Linkerflank Rode Duivels bekend door connectie Doku?

208 stemmen
Linkerflank Rode Duivels bekend door connectie Doku?

Zaterdag wacht Roemenië op de Rode Duivels in de tweede groepswedstrijd van het Europees Kampioenschap in Duitsland. Er zijn weer heel wat vragen over de mogelijke basisopstelling van bondscoach Domenico Tedesco.

Zo kampte de selectie van Tedesco tegen Slowakije nog met blessuregevallen, maar zijn de meeste spelers nu fit. Enkel Axel Witsel en Thomas Meunier liggen nog in de lappenmand.

LEES OOK: Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

Meer opties

Tegen Slowakije startte Yannick Carrasco nog in de basis, maar dat plan was niet erg succesvol. De kans is dan ook klein dat de routinier in de basis zal starten tegen Roemenië. Met Jan Vertonghen en Arthur Theate heeft Tedesco ook meer opties in de verdediging.

Beide verdedigers moesten nog forfait geven voor Slowakije, maar zijn terug voor de clash tegen Roemenië. Maxim De Cupyer maakte een sterke indruk in de oefeninterlands, maar het is mogelijk de connectie met Jérémy Doku op de flank dat de doorslag zal geven.

Theate-Doku

Theate kent Doku nog van bij Stade Rennes voor zijn toptransfer naar Manchester City. De linksbenige verdediger weet wat de kwaliteiten van het Anderlecht-jeugdproduct zijn. "Ik speel heel graag met hem samen. Je hebt hem liever in je eigen team dan bij de tegenstander”, citeert Sporza.

Theate spreekt ook van een connectie met Doku. "Ik heb nog altijd een goeie connectie met Jeremy. Of hij ook genoeg verdedigend werk opknapt? Dat vind ik wel. Hij is bij Manchester City ook hard gegroeid en coacht mij ook op het veld. Wat hij doet bij City is geweldig. Voor mij is het een plezier om met Jeremy voor mij te spelen op de linkerflank."

Vind jij dat Theate moet starten tegen Roemenië?

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

62
62
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

4
4
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

80
80
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

55
55
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

61
61
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

423
423
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

379
379
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

204
204
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

285
285
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

78
78
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

149
149
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

178
178
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

89
89
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

155
155
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

73
73
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

173
173
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

170
170
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

206
206
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

444
444
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

291
291
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

88
88
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

951
951
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

538
538
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

607
607

Meer sportnieuws