Tedesco heeft slecht nieuws: "Speelt niet tegen Roemenië"

2584 stemmen
Tedesco heeft slecht nieuws:

De Rode Duivels nemen het morgenavond om 21u op tegen Roemenië. Een partij die ze moéten winnen. Bondscoach Domenico Tedesco sprak daags voor deze zeer belangrijke match de aanwezige media toe.

LEES OOK: Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Géén Axel Witsel

De coach had meteen slecht nieuws over Axel Witsel. "Witsel is niet mee. Hij heeft opnieuw wat last in dezelfde zone. Hij kan niet deelnemen aan de wedstrijd tegen Roemenië. Dat is een tegenvaller, we verwachtten veel van Axel, anders had ik hem niet teruggehaald", verklaarde hij. Achteraan kan hij dus geen extra vat aan ervaring toevoegen.

Hij hoopt dat de verdediger dit EK nog kan spelen. Oekraïne is nog afwachten. "Zijn toernooi is niet over. We gaan een scan nemen morgen in de buurt van ons hotel in Ludwigsburg. We hopen dat het niet te ernstig is."

Niet rekenen tegen Roemenië

Tedesco focust zich vooral op winnen tegen Roemenië. Dat is de eerste stap. "Ik ga niet beginnen rekenen, richting de volgende twee matchen. We moeten zelf ons huiswerk maken. En dan zien we wel. De eerste helft hebben gekeken, in de tweede helft zaten we op de trein met slecht internet."

Leandro Trossard kreeg na zijn matige partij tegen Slovakije kritiek. Zal er daar een wissel komen? "Ik breng de eerste wedstrijd in rekening om mijn ploeg voor de tweede match te bepalen. Op de flanken heb ik bijvoorbeeld keuze te over. Het is een luxeprobleem. We hebben een sterke basisploeg, maar we hebben ook een sterke bank. Ik kan corrigeren tijdens de wedstrijd."

Zal Witsel dit EK nog spelen?

Meest recent

Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

8
8
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

60
60
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

87
87
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

109
109
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

70
70
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

219
219
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

49
49
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

236
236
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

528
528
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

347
347
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

435
435
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

74
74
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

118
118
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

170
170
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

59
59
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

127
127
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

189
189
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

138
138
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

91
91
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

469
469
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

169
169
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

93
93
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

349
349
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

338
338

Meer sportnieuws