‘Club schittert op de zomermercato: “Hij is the real deal”’

727 stemmen
‘Club schittert op de zomermercato: “Hij is the real deal”’

Club Brugge toont interesse in de 18-jarige Shandre Campbell van SuperSport United. Head of Recruitment Dévy Rigaux heeft contact opgenomen over zijn transfervoorwaarden.

Campbell, die een sterk debuutseizoen had, staat ook in de belangstelling van clubs als Excelsior Rotterdam en Feyenoord. SuperSport United wil Campbell niet verkopen.

Campbell werd uitgeroepen tot Jonge Speler van het Jaar in Zuid-Afrika en kan zowel als linkeraanvaller, rechtsbuiten of tweede spits spelen.

LEES OOK: 'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Club Brugge vooral proactief op de zomermercato

Club Brugge verwacht een rustige zomermercato, zonder veel beweging in het Belfius Basecamp. De club richt zich voornamelijk op het aantrekken van een nieuwe spits na het vertrek van Igor Thiago naar Brentford FC.

Daarnaast wordt binnenkort de komst van de Argentijnse linksbenige centrale verdediger Zaid Romero van Estudiantes verwacht. Verder zal Club Brugge niet veel transfers doen en zich vooral proactief opstellen.

Dit blijkt bijvoorbeeld uit de recente transfer van Ardon Jashiri (FC Luzern) als vervanger voor het verwachte vertrek van Raphael Onyedika. Mocht Antonio Nusa en/of Andreas Skov Olsen vertrekken, zal de landskampioen minstens één nieuwe flankaanvaller aantrekken.

Daarnaast blijft Club Brugge altijd alert voor interessante opportuniteiten.

Club Brugge wint informatie in over Zuid-Afrikaanse sensatie

Club Brugge wordt gelinkt aan Shandre Campbell, de 18-jarige Zuid-Afrikaanse sensatie van SuperSport United. Dévy Rigaux, Head of Recruitment, heeft naar verluidt al contact opgenomen om informatie in te winnen over zijn transfervoorwaarden.

Campbell maakte vorig seizoen een indrukwekkend debuut op het hoogste niveau in Zuid-Afrika en heeft zich ontpopt tot een sleutelspeler bij SuperSport.

Naast de interesse van Club Brugge, zijn ook Excelsior Rotterdam, Feyenoord en het Libische Al Hilal Benghazi mogelijke bestemmingen voor de getalenteerde aanvaller. 

Binnen Zuid-Afrika zelf is er eveneens veel belangstelling voor hem, met onder andere Orlando Pirates en Mamelodi Sundowns die hun oog op Campbell hebben laten vallen.

‘Real deal’ Shandre Campbell is “een van beste youngsters ter wereld”

Ondanks de grote interesse in Shandre Campbell is SuperSport United niet bereid om hun protege nu al te verkopen. “Er is interesse voor Shandre vanuit verschillende landen,” zei Stan Matthews, CEO van SuperSport, aan Soccer Laduma.

“Hij is een van de beste jonge spelers ter wereld. Maar hij is niet te koop. We hopen met hem te schitteren in de komende jaren.”

Benedict Vilakazi, ex-speler van Orlando Pirates, drong er bij Kaizer Chiefs op aan om de sensatie binnen te halen. “Ze moeten hem halen voordat Mamelodi hem binnenhaalt. Hij is pas 18 jaar en zijn marktwaarde ligt nog laag,” zei Vilakazi.

“Ik adviseer Chiefs om snel te handelen en hem te halen. Chiefs moet geen tijd verspillen met Campbell, hij is the real deal.”

In Zuid-Afrika wordt Campbell vooral aangeraden om naar Europa te trekken, en de speler zelf heeft ook de ambitie om het hoogste te bereiken in zijn carrière.

Directe en technische aanvaller met een grote werkethiek

Shandre Campbell is een technisch begaafde aanvaller met een werkethiek die iedere coach waardeert. Het is dan ook geen verrassing dat de 18-jarige steevast als eerste op het wedstrijdblad van coach Gavin Hunt staat.

Campbell speelt met een erg directe stijl en haalt het beste in zijn teamgenoten naar boven, wat blijkt uit zijn zes assists en vijf doelpunten in alle competities dit seizoen. 

Vorig seizoen werd Campbell uitgeroepen tot Jonge Speler van het Jaar in Zuid-Afrika, en hij staat inmiddels op de radar van bondscoach Hugo Broos.

Hoewel hij voornamelijk als linkeraanvaller speelt, kan de veelbelovende speler van de Premier Division ook op rechts of als tweede spits uit de voeten.

Club Brugge moet Campbell halen

Meest recent

Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

1
1
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

25
25
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

169
169
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

57
57
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

153
153
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

571
571
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

441
441
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

86
86
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

209
209
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

749
749
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

110
110
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

201
201
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

205
205
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

549
549
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

480
480
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

934
934
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

324
324
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

514
514
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

304
304
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

193
193
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

440
440
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

48
48
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

524
524
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

111
111

Meer sportnieuws