'Luxedilemma voor Undav: 3 clubs trekken aan zijn mouw'

door
'Luxedilemma voor Undav: 3 clubs trekken aan zijn mouw'

Op het EK worden traditioneel wel enkele voetbalsprookjes geschreven. Zo zorgde Julian Nagelsmann bijvoorbeeld woensdag voor een mooi moment door bij Duitsland Deniz Undav te laten invallen tegen Hongarije. Dat was uitgerekend in Stuttgart, waar hij het voorbije jaar schitterde.

De carrière van de 27-jarige aanvaller blijft zo een straffe vlucht nemen. Vier jaar geleden speelde hij nog in de Duitse derde klasse, waar Union hem ging wegkapen. In het Dudenpark kende Undav een lastige start, maar hij zou helemaal ontploffen. In 2022 verkaste hij voor 7 miljoen euro naar Brighton, nadat hij zich tot topschutter en Profvoetballer van het Jaar gekroond had in België.

LEES OOK: 'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Brighton wil Undav absoluut terug

In Engeland kon Undav zich echter veel moeizamer doorzetten, waarna hij afgelopen seizoen verhuurd werd aan Stuttgart. Daar sloeg de motor weer helemaal aan. Undav scoorde in de Bundesliga achttien keer en gaf ook tien assists, waarmee hij zijn ploeg mee vice-kampioen maakte. Het leverde hem in maart ook zijn eerste selectie voor Duitsland op.

Het maakt dat Undav deze zomer met een luxedilemma zit. Zelf wil hij dolgraag bij Stuttgart blijven, dat ook over een aankoopoptie van 20 miljoen euro beschikt. Brighton heeft echter ook een terugkoopoptie en dus zitten de clubs nog aan tafel. Dat blijkt niet zo evident.

Ook Simeone is gek van Undav

Op zijn persconferentie vrijdag onthulde Undav immers dat ze hem bij Brighton absoluut terug willen. Nieuwe trainer Fabian Hürzeler, pas overgekomen van St. Pauli, belde de spits al om hem te overtuigen opnieuw zijn kans te wagen bij de Seagulls.

Maar intussen dient er zich ook nog een derde fraaie optie aan. Vanuit Spanje klinkt het immers dat Diego Simeone gek is van Undav en hem absoluut naar Atletico Madrid wil halen. Undav heeft dus nog een stevige knoop om door te hakken over zijn toekomst.

Waar moet Undav volgend seizoen spelen?

Meest recent

Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

0
0
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

25
25
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

18
18
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

60
60
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

44
44
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

123
123
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

140
140
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

68
68
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

94
94
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

75
75
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

64
64
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

175
175
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

159
159
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

220
220
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

374
374
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

118
118
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

234
234
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

163
163
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

526
526
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

277
277
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

174
174
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

424
424
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

96
96
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

299
299

Meer sportnieuws