'Tedesco trapt op zere tenen: Rode Duivel teleurgesteld'

door
'Tedesco trapt op zere tenen: Rode Duivel teleurgesteld'

De nederlaag tegen Slovakije kwam Domenico Tedesco op flink wat kritiek te staan, maar intern blijven de rangen gesloten bij de Rode Duivels. Al blijkt toch niet iedereen in het Belgische kamp tevreden met de keuzes van de bondscoach.

De sfeer zit ondanks de valse start nog altijd goed in Freiberg, waar geen onvertogen woord over Tedesco te rapen valt. Toch konden een aantal van zijn beslissingen niet alleen bij de buitenwereld op wat onbegrip rekenen, zo merkt Het Nieuwsblad op.

LEES OOK: Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

De Cuyper ontgoocheld

Volgens de krant was Maxim De Cuyper tenslotte teleurgesteld dat hij op de bank aan het EK begon. "Misschien is Tedesco hem nu mentaal kwijt. De jongen zal ook wel gehoopt hebben om te starten", oppert Jürgen Geril. Terecht volgens zijn collega's.

"Klop, ik hoor dat hij ontgoocheld was", antwoordt Club Brugge-watcher Pieter-Jan Calcoen. Door de blessure van Arthur Theate leek De Cuyper al een certitude links achterin, maar met Yannick Carrasco schudde Tedesco een verrassing uit zijn mouw.

Tedesco inconsequent

Hoewel hij volgens Ludo Vandewalle geen slechte partij speelde kan dat nog grote gevolgen hebben. "Het betekent zeker een deuk in het vertrouwen van De Cuyper. Nochtans had Tedesco op voorhand gezegd vertrouwen te hebben in iedere speler."

Precies daarom koos de bondscoach voor een kleinere selectie. Dat hij De Cuyper links liet liggen is volgens de Chef Voetbal dan ook niet consequent. Door de terugkeer van Theate lijkt de kans klein dat De Cuyper op dit toernooi nog in actie komt.

Denkt u dat De Cuyper nog zal spelen op het EK?

Meest recent

Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

0
0
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

0
0
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

162
162
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

38
38
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

56
56
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

144
144
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

20
20
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

30
30
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

210
210
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

46
46
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

50
50
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

368
368
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

125
125
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

155
155
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

306
306
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

66
66
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

27
27
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

52
52
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

96
96
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

173
173
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

102
102
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

130
130
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

239
239
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

248
248

Meer sportnieuws