Eriksen naar Anderlecht? "Ik zal eens naar Fredberg bellen"

1630
Eriksen naar Anderlecht?

Met zowel Thomas Delaney als Kasper Schmeichel op weg naar de exit lijkt de Deense enclave in Anderlecht volgend seizoen weer wat kleiner te worden. Al valt het natuurlijk niet uit te sluiten dat Jesper Fredberg een aantal nieuwe landgenoten naar het Lotto Park lokt.

Zo heeft Frank Raes een opvallende suggestie voor de CEO Sports van Paars-Wit. In de podcast MIDMID Meister oppert de bekende commentator namelijk dat hij misschien wel een poging moet wagen om niemand minder dan Christian Eriksen in huis te halen. 

"Het lijkt mij echt wel iets mocht hij in de herfst van zijn carrière terug naar de lage landen komen. Ajax bijvoorbeeld, of Anderlecht. Waarom niet? De Deense connectie is er, dus komen zou ik zeggen", klinkt het over de 32-jarige spelmaker van Manchester United.

Daar gaat Eriksen zijn laatste contractjaar in, bovendien lijkt hij niet meer in Erik Ten Hag zijn plannen te passen. "Maar de lust om te voetballen is er wel nog. Hij spreekt ook nog altijd perfect Nederlands. Ik ga eens met Fredberg bellen", vervolgt Raes zijn relaas.

Afwachten of de Brusselaars werkelijk een lijntje zullen uitwerpen naar de 132-voudig international, die tegen Slovenië nog raak trof. Nadat hij het vorige EK drie jaar geleden nog moest verlaten door een hartstilstand maakte Eriksen op die manier de cirkel rond.

Nadat hij zijn carrière weer lanceerde bij Brentford was Eriksen in Old Trafford de voorbije twee jaar goed voor drie goals en 13 assists in 72 optredens. Wie weet kunnen Kasper Dolberg en Anders Dreyer in Duitsland wel een goed woordje doen voor Paars-Wit.

LEES OOK: Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Denkt u dat RSCA kans zou maken bij Eriksen?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

4
4
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

25
25
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

84
84
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

81
81
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

80
80
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

538
538
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

280
280
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

181
181
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

472
472
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

747
747
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

152
152
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

102
102
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

96
96
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

510
510
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

429
429
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

72
72
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

111
111
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

133
133
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

243
243
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

535
535
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

519
519
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

482
482
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

169
169
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

416
416

Meer sportnieuws