Opmerkelijke uitdaging: D’Haese verlaat zinkend KVO-schip

door
Opmerkelijke uitdaging: D’Haese verlaat zinkend KVO-schip

KV Oostende is failliet verklaard, maar de club is bezig om een doorstart te maken met Diksmuide. Clubicoon Robbie D’Haese zal de club echter verlaten. De 25-jarige vleugelspeler kiest voor een opmerkelijk avontuur.

Het Duitse Rot-Weiss Essen heeft de komst van D’Haese op de officiële kanalen bevestigd. Het jeugdproduct van KV Oostende doorliep de jeugdreeksen van de kustclub en brak vervolgens door in de A-kern.

LEES OOK: Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Opmerkelijke keuze

Nu verlaat D'Haese  het zinkend schip en gaat hij aan de slag in de Duitse derde klasse bij Rot-Weiss Essen. "Naast de Duitse competities houden we ook de markt in de Benelux in de gaten. Tijdens live scouting in België maakte Robbie D'Haese een zeer goede indruk met zijn speelsterkte en heeft hij zijn kwaliteit al bewezen in meer dan 80 JPL-wedstrijden in België. We zijn blij dat we hem hebben kunnen overtuigen om naar Duitsland te verhuizen”, zegt sportief directeur Marcus Steegmann.

Ook Hoofdtrainer Christoph Dabrowski is in de wolken. "Robbie D'Haese is een technisch zeer bedreven en snelle buitenspeler die ons enorm zal helpen met zijn flexibiliteit. Hij heeft veel diepgang in zijn spel, een sterke tegenstander met veel snelheid. We hopen dat zijn speelkracht en intelligentie ons veel impulsen zullen geven voor onze aanval.” D’Haese is een clubicoon dat via de jeugd kon doorbreken in het A-elftal. Hij speelde tussendoor wel drie jaar in de jeugd van Club Brugge.

Nieuw avontuur

D’Haese is zelf ook in de wolken met zijn transfer. "Ik ben erg blij dat mijn prestaties ook in Duitsland zijn opgemerkt en kan niet wachten om mijn vaardigheden in een ander land te laten zien.”

De buitenspeler kent de ambities van de club en was meteen verkocht. “Ik heb ook veel video's van vorig seizoen bekeken en ik kijk ernaar uit om binnenkort thuiswedstrijden in de Hafenstraße live te kunnen meemaken”, klinkt het.

Een goede club voor D'Haese?

Meest recent

Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

12
12
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

50
50
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

27
27
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

109
109
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

38
38
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

209
209
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

374
374
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

63
63
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

230
230
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

202
202
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

408
408
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

356
356
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

555
555
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

505
505
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

135
135
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

463
463
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

48
48
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

193
193
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

183
183
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

434
434
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

120
120
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

292
292
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

297
297
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

101
101
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

2178
2178

Meer sportnieuws