'Transferdrama dreigt voor Club Brugge'

door
'Transferdrama dreigt voor Club Brugge'

Met een fraai doelpunt kroonde Roman Yaremchuk zich vrijdag tot matchwinnaar voor Oekraïne. Goed nieuws met het oog op een definitieve verkoop voor Club Brugge, dat ook werk blijft maken van inkomend verkeer. Al dreigt het in drie dossiers wel achter het net te vissen.

Een tijdje geleden maakte Blauw-Zwart met middenvelder Ardon Jashari al een eerste nieuwkomer bekend, wellicht wordt eerstdaags ook verdediger Zaid Romero voorgesteld. Ook in het aanvallend compartiment blijken Dévy Rigaux en co deze zomer echter naarstig op zoek naar vers bloed.

LEES OOK: 'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

Opvolger van Thiago

Vooral een opvolger voor Igor Thiago diep in de punt staat bovenaan de verlanglijst. In dat opzicht werd Adam Bareiro naar voren geschoven als een kandidaat, maar hij lijkt op weg naar AEK Athene. Volgens transferexpert Fabrizio Romano onderhandelt de spits er over een vierjarig contract.

Inmiddels ontving zijn huidige werkgever ook al een bod van 4,5 miljoen. Club weet dus wat hen te doen staat willen ze de Paraguayaanse spits nog uit Griekse handen houden. Ook voor een ander target zal het evenwel vrij diep in de buidel moeten tasten om aan het langste eind te trekken.

Club zoekt winger(s)

Tenslotte blijkt Club ook te speuren naar versterking op de flanken, waar Viktor Djukanovic een van de opties zou zijn. Niet alleen verlangt Hammarby een zevental miljoen voor de 20-jarige Montenegrijn, volgens Gianluci Di Marzio heeft ondertussen ook Lazio een oogje op hem laten vallen.

Tot slot circuleert ook Bachir Belloumi in de wandelgangen. Sacha Tavolieri bevestigt nog eens dat Blauw-Zwart informatie inwon over de 22-jarige Algerijn van Farense, die zelf echter de voorkeur zou geven aan Olympique Marseille. Mogelijk mag ook zijn naam dus reeds worden geschrapt.

Voor wie moet Club het felst doordrukken?

Meest recent

Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

70
70
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

114
114
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

38
38
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

47
47
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

118
118
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

99
99
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

13
13
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

31
31
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

86
86
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

190
190
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

51
51
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

434
434
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

47
47
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

256
256
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

51
51
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

47
47
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

59
59
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

304
304
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

84
84
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

40
40
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

247
247
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

173
173
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

304
304
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

112
112
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

74
74

Meer sportnieuws