Antwerp maakt volgende zomeraanwinst officieel bekend

449 stemmen
Antwerp maakt volgende zomeraanwinst officieel bekend

Terwijl het EK alle aandacht opeist is intussen ook de transfermarkt alweer een aantal dagen geopend. Onder andere Antwerp zit niet stil, want de Great Old maakte zopas reeds haar derde zomeraanwinst bekend.

Via de officiële kanalen stelde het stamnummer één zopas namelijk Rosen Bozhinov voor. De 19-jarige Bulgaar genoot ook concrete interesse van Anderlecht, maar koos dus voor een verhuis naar de Bosuil.

LEES OOK: 'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Bozhinov naar Bosuil

Daar zette Bozhinov zijn kribbel onder een vierjarig contract tot medio 2028. De linkspoot moet er na het vertrek van Soumaïla Coulibaly centraal achterin straks de concurrentie aangaan met Zeno Van den Bosch.

Hoeveel de jeugdinternational precies kost is voorlopig niet bekend. Zijn marktwaarde wordt momenteel alleszins op amper 200 duizend euro geschat, al zal Antwerp wellicht een iets hoger bedrag op tafel leggen.

Open training bij Antwerp

Vast staat alleszins dat Bozhinov er past in de zoektocht naar jong en betaalbaar talent. Na de komst van de ervaren Tjaronn Chery werd in dat opzicht eerder ook al de komst van linksback Ayrton Costa afgerond.

Net zoals nieuwe hoofdcoach Jonas De Roeck zullen de fans woensdag voor het eerst kunnen kennismaken met de nieuwe gezichten. Dan staat er in Deurne-Noord tenslotte een open training op het programma.

🚀

Van welke nieuwkomer verwacht u het meest?

Meest recent

Nilis twijfelt over Rode Duivel: "Groot vraagteken voor mij"

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

3
3
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

81
81
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

66
66
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

22
22
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

37
37
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

243
243
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

34
34
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

109
109
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

137
137
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

50
50
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

126
126
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

205
205
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

35
35
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

52
52
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

63
63
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

116
116
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

91
91
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

191
191
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

215
215
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

482
482
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

237
237
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

361
361
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

50
50

Meer sportnieuws