'Transferdrama dreigt voor Club Brugge'

door
'Transferdrama dreigt voor Club Brugge'

Met een fraai doelpunt kroonde Roman Yaremchuk zich vrijdag tot matchwinnaar voor Oekraïne. Goed nieuws met het oog op een definitieve verkoop voor Club Brugge, dat ook werk blijft maken van inkomend verkeer. Al dreigt het in drie dossiers wel achter het net te vissen.

Een tijdje geleden maakte Blauw-Zwart met middenvelder Ardon Jashari al een eerste nieuwkomer bekend, wellicht wordt eerstdaags ook verdediger Zaid Romero voorgesteld. Ook in het aanvallend compartiment blijken Dévy Rigaux en co deze zomer echter naarstig op zoek naar vers bloed.

LEES OOK: Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Opvolger van Thiago

Vooral een opvolger voor Igor Thiago diep in de punt staat bovenaan de verlanglijst. In dat opzicht werd Adam Bareiro naar voren geschoven als een kandidaat, maar hij lijkt op weg naar AEK Athene. Volgens transferexpert Fabrizio Romano onderhandelt de spits er over een vierjarig contract.

Inmiddels ontving zijn huidige werkgever ook al een bod van 4,5 miljoen. Club weet dus wat hen te doen staat willen ze de Paraguayaanse spits nog uit Griekse handen houden. Ook voor een ander target zal het evenwel vrij diep in de buidel moeten tasten om aan het langste eind te trekken.

Club zoekt winger(s)

Tenslotte blijkt Club ook te speuren naar versterking op de flanken, waar Viktor Djukanovic een van de opties zou zijn. Niet alleen verlangt Hammarby een zevental miljoen voor de 20-jarige Montenegrijn, volgens Gianluci Di Marzio heeft ondertussen ook Lazio een oogje op hem laten vallen.

Tot slot circuleert ook Bachir Belloumi in de wandelgangen. Sacha Tavolieri bevestigt nog eens dat Blauw-Zwart informatie inwon over de 22-jarige Algerijn van Farense, die zelf echter de voorkeur zou geven aan Olympique Marseille. Mogelijk mag ook zijn naam dus reeds worden geschrapt.

Voor wie moet Club het felst doordrukken?

Meest recent

Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

9
9
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

35
35
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

36
36
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

150
150
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

211
211
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

275
275
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

40
40
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

97
97
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

187
187
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

268
268
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

62
62
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

63
63
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

245
245
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

393
393
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

345
345
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

269
269
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

421
421
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

208
208
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

282
282
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

186
186
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

880
880
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

1255
1255
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

586
586
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

276
276
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

525
525

Meer sportnieuws