'Transferdrama dreigt voor Club Brugge'

door
'Transferdrama dreigt voor Club Brugge'

Met een fraai doelpunt kroonde Roman Yaremchuk zich vrijdag tot matchwinnaar voor Oekraïne. Goed nieuws met het oog op een definitieve verkoop voor Club Brugge, dat ook werk blijft maken van inkomend verkeer. Al dreigt het in drie dossiers wel achter het net te vissen.

Een tijdje geleden maakte Blauw-Zwart met middenvelder Ardon Jashari al een eerste nieuwkomer bekend, wellicht wordt eerstdaags ook verdediger Zaid Romero voorgesteld. Ook in het aanvallend compartiment blijken Dévy Rigaux en co deze zomer echter naarstig op zoek naar vers bloed.

LEES OOK: Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Opvolger van Thiago

Vooral een opvolger voor Igor Thiago diep in de punt staat bovenaan de verlanglijst. In dat opzicht werd Adam Bareiro naar voren geschoven als een kandidaat, maar hij lijkt op weg naar AEK Athene. Volgens transferexpert Fabrizio Romano onderhandelt de spits er over een vierjarig contract.

Inmiddels ontving zijn huidige werkgever ook al een bod van 4,5 miljoen. Club weet dus wat hen te doen staat willen ze de Paraguayaanse spits nog uit Griekse handen houden. Ook voor een ander target zal het evenwel vrij diep in de buidel moeten tasten om aan het langste eind te trekken.

Club zoekt winger(s)

Tenslotte blijkt Club ook te speuren naar versterking op de flanken, waar Viktor Djukanovic een van de opties zou zijn. Niet alleen verlangt Hammarby een zevental miljoen voor de 20-jarige Montenegrijn, volgens Gianluci Di Marzio heeft ondertussen ook Lazio een oogje op hem laten vallen.

Tot slot circuleert ook Bachir Belloumi in de wandelgangen. Sacha Tavolieri bevestigt nog eens dat Blauw-Zwart informatie inwon over de 22-jarige Algerijn van Farense, die zelf echter de voorkeur zou geven aan Olympique Marseille. Mogelijk mag ook zijn naam dus reeds worden geschrapt.

Voor wie moet Club het felst doordrukken?

Meest recent

Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

9
9
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

59
59
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

179
179
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

88
88
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

67
67
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

281
281
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

330
330
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

91
91
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

50
50
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

200
200
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

397
397
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

230
230
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

388
388
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

191
191
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

140
140
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

230
230
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

387
387
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

146
146
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

613
613
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

230
230
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

190
190
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

185
185
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

388
388
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

429
429
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

179
179

Meer sportnieuws