'Chelsea mengt zich in strijd om Gents goudhaantje'

329 stemmen
'Chelsea mengt zich in strijd om Gents goudhaantje'

AA Gent zag zijn kassa in januari al stevig rinkelen, want het incasseerde bijna 45 miljoen euro met de verkoop van Malick Fofana, Gift Orban en Hugo Cuypers. Daarvoor betaalden de Buffalo's wel een sportieve prijs, want ze kenden daarna een flinke dip en vielen uiteindelijk nog uit de top zes. Toch lijkt het in de zomer opnieuw stevig te gaan verkopen.

Er is immers voor nog enkele spelers stevige interesse. Matias Fernandez-Pardo heeft zich in de kijker gespeeld in de play-offs en kan al meteen een stevige transfersom opleveren, terwijl ook Archie Brown zeer gegeerd blijft. De Engelse linksachter werd de voorbije maanden al aan verschillende clubs gelinkt.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

Chelsea meldt zich ook voor Brown

De meest recente berichten maakten gewag van interesse van Crystal Palace en Everton in de Premier League, terwijl in Italië Lazio zijn oog op de 21-jarige laten vallen heeft. Maar nu komt er nog een Europese grootmacht zich ook mengen. Volgens Sacha Tavolieri heeft ook Chelsea zich gemeld.

De Amerikaanse eigenaars van de Blues zouden zeer gecharmeerd zijn door Brown en van hem een prioriteit voor de zomermercato gemaakt hebben. Het zou wel de bedoeling zijn dat hij in eerste instantie aan de slag gaat bij zusterclub Strasbourg in de Ligue 1.

Lyon blijft geïnteresseerd

Het is niet de enige mogelijkheid voor Brown om aan de slag te gaan in de Franse competitie, want ook Olympique Lyon blijft interesse tonen. Daar zien ze in hem de ideale vervanger voor de Argentijn Nicolas Tagliafico, maar die moet dan wel eerst verkocht worden.

De vele interesse is alvast koren op de molen van Gent, dat een zeer mooie winst zal kunnen maken op Brown. Ze betaalden vorige zomer 4 miljoen euro om hem bij Lausanne-Sport weg te halen, maar zullen straks wellicht een veelvoud van dat bedrag incasseren.

Moet Gent hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

40
40
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

40
40
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

83
83
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

39
39
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

61
61
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

154
154
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

64
64
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

140
140
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

376
376
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

125
125
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

83
83
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

92
92
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

203
203
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

202
202
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

97
97
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

209
209
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

237
237
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

99
99
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

79
79
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

436
436
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

472
472
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

268
268

Meer sportnieuws