'Transferdrama dreigt voor Club Brugge'

759 stemmen
'Transferdrama dreigt voor Club Brugge'

Met een fraai doelpunt kroonde Roman Yaremchuk zich vrijdag tot matchwinnaar voor Oekraïne. Goed nieuws met het oog op een definitieve verkoop voor Club Brugge, dat ook werk blijft maken van inkomend verkeer. Al dreigt het in drie dossiers wel achter het net te vissen.

Een tijdje geleden maakte Blauw-Zwart met middenvelder Ardon Jashari al een eerste nieuwkomer bekend, wellicht wordt eerstdaags ook verdediger Zaid Romero voorgesteld. Ook in het aanvallend compartiment blijken Dévy Rigaux en co deze zomer echter naarstig op zoek naar vers bloed.

LEES OOK: Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Opvolger van Thiago

Vooral een opvolger voor Igor Thiago diep in de punt staat bovenaan de verlanglijst. In dat opzicht werd Adam Bareiro naar voren geschoven als een kandidaat, maar hij lijkt op weg naar AEK Athene. Volgens transferexpert Fabrizio Romano onderhandelt de spits er over een vierjarig contract.

Inmiddels ontving zijn huidige werkgever ook al een bod van 4,5 miljoen. Club weet dus wat hen te doen staat willen ze de Paraguayaanse spits nog uit Griekse handen houden. Ook voor een ander target zal het evenwel vrij diep in de buidel moeten tasten om aan het langste eind te trekken.

Club zoekt winger(s)

Tenslotte blijkt Club ook te speuren naar versterking op de flanken, waar Viktor Djukanovic een van de opties zou zijn. Niet alleen verlangt Hammarby een zevental miljoen voor de 20-jarige Montenegrijn, volgens Gianluci Di Marzio heeft ondertussen ook Lazio een oogje op hem laten vallen.

Tot slot circuleert ook Bachir Belloumi in de wandelgangen. Sacha Tavolieri bevestigt nog eens dat Blauw-Zwart informatie inwon over de 22-jarige Algerijn van Farense, die zelf echter de voorkeur zou geven aan Olympique Marseille. Mogelijk mag ook zijn naam dus reeds worden geschrapt.

Voor wie moet Club het felst doordrukken?

Meest recent

Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

40
40
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

27
27
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

86
86
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

416
416
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

72
72
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

140
140
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

173
173
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

477
477
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

336
336
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

726
726
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

269
269
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

434
434
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

226
226
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

149
149
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

394
394
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

43
43
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

481
481
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

98
98
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

326
326
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

658
658
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

76
76
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

246
246
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

387
387
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

636
636

Meer sportnieuws