'Luxedilemma voor Undav: 3 clubs trekken aan zijn mouw'

183 stemmen
'Luxedilemma voor Undav: 3 clubs trekken aan zijn mouw'

Op het EK worden traditioneel wel enkele voetbalsprookjes geschreven. Zo zorgde Julian Nagelsmann bijvoorbeeld woensdag voor een mooi moment door bij Duitsland Deniz Undav te laten invallen tegen Hongarije. Dat was uitgerekend in Stuttgart, waar hij het voorbije jaar schitterde.

De carrière van de 27-jarige aanvaller blijft zo een straffe vlucht nemen. Vier jaar geleden speelde hij nog in de Duitse derde klasse, waar Union hem ging wegkapen. In het Dudenpark kende Undav een lastige start, maar hij zou helemaal ontploffen. In 2022 verkaste hij voor 7 miljoen euro naar Brighton, nadat hij zich tot topschutter en Profvoetballer van het Jaar gekroond had in België.

LEES OOK: 'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

Brighton wil Undav absoluut terug

In Engeland kon Undav zich echter veel moeizamer doorzetten, waarna hij afgelopen seizoen verhuurd werd aan Stuttgart. Daar sloeg de motor weer helemaal aan. Undav scoorde in de Bundesliga achttien keer en gaf ook tien assists, waarmee hij zijn ploeg mee vice-kampioen maakte. Het leverde hem in maart ook zijn eerste selectie voor Duitsland op.

Het maakt dat Undav deze zomer met een luxedilemma zit. Zelf wil hij dolgraag bij Stuttgart blijven, dat ook over een aankoopoptie van 20 miljoen euro beschikt. Brighton heeft echter ook een terugkoopoptie en dus zitten de clubs nog aan tafel. Dat blijkt niet zo evident.

Ook Simeone is gek van Undav

Op zijn persconferentie vrijdag onthulde Undav immers dat ze hem bij Brighton absoluut terug willen. Nieuwe trainer Fabian Hürzeler, pas overgekomen van St. Pauli, belde de spits al om hem te overtuigen opnieuw zijn kans te wagen bij de Seagulls.

Maar intussen dient er zich ook nog een derde fraaie optie aan. Vanuit Spanje klinkt het immers dat Diego Simeone gek is van Undav en hem absoluut naar Atletico Madrid wil halen. Undav heeft dus nog een stevige knoop om door te hakken over zijn toekomst.

Waar moet Undav volgend seizoen spelen?

Meest recent

Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

11
11
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

175
175
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

40
40
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

59
59
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

44
44
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

41
41
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

169
169
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

20
20
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

70
70
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

51
51
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

154
154
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

146
146
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

34
34
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

56
56
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

64
64
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

360
360
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

185
185
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

55
55
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

252
252
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

161
161
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

152
152
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

97
97
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

458
458
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

355
355
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

139
139

Meer sportnieuws