Eriksen naar Anderlecht? "Ik zal eens naar Fredberg bellen"

1630 stemmen
Eriksen naar Anderlecht?

Met zowel Thomas Delaney als Kasper Schmeichel op weg naar de exit lijkt de Deense enclave in Anderlecht volgend seizoen weer wat kleiner te worden. Al valt het natuurlijk niet uit te sluiten dat Jesper Fredberg een aantal nieuwe landgenoten naar het Lotto Park lokt.

Zo heeft Frank Raes een opvallende suggestie voor de CEO Sports van Paars-Wit. In de podcast MIDMID Meister oppert de bekende commentator namelijk dat hij misschien wel een poging moet wagen om niemand minder dan Christian Eriksen in huis te halen. 

"Het lijkt mij echt wel iets mocht hij in de herfst van zijn carrière terug naar de lage landen komen. Ajax bijvoorbeeld, of Anderlecht. Waarom niet? De Deense connectie is er, dus komen zou ik zeggen", klinkt het over de 32-jarige spelmaker van Manchester United.

Daar gaat Eriksen zijn laatste contractjaar in, bovendien lijkt hij niet meer in Erik Ten Hag zijn plannen te passen. "Maar de lust om te voetballen is er wel nog. Hij spreekt ook nog altijd perfect Nederlands. Ik ga eens met Fredberg bellen", vervolgt Raes zijn relaas.

Afwachten of de Brusselaars werkelijk een lijntje zullen uitwerpen naar de 132-voudig international, die tegen Slovenië nog raak trof. Nadat hij het vorige EK drie jaar geleden nog moest verlaten door een hartstilstand maakte Eriksen op die manier de cirkel rond.

Nadat hij zijn carrière weer lanceerde bij Brentford was Eriksen in Old Trafford de voorbije twee jaar goed voor drie goals en 13 assists in 72 optredens. Wie weet kunnen Kasper Dolberg en Anders Dreyer in Duitsland wel een goed woordje doen voor Paars-Wit.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Denkt u dat RSCA kans zou maken bij Eriksen?

Meest recent

'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

1
1
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

40
40
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

13
13
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

205
205
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

298
298
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

97
97
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

68
68
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

336
336
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

315
315
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

349
349
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

122
122
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

147
147
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

619
619
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

76
76
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

137
137
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

266
266
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

301
301
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

291
291
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

301
301
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

119
119
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

298
298
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

483
483
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81

Meer sportnieuws