell is “een van beste youngsters ter wereld”

Ondanks de grote interesse in Shandre Campbell is SuperSport United niet bereid om hun protege nu al te verkopen. “Er is interesse voor Shandre vanuit verschillende landen,” zei Stan Matthews, CEO van SuperSport, aan Soccer Laduma.

“Hij is een van de beste jonge spelers ter wereld. Maar hij is niet te koop. We hopen met hem te schitteren in de komende jaren.”

Benedict Vilakazi, ex-speler van Orlando Pirates, drong er bij Kaizer Chiefs op aan om de sensatie binnen te halen. “Ze moeten hem halen voordat Mamelodi hem binnenhaalt. Hij is pas 18 jaar en zijn marktwaarde ligt nog laag,” zei Vilakazi.

“Ik adviseer Chiefs om snel te handelen en hem te halen. Chiefs moet geen tijd verspillen met Campbell, hij is the real deal.”

In Zuid-Afrika wordt Campbell vooral aangeraden om naar Europa te trekken, en de speler zelf heeft ook de ambitie om het hoogste te bereiken in zijn carrière.

Directe en technische aanvaller met een grote werkethiek

Shandre Campbell is een technisch begaafde aanvaller met een werkethiek die iedere coach waardeert. Het is dan ook geen verrassing dat de 18-jarige steevast als eerste op het wedstrijdblad van coach Gavin Hunt staat.

Campbell speelt met een erg directe stijl en haalt het beste in zijn teamgenoten naar boven, wat blijkt uit zijn zes assists en vijf doelpunten in alle competities dit seizoen. 

Vorig seizoen werd Campbell uitgeroepen tot Jonge Speler van het Jaar in Zuid-Afrika, en hij staat inmiddels op de radar van bondscoach Hugo Broos.

Hoewel hij voornamelijk als linkeraanvaller speelt, kan de veelbelovende speler van de Premier Division ook op rechts of als tweede spits uit de voeten.

Club Brugge moet Campbell halen

Meest recent

Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

13
13
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

236
236
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

81
81
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

180
180
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

63
63
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

441
441
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

98
98
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

117
117
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

324
324
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

123
123
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

330
330
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

116
116
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

518
518
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

619
619
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

195
195
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

506
506
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

70
70
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

195
195
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

833
833
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

50
50
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

726
726
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

995
995
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

306
306
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

77
77

Meer sportnieuws