Linkerflank Rode Duivels bekend door connectie Doku?

door
Linkerflank Rode Duivels bekend door connectie Doku?

Zaterdag wacht Roemenië op de Rode Duivels in de tweede groepswedstrijd van het Europees Kampioenschap in Duitsland. Er zijn weer heel wat vragen over de mogelijke basisopstelling van bondscoach Domenico Tedesco.

Zo kampte de selectie van Tedesco tegen Slowakije nog met blessuregevallen, maar zijn de meeste spelers nu fit. Enkel Axel Witsel en Thomas Meunier liggen nog in de lappenmand.

LEES OOK: ‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Meer opties

Tegen Slowakije startte Yannick Carrasco nog in de basis, maar dat plan was niet erg succesvol. De kans is dan ook klein dat de routinier in de basis zal starten tegen Roemenië. Met Jan Vertonghen en Arthur Theate heeft Tedesco ook meer opties in de verdediging.

Beide verdedigers moesten nog forfait geven voor Slowakije, maar zijn terug voor de clash tegen Roemenië. Maxim De Cupyer maakte een sterke indruk in de oefeninterlands, maar het is mogelijk de connectie met Jérémy Doku op de flank dat de doorslag zal geven.

Theate-Doku

Theate kent Doku nog van bij Stade Rennes voor zijn toptransfer naar Manchester City. De linksbenige verdediger weet wat de kwaliteiten van het Anderlecht-jeugdproduct zijn. "Ik speel heel graag met hem samen. Je hebt hem liever in je eigen team dan bij de tegenstander”, citeert Sporza.

Theate spreekt ook van een connectie met Doku. "Ik heb nog altijd een goeie connectie met Jeremy. Of hij ook genoeg verdedigend werk opknapt? Dat vind ik wel. Hij is bij Manchester City ook hard gegroeid en coacht mij ook op het veld. Wat hij doet bij City is geweldig. Voor mij is het een plezier om met Jeremy voor mij te spelen op de linkerflank."

Vind jij dat Theate moet starten tegen Roemenië?

Meest recent

Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

0
0
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

29
29
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

289
289
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

18
18
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

57
57
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

24
24
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

152
152
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

59
59
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

95
95
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

100
100
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

102
102
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

89
89
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

218
218
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

259
259
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

160
160
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

134
134
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

170
170
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

146
146
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

111
111
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

288
288
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

401
401
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

54
54
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

217
217
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

197
197

Meer sportnieuws