'Chelsea mengt zich in strijd om Gents goudhaantje'

329
'Chelsea mengt zich in strijd om Gents goudhaantje'

AA Gent zag zijn kassa in januari al stevig rinkelen, want het incasseerde bijna 45 miljoen euro met de verkoop van Malick Fofana, Gift Orban en Hugo Cuypers. Daarvoor betaalden de Buffalo's wel een sportieve prijs, want ze kenden daarna een flinke dip en vielen uiteindelijk nog uit de top zes. Toch lijkt het in de zomer opnieuw stevig te gaan verkopen.

Er is immers voor nog enkele spelers stevige interesse. Matias Fernandez-Pardo heeft zich in de kijker gespeeld in de play-offs en kan al meteen een stevige transfersom opleveren, terwijl ook Archie Brown zeer gegeerd blijft. De Engelse linksachter werd de voorbije maanden al aan verschillende clubs gelinkt.

LEES OOK: Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Chelsea meldt zich ook voor Brown

De meest recente berichten maakten gewag van interesse van Crystal Palace en Everton in de Premier League, terwijl in Italië Lazio zijn oog op de 21-jarige laten vallen heeft. Maar nu komt er nog een Europese grootmacht zich ook mengen. Volgens Sacha Tavolieri heeft ook Chelsea zich gemeld.

De Amerikaanse eigenaars van de Blues zouden zeer gecharmeerd zijn door Brown en van hem een prioriteit voor de zomermercato gemaakt hebben. Het zou wel de bedoeling zijn dat hij in eerste instantie aan de slag gaat bij zusterclub Strasbourg in de Ligue 1.

Lyon blijft geïnteresseerd

Het is niet de enige mogelijkheid voor Brown om aan de slag te gaan in de Franse competitie, want ook Olympique Lyon blijft interesse tonen. Daar zien ze in hem de ideale vervanger voor de Argentijn Nicolas Tagliafico, maar die moet dan wel eerst verkocht worden.

De vele interesse is alvast koren op de molen van Gent, dat een zeer mooie winst zal kunnen maken op Brown. Ze betaalden vorige zomer 4 miljoen euro om hem bij Lausanne-Sport weg te halen, maar zullen straks wellicht een veelvoud van dat bedrag incasseren.

Moet Gent hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

6
6
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

48
48
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

7
7
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

33
33
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

20
20
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

180
180
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

75
75
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

39
39
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

25
25
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

18
18
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

64
64
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

153
153
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

35
35
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

114
114
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

60
60
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

103
103
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

56
56
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

133
133
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

111
111
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

216
216
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16

Meer sportnieuws