'Luxedilemma voor Undav: 3 clubs trekken aan zijn mouw'

183 stemmen
'Luxedilemma voor Undav: 3 clubs trekken aan zijn mouw'

Op het EK worden traditioneel wel enkele voetbalsprookjes geschreven. Zo zorgde Julian Nagelsmann bijvoorbeeld woensdag voor een mooi moment door bij Duitsland Deniz Undav te laten invallen tegen Hongarije. Dat was uitgerekend in Stuttgart, waar hij het voorbije jaar schitterde.

De carrière van de 27-jarige aanvaller blijft zo een straffe vlucht nemen. Vier jaar geleden speelde hij nog in de Duitse derde klasse, waar Union hem ging wegkapen. In het Dudenpark kende Undav een lastige start, maar hij zou helemaal ontploffen. In 2022 verkaste hij voor 7 miljoen euro naar Brighton, nadat hij zich tot topschutter en Profvoetballer van het Jaar gekroond had in België.

LEES OOK: Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Brighton wil Undav absoluut terug

In Engeland kon Undav zich echter veel moeizamer doorzetten, waarna hij afgelopen seizoen verhuurd werd aan Stuttgart. Daar sloeg de motor weer helemaal aan. Undav scoorde in de Bundesliga achttien keer en gaf ook tien assists, waarmee hij zijn ploeg mee vice-kampioen maakte. Het leverde hem in maart ook zijn eerste selectie voor Duitsland op.

Het maakt dat Undav deze zomer met een luxedilemma zit. Zelf wil hij dolgraag bij Stuttgart blijven, dat ook over een aankoopoptie van 20 miljoen euro beschikt. Brighton heeft echter ook een terugkoopoptie en dus zitten de clubs nog aan tafel. Dat blijkt niet zo evident.

Ook Simeone is gek van Undav

Op zijn persconferentie vrijdag onthulde Undav immers dat ze hem bij Brighton absoluut terug willen. Nieuwe trainer Fabian Hürzeler, pas overgekomen van St. Pauli, belde de spits al om hem te overtuigen opnieuw zijn kans te wagen bij de Seagulls.

Maar intussen dient er zich ook nog een derde fraaie optie aan. Vanuit Spanje klinkt het immers dat Diego Simeone gek is van Undav en hem absoluut naar Atletico Madrid wil halen. Undav heeft dus nog een stevige knoop om door te hakken over zijn toekomst.

Waar moet Undav volgend seizoen spelen?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

13
13
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

60
60
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

182
182
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

120
120
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

63
63
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

208
208
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

78
78
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

253
253
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

94
94
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

65
65
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

43
43
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

98
98
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

491
491
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

99
99
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

229
229
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

92
92
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

82
82
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

142
142
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

417
417
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws