Linkerflank Rode Duivels bekend door connectie Doku?

door
Linkerflank Rode Duivels bekend door connectie Doku?

Zaterdag wacht Roemenië op de Rode Duivels in de tweede groepswedstrijd van het Europees Kampioenschap in Duitsland. Er zijn weer heel wat vragen over de mogelijke basisopstelling van bondscoach Domenico Tedesco.

Zo kampte de selectie van Tedesco tegen Slowakije nog met blessuregevallen, maar zijn de meeste spelers nu fit. Enkel Axel Witsel en Thomas Meunier liggen nog in de lappenmand.

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Meer opties

Tegen Slowakije startte Yannick Carrasco nog in de basis, maar dat plan was niet erg succesvol. De kans is dan ook klein dat de routinier in de basis zal starten tegen Roemenië. Met Jan Vertonghen en Arthur Theate heeft Tedesco ook meer opties in de verdediging.

Beide verdedigers moesten nog forfait geven voor Slowakije, maar zijn terug voor de clash tegen Roemenië. Maxim De Cupyer maakte een sterke indruk in de oefeninterlands, maar het is mogelijk de connectie met Jérémy Doku op de flank dat de doorslag zal geven.

Theate-Doku

Theate kent Doku nog van bij Stade Rennes voor zijn toptransfer naar Manchester City. De linksbenige verdediger weet wat de kwaliteiten van het Anderlecht-jeugdproduct zijn. "Ik speel heel graag met hem samen. Je hebt hem liever in je eigen team dan bij de tegenstander”, citeert Sporza.

Theate spreekt ook van een connectie met Doku. "Ik heb nog altijd een goeie connectie met Jeremy. Of hij ook genoeg verdedigend werk opknapt? Dat vind ik wel. Hij is bij Manchester City ook hard gegroeid en coacht mij ook op het veld. Wat hij doet bij City is geweldig. Voor mij is het een plezier om met Jeremy voor mij te spelen op de linkerflank."

Vind jij dat Theate moet starten tegen Roemenië?

Meest recent

'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

4
4
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

22
22
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

61
61
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

79
79
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

41
41
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

38
38
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

143
143
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

405
405
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

107
107
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

87
87
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

383
383
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

141
141
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

151
151
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

220
220
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

70
70
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

354
354
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

85
85
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

246
246
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

313
313
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

141
141
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

339
339
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

207
207
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

687
687

Meer sportnieuws