Linkerflank Rode Duivels bekend door connectie Doku?

208
Linkerflank Rode Duivels bekend door connectie Doku?

Zaterdag wacht Roemenië op de Rode Duivels in de tweede groepswedstrijd van het Europees Kampioenschap in Duitsland. Er zijn weer heel wat vragen over de mogelijke basisopstelling van bondscoach Domenico Tedesco.

Zo kampte de selectie van Tedesco tegen Slowakije nog met blessuregevallen, maar zijn de meeste spelers nu fit. Enkel Axel Witsel en Thomas Meunier liggen nog in de lappenmand.

LEES OOK: 'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Meer opties

Tegen Slowakije startte Yannick Carrasco nog in de basis, maar dat plan was niet erg succesvol. De kans is dan ook klein dat de routinier in de basis zal starten tegen Roemenië. Met Jan Vertonghen en Arthur Theate heeft Tedesco ook meer opties in de verdediging.

Beide verdedigers moesten nog forfait geven voor Slowakije, maar zijn terug voor de clash tegen Roemenië. Maxim De Cupyer maakte een sterke indruk in de oefeninterlands, maar het is mogelijk de connectie met Jérémy Doku op de flank dat de doorslag zal geven.

Theate-Doku

Theate kent Doku nog van bij Stade Rennes voor zijn toptransfer naar Manchester City. De linksbenige verdediger weet wat de kwaliteiten van het Anderlecht-jeugdproduct zijn. "Ik speel heel graag met hem samen. Je hebt hem liever in je eigen team dan bij de tegenstander”, citeert Sporza.

Theate spreekt ook van een connectie met Doku. "Ik heb nog altijd een goeie connectie met Jeremy. Of hij ook genoeg verdedigend werk opknapt? Dat vind ik wel. Hij is bij Manchester City ook hard gegroeid en coacht mij ook op het veld. Wat hij doet bij City is geweldig. Voor mij is het een plezier om met Jeremy voor mij te spelen op de linkerflank."

Vind jij dat Theate moet starten tegen Roemenië?

Meest recent

‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

20
20
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

3
3
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

38
38
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

49
49
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

132
132
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

48
48
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

153
153
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

240
240
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

37
37
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

312
312
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

244
244
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

106
106
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

167
167
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

23
23
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

72
72
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

44
44
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

112
112
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

101
101
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

36
36
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

32
32
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

507
507
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

20
20

Meer sportnieuws