Opmerkelijke uitdaging: D’Haese verlaat zinkend KVO-schip

door
Opmerkelijke uitdaging: D’Haese verlaat zinkend KVO-schip

KV Oostende is failliet verklaard, maar de club is bezig om een doorstart te maken met Diksmuide. Clubicoon Robbie D’Haese zal de club echter verlaten. De 25-jarige vleugelspeler kiest voor een opmerkelijk avontuur.

Het Duitse Rot-Weiss Essen heeft de komst van D’Haese op de officiële kanalen bevestigd. Het jeugdproduct van KV Oostende doorliep de jeugdreeksen van de kustclub en brak vervolgens door in de A-kern.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Opmerkelijke keuze

Nu verlaat D'Haese  het zinkend schip en gaat hij aan de slag in de Duitse derde klasse bij Rot-Weiss Essen. "Naast de Duitse competities houden we ook de markt in de Benelux in de gaten. Tijdens live scouting in België maakte Robbie D'Haese een zeer goede indruk met zijn speelsterkte en heeft hij zijn kwaliteit al bewezen in meer dan 80 JPL-wedstrijden in België. We zijn blij dat we hem hebben kunnen overtuigen om naar Duitsland te verhuizen”, zegt sportief directeur Marcus Steegmann.

Ook Hoofdtrainer Christoph Dabrowski is in de wolken. "Robbie D'Haese is een technisch zeer bedreven en snelle buitenspeler die ons enorm zal helpen met zijn flexibiliteit. Hij heeft veel diepgang in zijn spel, een sterke tegenstander met veel snelheid. We hopen dat zijn speelkracht en intelligentie ons veel impulsen zullen geven voor onze aanval.” D’Haese is een clubicoon dat via de jeugd kon doorbreken in het A-elftal. Hij speelde tussendoor wel drie jaar in de jeugd van Club Brugge.

Nieuw avontuur

D’Haese is zelf ook in de wolken met zijn transfer. "Ik ben erg blij dat mijn prestaties ook in Duitsland zijn opgemerkt en kan niet wachten om mijn vaardigheden in een ander land te laten zien.”

De buitenspeler kent de ambities van de club en was meteen verkocht. “Ik heb ook veel video's van vorig seizoen bekeken en ik kijk ernaar uit om binnenkort thuiswedstrijden in de Hafenstraße live te kunnen meemaken”, klinkt het.

Een goede club voor D'Haese?

Meest recent

Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

20
20
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

9
9
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

249
249
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

47
47
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

28
28
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

118
118
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

138
138
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

198
198
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

107
107
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

140
140
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

358
358
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

80
80
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

521
521
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

318
318
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

141
141
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

146
146
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

73
73
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

103
103
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

116
116
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

243
243
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

67
67
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

90
90
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

645
645
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

188
188

Meer sportnieuws