‘Club schittert op de zomermercato: “Hij is the real deal”’

727 stemmen
‘Club schittert op de zomermercato: “Hij is the real deal”’

Club Brugge toont interesse in de 18-jarige Shandre Campbell van SuperSport United. Head of Recruitment Dévy Rigaux heeft contact opgenomen over zijn transfervoorwaarden.

Campbell, die een sterk debuutseizoen had, staat ook in de belangstelling van clubs als Excelsior Rotterdam en Feyenoord. SuperSport United wil Campbell niet verkopen.

Campbell werd uitgeroepen tot Jonge Speler van het Jaar in Zuid-Afrika en kan zowel als linkeraanvaller, rechtsbuiten of tweede spits spelen.

LEES OOK: Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Club Brugge vooral proactief op de zomermercato

Club Brugge verwacht een rustige zomermercato, zonder veel beweging in het Belfius Basecamp. De club richt zich voornamelijk op het aantrekken van een nieuwe spits na het vertrek van Igor Thiago naar Brentford FC.

Daarnaast wordt binnenkort de komst van de Argentijnse linksbenige centrale verdediger Zaid Romero van Estudiantes verwacht. Verder zal Club Brugge niet veel transfers doen en zich vooral proactief opstellen.

Dit blijkt bijvoorbeeld uit de recente transfer van Ardon Jashiri (FC Luzern) als vervanger voor het verwachte vertrek van Raphael Onyedika. Mocht Antonio Nusa en/of Andreas Skov Olsen vertrekken, zal de landskampioen minstens één nieuwe flankaanvaller aantrekken.

Daarnaast blijft Club Brugge altijd alert voor interessante opportuniteiten.

Club Brugge wint informatie in over Zuid-Afrikaanse sensatie

Club Brugge wordt gelinkt aan Shandre Campbell, de 18-jarige Zuid-Afrikaanse sensatie van SuperSport United. Dévy Rigaux, Head of Recruitment, heeft naar verluidt al contact opgenomen om informatie in te winnen over zijn transfervoorwaarden.

Campbell maakte vorig seizoen een indrukwekkend debuut op het hoogste niveau in Zuid-Afrika en heeft zich ontpopt tot een sleutelspeler bij SuperSport.

Naast de interesse van Club Brugge, zijn ook Excelsior Rotterdam, Feyenoord en het Libische Al Hilal Benghazi mogelijke bestemmingen voor de getalenteerde aanvaller. 

Binnen Zuid-Afrika zelf is er eveneens veel belangstelling voor hem, met onder andere Orlando Pirates en Mamelodi Sundowns die hun oog op Campbell hebben laten vallen.

‘Real deal’ Shandre Campbell is “een van beste youngsters ter wereld”

Ondanks de grote interesse in Shandre Campbell is SuperSport United niet bereid om hun protege nu al te verkopen. “Er is interesse voor Shandre vanuit verschillende landen,” zei Stan Matthews, CEO van SuperSport, aan Soccer Laduma.

“Hij is een van de beste jonge spelers ter wereld. Maar hij is niet te koop. We hopen met hem te schitteren in de komende jaren.”

Benedict Vilakazi, ex-speler van Orlando Pirates, drong er bij Kaizer Chiefs op aan om de sensatie binnen te halen. “Ze moeten hem halen voordat Mamelodi hem binnenhaalt. Hij is pas 18 jaar en zijn marktwaarde ligt nog laag,” zei Vilakazi.

“Ik adviseer Chiefs om snel te handelen en hem te halen. Chiefs moet geen tijd verspillen met Campbell, hij is the real deal.”

In Zuid-Afrika wordt Campbell vooral aangeraden om naar Europa te trekken, en de speler zelf heeft ook de ambitie om het hoogste te bereiken in zijn carrière.

Directe en technische aanvaller met een grote werkethiek

Shandre Campbell is een technisch begaafde aanvaller met een werkethiek die iedere coach waardeert. Het is dan ook geen verrassing dat de 18-jarige steevast als eerste op het wedstrijdblad van coach Gavin Hunt staat.

Campbell speelt met een erg directe stijl en haalt het beste in zijn teamgenoten naar boven, wat blijkt uit zijn zes assists en vijf doelpunten in alle competities dit seizoen. 

Vorig seizoen werd Campbell uitgeroepen tot Jonge Speler van het Jaar in Zuid-Afrika, en hij staat inmiddels op de radar van bondscoach Hugo Broos.

Hoewel hij voornamelijk als linkeraanvaller speelt, kan de veelbelovende speler van de Premier Division ook op rechts of als tweede spits uit de voeten.

Club Brugge moet Campbell halen

Meest recent

Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

6
6
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

7
7
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

20
20
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

127
127
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

61
61
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

39
39
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

125
125
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

134
134
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

31
31
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

50
50
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

317
317
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

169
169
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

235
235
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

147
147
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

147
147
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

442
442
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

339
339
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

136
136
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

144
144
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

103
103
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

35
35

Meer sportnieuws