Tedesco heeft slecht nieuws: "Speelt niet tegen Roemenië"

door
Tedesco heeft slecht nieuws:

De Rode Duivels nemen het morgenavond om 21u op tegen Roemenië. Een partij die ze moéten winnen. Bondscoach Domenico Tedesco sprak daags voor deze zeer belangrijke match de aanwezige media toe.

LEES OOK: Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Géén Axel Witsel

De coach had meteen slecht nieuws over Axel Witsel. "Witsel is niet mee. Hij heeft opnieuw wat last in dezelfde zone. Hij kan niet deelnemen aan de wedstrijd tegen Roemenië. Dat is een tegenvaller, we verwachtten veel van Axel, anders had ik hem niet teruggehaald", verklaarde hij. Achteraan kan hij dus geen extra vat aan ervaring toevoegen.

Hij hoopt dat de verdediger dit EK nog kan spelen. Oekraïne is nog afwachten. "Zijn toernooi is niet over. We gaan een scan nemen morgen in de buurt van ons hotel in Ludwigsburg. We hopen dat het niet te ernstig is."

Niet rekenen tegen Roemenië

Tedesco focust zich vooral op winnen tegen Roemenië. Dat is de eerste stap. "Ik ga niet beginnen rekenen, richting de volgende twee matchen. We moeten zelf ons huiswerk maken. En dan zien we wel. De eerste helft hebben gekeken, in de tweede helft zaten we op de trein met slecht internet."

Leandro Trossard kreeg na zijn matige partij tegen Slovakije kritiek. Zal er daar een wissel komen? "Ik breng de eerste wedstrijd in rekening om mijn ploeg voor de tweede match te bepalen. Op de flanken heb ik bijvoorbeeld keuze te over. Het is een luxeprobleem. We hebben een sterke basisploeg, maar we hebben ook een sterke bank. Ik kan corrigeren tijdens de wedstrijd."

Zal Witsel dit EK nog spelen?

Meest recent

Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

6
6
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

15
15
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

34
34
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

97
97
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

20
20
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

53
53
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

52
52
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

88
88
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

57
57
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

451
451
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

93
93
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

295
295
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

85
85
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

150
150
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

112
112
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

119
119
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

133
133
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

432
432
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

89
89
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

85
85
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

147
147
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

596
596
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

292
292

Meer sportnieuws