'Tedesco trapt op zere tenen: Rode Duivel teleurgesteld'

door
'Tedesco trapt op zere tenen: Rode Duivel teleurgesteld'

De nederlaag tegen Slovakije kwam Domenico Tedesco op flink wat kritiek te staan, maar intern blijven de rangen gesloten bij de Rode Duivels. Al blijkt toch niet iedereen in het Belgische kamp tevreden met de keuzes van de bondscoach.

De sfeer zit ondanks de valse start nog altijd goed in Freiberg, waar geen onvertogen woord over Tedesco te rapen valt. Toch konden een aantal van zijn beslissingen niet alleen bij de buitenwereld op wat onbegrip rekenen, zo merkt Het Nieuwsblad op.

LEES OOK: "Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

De Cuyper ontgoocheld

Volgens de krant was Maxim De Cuyper tenslotte teleurgesteld dat hij op de bank aan het EK begon. "Misschien is Tedesco hem nu mentaal kwijt. De jongen zal ook wel gehoopt hebben om te starten", oppert Jürgen Geril. Terecht volgens zijn collega's.

"Klop, ik hoor dat hij ontgoocheld was", antwoordt Club Brugge-watcher Pieter-Jan Calcoen. Door de blessure van Arthur Theate leek De Cuyper al een certitude links achterin, maar met Yannick Carrasco schudde Tedesco een verrassing uit zijn mouw.

Tedesco inconsequent

Hoewel hij volgens Ludo Vandewalle geen slechte partij speelde kan dat nog grote gevolgen hebben. "Het betekent zeker een deuk in het vertrouwen van De Cuyper. Nochtans had Tedesco op voorhand gezegd vertrouwen te hebben in iedere speler."

Precies daarom koos de bondscoach voor een kleinere selectie. Dat hij De Cuyper links liet liggen is volgens de Chef Voetbal dan ook niet consequent. Door de terugkeer van Theate lijkt de kans klein dat De Cuyper op dit toernooi nog in actie komt.

Denkt u dat De Cuyper nog zal spelen op het EK?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

21
21
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

105
105
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

17
17
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

13
13
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

36
36
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

67
67
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

15
15
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

44
44
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

38
38
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

40
40
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

78
78
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

36
36
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

156
156
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

113
113
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

105
105
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

48
48
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

677
677
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

64
64
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

89
89
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

201
201
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

71
71
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws