Eriksen naar Anderlecht? "Ik zal eens naar Fredberg bellen"

1630 stemmen
Eriksen naar Anderlecht?

Met zowel Thomas Delaney als Kasper Schmeichel op weg naar de exit lijkt de Deense enclave in Anderlecht volgend seizoen weer wat kleiner te worden. Al valt het natuurlijk niet uit te sluiten dat Jesper Fredberg een aantal nieuwe landgenoten naar het Lotto Park lokt.

Zo heeft Frank Raes een opvallende suggestie voor de CEO Sports van Paars-Wit. In de podcast MIDMID Meister oppert de bekende commentator namelijk dat hij misschien wel een poging moet wagen om niemand minder dan Christian Eriksen in huis te halen. 

"Het lijkt mij echt wel iets mocht hij in de herfst van zijn carrière terug naar de lage landen komen. Ajax bijvoorbeeld, of Anderlecht. Waarom niet? De Deense connectie is er, dus komen zou ik zeggen", klinkt het over de 32-jarige spelmaker van Manchester United.

Daar gaat Eriksen zijn laatste contractjaar in, bovendien lijkt hij niet meer in Erik Ten Hag zijn plannen te passen. "Maar de lust om te voetballen is er wel nog. Hij spreekt ook nog altijd perfect Nederlands. Ik ga eens met Fredberg bellen", vervolgt Raes zijn relaas.

Afwachten of de Brusselaars werkelijk een lijntje zullen uitwerpen naar de 132-voudig international, die tegen Slovenië nog raak trof. Nadat hij het vorige EK drie jaar geleden nog moest verlaten door een hartstilstand maakte Eriksen op die manier de cirkel rond.

Nadat hij zijn carrière weer lanceerde bij Brentford was Eriksen in Old Trafford de voorbije twee jaar goed voor drie goals en 13 assists in 72 optredens. Wie weet kunnen Kasper Dolberg en Anders Dreyer in Duitsland wel een goed woordje doen voor Paars-Wit.

LEES OOK: 'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Denkt u dat RSCA kans zou maken bij Eriksen?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

9
9
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

92
92
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

18
18
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

13
13
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

39
39
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

72
72
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

165
165
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

631
631
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

108
108
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

204
204
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

155
155
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

141
141
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

258
258
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

163
163
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

504
504
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

244
244
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

228
228
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

467
467
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

342
342
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

148
148
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws