'Transferdrama dreigt voor Club Brugge'

759 stemmen
'Transferdrama dreigt voor Club Brugge'

Met een fraai doelpunt kroonde Roman Yaremchuk zich vrijdag tot matchwinnaar voor Oekraïne. Goed nieuws met het oog op een definitieve verkoop voor Club Brugge, dat ook werk blijft maken van inkomend verkeer. Al dreigt het in drie dossiers wel achter het net te vissen.

Een tijdje geleden maakte Blauw-Zwart met middenvelder Ardon Jashari al een eerste nieuwkomer bekend, wellicht wordt eerstdaags ook verdediger Zaid Romero voorgesteld. Ook in het aanvallend compartiment blijken Dévy Rigaux en co deze zomer echter naarstig op zoek naar vers bloed.

LEES OOK: Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Opvolger van Thiago

Vooral een opvolger voor Igor Thiago diep in de punt staat bovenaan de verlanglijst. In dat opzicht werd Adam Bareiro naar voren geschoven als een kandidaat, maar hij lijkt op weg naar AEK Athene. Volgens transferexpert Fabrizio Romano onderhandelt de spits er over een vierjarig contract.

Inmiddels ontving zijn huidige werkgever ook al een bod van 4,5 miljoen. Club weet dus wat hen te doen staat willen ze de Paraguayaanse spits nog uit Griekse handen houden. Ook voor een ander target zal het evenwel vrij diep in de buidel moeten tasten om aan het langste eind te trekken.

Club zoekt winger(s)

Tenslotte blijkt Club ook te speuren naar versterking op de flanken, waar Viktor Djukanovic een van de opties zou zijn. Niet alleen verlangt Hammarby een zevental miljoen voor de 20-jarige Montenegrijn, volgens Gianluci Di Marzio heeft ondertussen ook Lazio een oogje op hem laten vallen.

Tot slot circuleert ook Bachir Belloumi in de wandelgangen. Sacha Tavolieri bevestigt nog eens dat Blauw-Zwart informatie inwon over de 22-jarige Algerijn van Farense, die zelf echter de voorkeur zou geven aan Olympique Marseille. Mogelijk mag ook zijn naam dus reeds worden geschrapt.

Voor wie moet Club het felst doordrukken?

Meest recent

Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

7
7
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

39
39
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

85
85
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

28
28
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

21
21
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

91
91
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

329
329
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

162
162
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

163
163
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

119
119
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

383
383
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

317
317
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

134
134
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

138
138
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

115
115
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

21
21
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

123
123
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

517
517
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

329
329
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

213
213
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

198
198
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

67
67
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

114
114
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1101
1101

Meer sportnieuws