'Tedesco trapt op zere tenen: Rode Duivel teleurgesteld'

door
'Tedesco trapt op zere tenen: Rode Duivel teleurgesteld'

De nederlaag tegen Slovakije kwam Domenico Tedesco op flink wat kritiek te staan, maar intern blijven de rangen gesloten bij de Rode Duivels. Al blijkt toch niet iedereen in het Belgische kamp tevreden met de keuzes van de bondscoach.

De sfeer zit ondanks de valse start nog altijd goed in Freiberg, waar geen onvertogen woord over Tedesco te rapen valt. Toch konden een aantal van zijn beslissingen niet alleen bij de buitenwereld op wat onbegrip rekenen, zo merkt Het Nieuwsblad op.

LEES OOK: Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De Cuyper ontgoocheld

Volgens de krant was Maxim De Cuyper tenslotte teleurgesteld dat hij op de bank aan het EK begon. "Misschien is Tedesco hem nu mentaal kwijt. De jongen zal ook wel gehoopt hebben om te starten", oppert Jürgen Geril. Terecht volgens zijn collega's.

"Klop, ik hoor dat hij ontgoocheld was", antwoordt Club Brugge-watcher Pieter-Jan Calcoen. Door de blessure van Arthur Theate leek De Cuyper al een certitude links achterin, maar met Yannick Carrasco schudde Tedesco een verrassing uit zijn mouw.

Tedesco inconsequent

Hoewel hij volgens Ludo Vandewalle geen slechte partij speelde kan dat nog grote gevolgen hebben. "Het betekent zeker een deuk in het vertrouwen van De Cuyper. Nochtans had Tedesco op voorhand gezegd vertrouwen te hebben in iedere speler."

Precies daarom koos de bondscoach voor een kleinere selectie. Dat hij De Cuyper links liet liggen is volgens de Chef Voetbal dan ook niet consequent. Door de terugkeer van Theate lijkt de kans klein dat De Cuyper op dit toernooi nog in actie komt.

Denkt u dat De Cuyper nog zal spelen op het EK?

Meest recent

Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

15
15
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

38
38
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

203
203
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

46
46
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

201
201
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

160
160
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

195
195
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

453
453
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

82
82
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

158
158
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

435
435
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

193
193
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

90
90
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

372
372
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

474
474
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

52
52
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

196
196
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

694
694
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

194
194
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

146
146
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

202
202
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

35
35
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

388
388
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

88
88

Meer sportnieuws