Eriksen naar Anderlecht? "Ik zal eens naar Fredberg bellen"

1630 stemmen
Eriksen naar Anderlecht?

Met zowel Thomas Delaney als Kasper Schmeichel op weg naar de exit lijkt de Deense enclave in Anderlecht volgend seizoen weer wat kleiner te worden. Al valt het natuurlijk niet uit te sluiten dat Jesper Fredberg een aantal nieuwe landgenoten naar het Lotto Park lokt.

Zo heeft Frank Raes een opvallende suggestie voor de CEO Sports van Paars-Wit. In de podcast MIDMID Meister oppert de bekende commentator namelijk dat hij misschien wel een poging moet wagen om niemand minder dan Christian Eriksen in huis te halen. 

"Het lijkt mij echt wel iets mocht hij in de herfst van zijn carrière terug naar de lage landen komen. Ajax bijvoorbeeld, of Anderlecht. Waarom niet? De Deense connectie is er, dus komen zou ik zeggen", klinkt het over de 32-jarige spelmaker van Manchester United.

Daar gaat Eriksen zijn laatste contractjaar in, bovendien lijkt hij niet meer in Erik Ten Hag zijn plannen te passen. "Maar de lust om te voetballen is er wel nog. Hij spreekt ook nog altijd perfect Nederlands. Ik ga eens met Fredberg bellen", vervolgt Raes zijn relaas.

Afwachten of de Brusselaars werkelijk een lijntje zullen uitwerpen naar de 132-voudig international, die tegen Slovenië nog raak trof. Nadat hij het vorige EK drie jaar geleden nog moest verlaten door een hartstilstand maakte Eriksen op die manier de cirkel rond.

Nadat hij zijn carrière weer lanceerde bij Brentford was Eriksen in Old Trafford de voorbije twee jaar goed voor drie goals en 13 assists in 72 optredens. Wie weet kunnen Kasper Dolberg en Anders Dreyer in Duitsland wel een goed woordje doen voor Paars-Wit.

LEES OOK: Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Denkt u dat RSCA kans zou maken bij Eriksen?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

23
23
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

15
15
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

53
53
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

303
303
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

44
44
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

150
150
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

188
188
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

144
144
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

444
444
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

111
111
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

105
105
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

52
52
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

148
148
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

301
301
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

117
117
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

57
57
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

73
73
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

237
237
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

70
70
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

157
157
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

430
430
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

282
282
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

543
543
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

149
149

Meer sportnieuws